Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

NMalab - Profil | So 12.11.2022 11:07:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dacia Spring

https://www.dacia.cz/vozy/dacia-spring.html

S DC nabíjením 30kW, nabíjecím kabelem a 33kW motorem za 580kCZK mě ani nezajímá kapacita baterie a dojezd. Zase zůstanu u benzínu.

Zbavil jsem se za poslední dobu naftové Koktávky a naftového Caddy, pořídil jsem benzínovou Koktávku. Včera jsem jel 300km na tempomat 115km/h za průměrných 4,5l/100km. Běžně jezdím okolo 5l/100km o trošku rychleji.

Přemýšlím ještě o jednom autě. Sice nevím co to bude, ale bude jezdit na benzín.

    N1Mara - Profil | Ne 30.10.2022 12:07:53

    sasan111 >> na přezutí je ještě čas, Dácie si hravě poradí i se sněhem na letňákách :-))))))

      Nsasan111 - Profil | Ne 30.10.2022 10:55:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...takže auto na měsíc, to tává smysl, dýl nevydrží :-))))))

        Nsasan111 - Profil | Ne 30.10.2022 10:43:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak co, plečkaři, už máte povlečeno a rozestláno ??? :-))))))))

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 16.10.2022 10:31:33

          sasan111 >> 😄👍

            Nsasan111 - Profil | Ne 16.10.2022 9:51:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            :-))))))

              Nsasan111 - Profil | Ne 18.9.2022 10:11:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              1Mara >> Elektroauta nebrat !!!! Jsem dost chudý na to, abych ještě kupoval nebezpečné věci :-)))))))

                N1Mara - Profil | Pá 5.8.2022 21:29:00

                Jettys >> :-)))))

                  NJettys - Profil | Pá 5.8.2022 21:21:11

                  1Mara >> neubirej si:-))

                    N1Mara - Profil | Pá 5.8.2022 21:14:24

                    Jettys >> To je viď voe, až 20 pytlů, to je jako bych tam já seděl 8x :-)))))))))))))))))))))))))

                      Nsasan111 - Profil | Pá 15.7.2022 22:18:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      1Mara >> Jojo, jako medvěd kodiak :-))))
                      https://www.youtube.com/watch?v=DqJUKxUofM8

                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.7.2022 21:56:51

                        1Mara >> 😆😆😆

                          N1Mara - Profil | Pá 15.7.2022 21:53:36

                          drvoštěp >> to je ale blbá otázka asi drápem né voe ..... .-))

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.7.2022 21:48:03

                            1Mara >> Kontrolní otázka, čím přefik😆😆😆

                              NParma♥ - Profil | Pá 15.7.2022 18:49:45

                              sasan111 >> 🤣🤣

                                Nsasan111 - Profil | Pá 15.7.2022 18:24:59

                                kubah >> ...nech ho, hňupa, šak až mu v tem jeho křápu békne to sa teprv nasmějem :-)))))))))))))))

                                  Nsasan111 - Profil | Pá 15.7.2022 18:22:11

                                  1Mara >> Té babě už se dnes řežou třetí zuby a má křivé nohy a ohnutá záda :-)))))

                                    Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111