Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Npytlák - Profil | St 23.2.2022 14:13:02

MrKos >> já bych na toho půl milionu potřeboval 50 let, za 4 roky máme 42 tis a odešla jedna žárovka a dvoje stěrače :)

    NMrKos - Profil | St 23.2.2022 13:24:02

    1Mara >> dacia má nespornou výhodu v tom, ze i s malym nájezdem si prožiješ a vychutnaš všechny strasti i slasti jako majitelé opravdových aut po půl milionu km :-)

    Naštěstí je to dnes cenově natolik dostupné, že vlastně o nic nejde. Pohoda klídek tabacek.

      N1Mara - Profil | Út 22.2.2022 16:11:18

      Tak mám na autě první závadu, teče mě nějaké těsnění pod válcem či co, takže tesnění 840kč. a práce 1500 .-)
      Ale i tak si nechám tedy vyměnit destičky, kotouče, svíčky atd. .-)))

        N1Mara - Profil | Po 21.2.2022 14:34:35

        Tak jsem dneska hnědáčka odvezl k doktorovi na preventivní prohlídku, kde bude výměna , destiček, br. kapaliny, svíček, kontrola podvozku a hlavně kontrola převodovky jestli teče ten simering či jak se to píše. No uvidíme jak to nakonec dopadne :-)

          N1Mara - Profil | So 12.2.2022 12:29:58

          sasan111 >> přímo po piči 🤣

            Nsasan111 - Profil | So 12.2.2022 1:25:01

            Jettys >> Vagón černého uhlá, to by mosel hluběj kopat...se rýpe enom povrchu, bagrák-metrák :-))))) ....tak a mám po výslužce.....

              Nsasan111 - Profil | So 12.2.2022 1:21:27

              1Mara >> Jak to nemá 4x4 tak je to pro mňa nepoužitelné :-(((

                Ntomik1 - Profil | Pá 11.2.2022 20:22:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Prostě jsem musel-:)

                  NMrKos - Profil | Pá 11.2.2022 19:51:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tabulka stojí za shlédnutí. Za mě vynikající výsledky v nižší cenové hladině Grandland, CX-3, Mokka a Vitara. Nově pozitivní překvapení Venga, ASX a Captur. Trouchu šmouhu vnímám na propadu některých mazd a fordů. Střed tabulky asi stabilní včetně škodovek.

                  A Dacia tradičně drží chvost :-)

                  https://www.garaz.cz/clanek/testy-ojeta-auta-podrobna-statistika-spolehlivosti-ojetin-z-nemecka-zklamaly-dacie-bmw-rady-5-ale-i-tesly-21007624

                    NPetr64 - Profil | Pá 11.2.2022 18:13:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    1Mara >> Se mi začíná líbit a přemejšlím o nákupu,ale počkám na odtajnění ceny Bigstra.

                      NPetr64 - Profil | Pá 11.2.2022 18:11:22

                      1Mara >> Tak to já můžu. Navíc mám praxi ze staveb. Neznám bagráka pod metrák a že jich znám napříč republikou hodně.🤣🤣🤣

                        NJettys - Profil | Pá 11.2.2022 17:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        1Mara >> prodáš vagón uhlí:-)

                          Nstandas - Profil | Pá 11.2.2022 17:40:36

                          1Mara >> čórneš ne?🤣

                            N1Mara - Profil | Pá 11.2.2022 16:31:20

                            standas >> nemám love voe :-)

                              Nstandas - Profil | Pá 11.2.2022 15:42:40

                              1Mara >> koupíš? :-)

                                N1Mara - Profil | Pá 11.2.2022 13:52:07

                                Petr64 >> :-)))) O mě, to by jsi nedovolil, nedostal by guláš, klobásu a jiné pochutiny v četně piva .-))))

                                  NPetr64 - Profil | Pá 11.2.2022 13:37:52

                                  1Mara >> Mluvil o motoru a nebo o šoférovi?😁

                                    N1Mara - Profil | Pá 11.2.2022 12:29:11

                                    sasan111 >> teď jsi to ale posral jo ! :-))))))))))))))))

                                      NJettys - Profil | Pá 11.2.2022 12:24:04

                                      sasan111 >> teď jsi ho tak trochu vystrašil:-))

                                        Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111