Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Poušťák - Profil | Pá 25.2.2022 21:23:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

1Mara >> Kdyby jsi tolik nežral,tak už dávno jezdíte s Parmou v AMG Medvědovi....oú)))

    Jettys - Profil | Pá 25.2.2022 6:41:53

    MrKos >> 1:0 po tebe😀

      tomik1 - Profil | Čt 24.2.2022 10:08:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dlouho jsem tady nic nenapsal takže-:)
      V květnu budou modrému dva roky mám najeto cca 40tkm a to z velké části s vozíkem při cestách po závodech. Zatím bez ztráty kytičky jediné co je znát tak jak naložíme ten náš cirkus tak ta 0.9 lpg je na to fakt málo a abych jel trošku svižněji tak je třeba trošku přitlačit na plyn. Spotřeba lpg s vozíkem plus tři lidi cca 10l na sto bez vozíku 7-8 dle cesty. Servis i garančky atd musím říct že úplně v pohodě :-) a přístup lidí u nás v Ostravě kde jezdím 100% Jediný problém pískali zadní brzdy opraveno v rámci záruky kterou mám 5 let- cajk A to jsem jim neřekl že jsem autem zapadl do bláta do půl dveří. Ono na fakt dlouhé cesty to není sedadla nic moc a když pustíš v horku klimu tak při naloženém autě je to sakra znát ale celkově za mě spokojenost poměr cena a užitná hodnota velikost auta prostě dobrý.

        1Mara - Profil | St 23.2.2022 22:59:04

        MrKos >> jsem rád , proto dostane nové boty a ponožky a bude snad sloužit dál 🤣

          drvoštěp - Profil | St 23.2.2022 22:43:10

          Kolis >> 😆😆

            MrKos - Profil | St 23.2.2022 22:36:34

            1Mara >> dyť dvě třetiny populace v životě nové auto nemělo, tak buď rád za hnědáčka :-)

              1Mara - Profil | St 23.2.2022 22:23:58

              MrKos >> jj bohužel musím mít to, co si zasloužím a dobře mě taG ✋🍺🤣🤣

                Kolis - Profil | St 23.2.2022 22:21:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                drvoštěp >> nebo střelit bagrik na aukru.... 🤣

                  drvoštěp - Profil | St 23.2.2022 22:18:50

                  1Mara >> Dvě soboty přesčasu a bylo by 😆😆😆

                    MrKos - Profil | St 23.2.2022 22:11:48

                    1Mara >> no tak jasně a dyť na tom není nic špatného.

                      1Mara - Profil | St 23.2.2022 21:36:12

                      MrKos >> no jo no, člověk nemá na auto za půl milionu no 😭😞

                        MrKos - Profil | St 23.2.2022 21:24:44

                        Jettys >> neber všechno doslova ;-)

                          MrKos - Profil | St 23.2.2022 21:23:59

                          1Mara >> netesnosti obecne jsou největší bolesti moderních dacii. Obvykle v poradi prevodovy olej, motorovy olej, diferenciál u 4x4, následuje brzdovka, chladící soustava a na konci je klíma. Je to až s podívem, protože toto už mají ostatní automobilky vychytane. Ale pořád v klidu a je to "jen" 4x častěji než u spolehlivějších aut. Což v tom počtu je pořád relativně dobrý.

                            MrKos - Profil | St 23.2.2022 21:19:53

                            pytlák >> samozřejmě to byla sranda a je mi jasné že to normálně jezdí :-)

                              sasan111 - Profil | St 23.2.2022 19:43:52

                              Jettys >> Jen ať si pokecají, když už majů takové trápení s těma plečkama :-)))))

                                Jettys - Profil | St 23.2.2022 17:32:55

                                MrKos >> to je ale blábol

                                  1Mara - Profil | St 23.2.2022 16:38:31

                                  pytlák >> jako ten rozdíl gumy je hned znát při stírání, jak v zimě tak i v létě , jsem spokojen 👍

                                    pytlák - Profil | St 23.2.2022 15:45:35

                                    1Mara >> 660 je moc, koupil jsem na netu nějakou Činu za 2 kila a hned jsem to vzal 5x abych neplatil poštovny a ještě mám troje do zásoby :)

                                      1Mara - Profil | St 23.2.2022 15:24:52

                                      MrKos >> To asi jo, hlavně že to není mezi motorem a převodovkou a že se nemusí vyndavat motor no ,:-))

                                        1Mara - Profil | St 23.2.2022 15:24:15

                                        pytlák >> Tak stěrače mě po roce vyměnili a dali jiné a nějaké dobré právě v té opravně, co to auto dávám a stáli cca 660kč. ale už tam jsou 3.5 roku a makají perfektně :-))

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111