Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

N1Mara - Profil | Pá 15.7.2022 12:30:19

kubah >> proč se omlouváš, ty nevidíš ty smajlíky ? :-))) Dělám si prdel :-))

    Nkubah - Profil | Pá 15.7.2022 11:51:49

    1Mara >> sorry - vždyť má pravdu - mimo znak tam snad z Dacie není ani šroub....

      N1Mara - Profil | Pá 15.7.2022 11:45:42

      sasan111 >> Aby ty jsi neměl opět výhrady, tu babu bych ale přefik :-))))))))))

        Nsasan111 - Profil | Pá 15.7.2022 8:39:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        1Mara >> Toto sů originále :-))))))

          Nsasan111 - Profil | Pá 15.7.2022 8:17:40

          1Mara >> """""S rumunským originálem má nabízený kousek společné pouze karoserii, světlomety a některé drobné části, vše ostatní muselo být zakázkově upraveno či převzato z jiných vozů. Karoserie je laminátová a ve srovnání se sériovou byla řádně rozšířena vpředu i vzadu, aby se do podběhů lépe vešla 17palcová bíle lakovaná kola se širším rozchodem i obutím."""""" ........konec citátu :-)))))))))
          .........takže z původní plečky, kterou vlastně ani nepotřebovali :-))) zůstal jen znak a ten sloupli někomu u KAUFLANDu :-)))))))

            Ndrvoštěp - Profil | Út 24.5.2022 23:09:37

            sasan111 >> 👍😆👍😆

              Nsasan111 - Profil | Út 24.5.2022 23:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              To platí i pro Dácie a podobné křápy :-)))))))

                N1Mara - Profil | Po 4.4.2022 4:41:20

                sasan111 >> dobrou noc 🤣

                  Nsasan111 - Profil | Ne 3.4.2022 22:55:49

                  1Mara >> Tak dobrou noc...a nechrap furt v té práci :-)))))

                    N1Mara - Profil | Ne 3.4.2022 22:47:18

                    sasan111 >> nic , jsou levnější než posrany Ferrari 🤣🤣🤣

                      Nsasan111 - Profil | Ne 3.4.2022 22:40:43

                      1Mara >> Co je zase nového u křápů a pleček ??? :-)))))

                        NMalab - Profil | So 26.3.2022 7:29:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        1Mara >> podstatné je co si od toho přípravku slibuješ z krátkodobého a hlediska. Jsou chemické i fyzikální metody jak dosáhnout snížení spotřeby paliva, zvýšení výkonu motoru, snížení spotřeby oleje, snížení možství karbonových úsad, snížení opotřebení motoru, vyčistění palivového i spalinového systému a dalších. Ovšem vždy je něco za něco. Je velmi snadné krátkodobě upravit příměsí do paliva, nebo oleje kteroukoli veličinu požadovaným směrem. Důsledek je měřitelný zase v jiné veličině. zázračných
                        Nejjednodušší metoda je používat kvalitní palivo, kvalitní oleje, měnit filtry. Pokud ti stačí životnost motoru do 400000km není nutné zkracovat intervaly výměn oleje a filtrů. Zatím nám všechny zázračné přípravky do paliv a olejů jen zvýšili náklady na dlouhodobý servis u testovaných aut. To je má zkušenost z firmy s cca 30 auty. Máme Škodovky, nebo VW s vždy s nějakou lepší motorizací.

                          Nvašík - Profil | Čt 24.3.2022 17:03:13

                          1Mara >>
                          Mě dává mechanik něco do oleje a od té doby jezdím od výměny do výměny dřív jsem musel doplňovat olej. Ale takhle drahé to není.

                            N1Mara - Profil | St 23.3.2022 22:24:14

                            Co si o tomhle myslíte ? je to dobrá věc či jen chyták na prachy ?
                            https://shop.nanotech-europe.cz/nanolub-ac-1000-aw-af-nano-prisada-pro-benzinove-motory/

                              N1Mara - Profil | Ne 6.3.2022 13:28:15

                              Asi už to tu bylo, ale pořád to stojí za úsměv na tváři .-)

                                NPoušťák - Profil | Pá 25.2.2022 22:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                1Mara >> já vím,máš Bodovou dietu,co vidíš to zbodneš 🤣🤣🤣

                                  N1Mara - Profil | Pá 25.2.2022 22:18:20

                                  Poušťák >> takovou dietu co o mám já pořád bys, nikdy nerozchodil 🍺👍✋🤣🤣🤣

                                    Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111