MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Npajagogo - Profil | Čt 4.5.2017 8:43:35

    Česko-Kanada

    Radunak............5:3
    Georgino.......... 3:2
    Falkec...............2:6
    novas32............2:5
    pajagogo...........2:4

      Nnovas32 - Profil | Čt 4.5.2017 8:33:40

      Česko-Kanada

      Radunak............5:3
      Georgino.......... 3:2
      Falkec...............2:6
      novas32............2:5

        NFalkec - Profil | Čt 4.5.2017 8:13:26

        Tak dáme první tipovačku už dnes

        Česko-Kanada

        Radunak............5:3
        Georgino.......... 3:2
        Falkec...............2:6

          NGeorgino - Profil | Čt 4.5.2017 7:59:10

          Tak dáme první tipovačku už dnes

          Česko-Kanada

          Radunak............5:3
          Georgino.......... 3:2

            NRadunak - Profil | Čt 4.5.2017 7:55:29

            Tak dáme první tipovačku už dnes

            Česko-Kanada

            Radunak............5:3

              NRadunak - Profil | Čt 4.5.2017 7:54:08

              b.gun >> zdar zdar. Jasan,takhle jsem to nějak myslel,ale jak jsem to pročetl,mas pravdu. Nebudem se pouštět do větších akcí :-)))

                Nb.gun - Profil | Čt 4.5.2017 7:35:52

                Radunak >> Trochu problém může být v tom, že anketa umožňuje zadat jen 10 možností pro tip, kdežto účastníků MS je celkem 16. Zvolit tedy do ankety jen v pořadí prvních 10 týmů dle žebříčku IIHF (1. CAN, 2. RUS, 3. FIN, 4. USA, 5. SWE, 6. CZE, 7. SUI, 8. SVK, 9. GER, 10. BLR) a spolehnout se na to, že nikdo ze zbývajících "trpaslíků" (11. NOR, 12. LAT, 13. DEN, 14. FRA, 15. SLO, 16. ITA) nepřekvapí?

                  Nsmike - Profil | Čt 4.5.2017 6:54:20

                  Dame tipovacku na Kanadu, ne?

                    NMAXXSKATER - Profil | St 3.5.2017 22:58:09

                    Radunak >> Taky bych to dal na naše a na Slováky tak, jak to má i většina internetových soutěží.

                      NBuffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 22:33:26

                      Radunak >> nojo, ale já nacucaná houba..:-DDDD

                        NRadunak - Profil | St 3.5.2017 22:28:47

                        Buffalo1969 >> to jsme na tom stejně. Akorát já vypadám jak vepřek :-)))

                          NBuffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 22:11:02

                          Radunak >> já bych ti přijel pomoct, ale nemám ani jedno auto a vypadam jak houba........:-DDDD

                            NRadunak - Profil | St 3.5.2017 22:04:15

                            Buffalo1969 >> a nemam tři pomocnící? :-)). Jasan,já fstanu ráno a jdu hned spát :-)))

                              NBuffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 21:55:15

                              Radunak >> tak to zmákni, stejně máš howno co na prácu..:-)

                                NRadunak - Profil | St 3.5.2017 21:47:48

                                nulák >> tak na celkového se dá udělat anketa úplně nahoře,což nejni blbej nápad. Každý nápad dobrý :-)

                                  Nnulák - Profil | St 3.5.2017 21:42:08

                                  spis nez tipovat vsechny tymy bych jeste pridal tipovat celkovy umisteni nasich nebo tipovat viteze MS ale to je zas spis jen pro ty nejrychlejsi protoze moc moznosti neni :D

                                    Nnovas32 - Profil | St 3.5.2017 21:34:04

                                    Buffalo1969 >> jo taaak...já dnes abstinuju. Včera se sousedkou lahvinka williamsky s hruškou :-)))

                                      NBuffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 21:26:22

                                      novas32 >> Ty bys dal Slováky a já další pivko...:o)
                                      nic víc v tom nehledej.

                                        Nnovas32 - Profil | St 3.5.2017 21:24:02

                                        Buffalo1969 >> co to Kelišová?

                                          NBuffalo1969 - Profil | St 3.5.2017 21:22:39

                                          novas32 >> já byl dál druhý miminko Starobrna..:-))))