MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | Po 22.5.2017 18:18:46

    Radunak >> Stejně jsi sponzora nesehnal, takže si musíme vystačit s dobrým pocitem ... :-D

      NRadunak - Profil | Po 22.5.2017 18:18:00

      MAXXSKATER >> muším je trochu pozlobit :-)

        NRadunak - Profil | Po 22.5.2017 18:17:02

        Řízek 5,125 >> kdepak. Máš pamatováka :-))))

          NMAXXSKATER - Profil | Po 22.5.2017 18:09:06

          Radunak >> Já měl 2 přesné tipy a další jeden jsem měl ještě s jedním uživatelem nejblíže ...

            NŘízek 5,125 - Profil | Po 22.5.2017 17:52:20

            Radunak >> myslím, že byl ještě jeden, jak říká novas...

            Jj, to že sme vypadli s rusem je moje vina:-))

              Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 17:50:22

              Radunak >> neser mamo!!! :-)))

                Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 17:49:59

                na nichts. mizim domu. cestou se mrknu esli od ridice neuvidim sirovec, kterej tady vsichni chvali a ja vim, kde 2 roky zpatky rostl. pry roste vzdycky na stejnem miste. uz jsem toho dneska udelal pro spolecnost dost :-)))
                se tu mejte.

                  NRadunak - Profil | Po 22.5.2017 17:49:09

                  novas32 >> nikoho nezajímá uteklej :-))). To uteklo každému,co se netrefil :-))))))

                    NRadunak - Profil | Po 22.5.2017 17:47:56

                    Řízek 5,125 >> správně kuciiii. Jsi s novasem tiper letošního MS :-) . Ale měl jsi to na redku :-)))))))))))))

                      Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 17:46:44

                      Řízek 5,125 >> jeste nekdo mel urcite dva. ale nemuzu si vybavit kdo

                        NKrom 63 - Profil | Po 22.5.2017 17:45:17

                        jeden zářez

                          NŘízek 5,125 - Profil | Po 22.5.2017 17:36:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Radunak >> já měl dva, novas taky...další nevím..

                            Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 17:36:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ja dva a dva mi utekly o gol :-)
                            finsko : cesko 3:4
                            cesko : slovinsko 5:1

                              NRadunak - Profil | Po 22.5.2017 17:23:39

                              Zdar bando. Tak je po všem. Pamatujete si,kdo měl kolik správných tipů?

                              Jinak moc díky všem za příspěvky,srandu a pohodovej průběh tyhle diškus.
                              Ještě to tady nechám den a čau zase za rok a snad u lepšího hokeje naší repre.

                                Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 11:45:55

                                Gigi1893 >> jj, diky

                                  NGigi1893 - Profil | Po 22.5.2017 10:20:13

                                  novas32 >> finale je 5 na 5 na 20min

                                    Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 10:14:32

                                    Buffalo1969 >> no v predchozich zapasech se prodluzovalo 5 minut a 3 nas 3 hrace. pak najezdy

                                      N777vlcakk - Profil | Po 22.5.2017 9:46:20

                                      Ono se to porad meni😉Dokonce najezdu svitilo 5

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 22.5.2017 9:27:16

                                        novas32 >> no a pak byly nájezdy. Jestli se to hrávalo jindy jinak to netuším.

                                          Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 9:25:34

                                          Buffalo1969 >> jako fakt?
                                          se nove pro remize hraje ctvrta tretina???