MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Radunak - Profil | St 3.5.2017 21:18:17

    novas32 >> jasan. Tak počkáme na další vyjádření Tome.

      novas32 - Profil | St 3.5.2017 21:02:14

      Radunak >> dál bych nás a Slováky

        Radunak - Profil | St 3.5.2017 19:36:57

        Hokeji zdar. Jsem rád,že se kecá i před začátkem.

        Jinak padl dotaz. Tipovačku dáme jen naše zápasy,nebo chcete třeba každý hrací den všechny?

          Buffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 19:33:35

          Pánové, měl bych jeden dotaz.

          Nevíte, jestli odjel Zdeněk Ziegelbauer na MS?

          děkuji za info.

            MAXXSKATER - Profil | St 3.5.2017 10:57:47

            nulák >> Ten titul mistrů světa z roku 2010 se vymyká zdravému rozumu ... :-D Vlastně nás dělil jenom jeden zápas od toho a vůbec bychom neprolezli do čtvrtfinále, mělo to nádech jako film z Hollywoodu. =D

              nulák - Profil | St 3.5.2017 10:53:21

              MAXXSKATER >> Jo to mas pravdu, ja taky nepocitam ze by si sulak zahral a asi bych tam radsi videl kindla co kdyz se nahodou zranej 2 obranci clovek nikdy nevi.

              Ale zas se podivej na rok 2010 kde nas tym byl podcenovany, nezkuseny, bez velkych jmen a vymazali ve finale hvezdami nabity kadr rusu. Samozrejme je to vzdycky o stesti a souhre okolnosti ale ja letos verim ze bude zlata :D

                MAXXSKATER - Profil | St 3.5.2017 10:47:16

                nulák >> Ta EBEL se prostě přeceňuje, koukal jsem, že Znojmo teď podepsalo Skrbka, co poslední rok vůbec nehrál, pokud nebudeme počítat jeden zápas za Olomouc ... Navíc mu je 38 let už ... :-)

                Jo, kéž by to tak bylo ... Ve finále MS 2005 jsme Kanadu úplně vymazali, ale naši hráči byli někde jinde.

                  nulák - Profil | St 3.5.2017 10:45:15

                  joj ted ctu ze holik nakonec nebude hrat kvuli zraneni, velka skoda hral fakt dobre

                    nulák - Profil | St 3.5.2017 10:41:11

                    alfonz42 >>u neketerych tymu to jsou sestavy z minuleho roku

                      nerf - Profil | St 3.5.2017 10:39:30

                      Díky oběma.

                      V tipovačce se tu budou tipovat všechny zápasy, nebo jen české?

                        alfonz42 - Profil | St 3.5.2017 10:31:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nerf >> ťukni si na mančaft...
                        http://hokej.idnes.cz/ms-hokej-2017.aspx

                          nulák - Profil | St 3.5.2017 10:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          nerf - 3.5.2017 10:15:10 >http://www.mshokej.wbs.cz/MS-2017.html ale jeste spousta tymu je nezverejnila

                            nerf - Profil | St 3.5.2017 10:28:16

                            alfonz42 >> Omlouvám se, tam soupiska není, jen program MS. Právě se mi to nedaří vygooglit... a taky bych si chtěl prohlídnout soupisky ostatních týmů.

                              nerf - Profil | St 3.5.2017 10:15:10

                              Zdar a síru. Už se jede tipovačka?
                              EDIT: Kdepak najdu soupisky manšaftů na MS?

                                lihomil - Profil | Út 2.5.2017 19:49:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Já osobně bych byl pro to aby náš reprezentační tým na letošní MS byl výhradně tvořen jen našimi Romskými spoluobčany...říkejte si co chcete ale ti jsou prostě ve sbírání cenných kovů nejlepší!

                                  Buffalo1969 - Profil | Út 2.5.2017 17:37:57

                                  bonhof >> Já bych to viděl na STS Chvojkovice-Brod.

                                    marek1973 - Profil | Út 2.5.2017 16:21:02

                                    bonhof >> myslim ze to real vyhraje ,,

                                      nulák - Profil | Út 2.5.2017 14:42:02

                                      bonhof >> hele urcite madrid :D