Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto | MRK.cz

Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Nsasan111 - Profil | Pá 11.2.2022 12:08:46

1Mara >> No tak klekne až v šestém roce, no ale nekup to za ty love :-)))))

    N1Mara - Profil | Pá 11.2.2022 9:36:04

    Jettys >> ne ne , u Patlala na sausforku, když sem s ním tam přijel, to bylo ještě nové auto .-) Mě to utkvělo v paměti, mávl jsi rukou a pronesl tuhle větu, že do pěti let mě odejde motor, že to auto je na něj těžký a že ten motor se utahá .-) Jde o hovno , ale tenkrát jsi mě s tím trochu vystrašil .-))

      NJettys - Profil | Pá 11.2.2022 7:06:18

      1Mara >> já? To si mě s někým pletes

        N1Mara - Profil | Pá 11.2.2022 6:41:51

        Jettys >> Ty jsi tenkrát tvrdil, že mě do 5ti let odejde motor, že to auto je na něj těžký, už se to blíží, v srpnu to bude 5 let a pak se uvidí, kdo má pravdu a auto a né plechovku.... .-)

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 11.2.2022 6:32:09

          Jettys >> 😆👍

            NJettys - Profil | Pá 11.2.2022 6:25:56

            drvoštěp >> nechcipnou, furt budou padat vrata na dachny:-)

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.2.2022 23:29:44

              Jettys >> A okolo stojící servisy chcípnou hlady😆😆😆

                N1Mara - Profil | Čt 10.2.2022 14:39:31

                Jettys >> to nevím, jestli mám nějaké čidlo na destičky, svíčky se mění po 60tis. Voda do chladiče nevím jaká to je a proto to nechám na odborníkovi, Klimu dopustim a musím ho nechat celé zkontrolovat.

                  NJettys - Profil | Čt 10.2.2022 12:22:55

                  1Mara >> destičky vyměň až se rozsvítí kontrolka, kapalinu do chladiče snad umíš dolít, klima se jen doplňuje, baterie se nekontroluje, takže nikam nemusíš a mám u tebe 5tis:-)

                    NShu-lin - Profil | Čt 10.2.2022 11:14:01

                    1Mara >> repas motoru.

                      N1Mara - Profil | Čt 10.2.2022 9:34:20

                      Tak hnědáček půjde na revizi, má najeto cca 55tis. Takže nechám vyměnit br. destičky, br. kapalinu, svíčky, kontrola rezi, výměna klima náplně, dolití vody do chladiče, tam je nějaká žlutá voda či co, kontrola baterie ,... napadá vás ještě něco co by se mělo udělat ?

                        N1Mara - Profil | Út 8.2.2022 20:35:05

                        Hele, kolik rychlostí tohle má ? :-)))
                        https://www.facebook.com/1109975659/videos/676062383763268

                          N1Mara - Profil | Út 25.1.2022 20:08:03

                          MrKos >> jj, máš naprostou pravdu, na founu to vypadalo jako firemní reklama , takže beru zpět a jirisyky za tu cenu ti službu jistě ještě udělá .-))

                            Njirisyky - Profil | Út 25.1.2022 18:06:04

                            MrKos >> Za hranice já nepojedu (aspoň ne v blízké době), s dětmi občas tady u nás po výletě + ty ryby. Rozhoduji se už delší dobu, takže to opravdu nepotřebuji uspěchat. Klidně si ještě počkám. Přeci jen je ještě zima. 😁

                              NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:53:04

                              1Mara >> dyt to říkám, lestenka po dědovi. Dvakrát týdně do Kauflandu a občas svezl v kufru kokršpaněla, který rozdrapal ten spodní kobereček :-))

                                N1Mara - Profil | Út 25.1.2022 17:48:13

                                jirisyky >> no na tom odkazu mají na dveřím firemní samolepu, či ne ? Jdu pryč , nestíhám koukat :-)))

                                  NMrKos - Profil | Út 25.1.2022 17:45:08

                                  jirisyky >> asi záleží, co od toho čekáš, co chceš vozit a jak často do zahraničí apod. Na nějaké smrdlani do práce a nebo na ryby po tuzemsku to může klidně 10 let jezdit. Ale jako rodinné auto na dovolenou bych tím raději nejel :-)

                                    Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111