MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NBuffalo1969 - Profil | Po 22.5.2017 9:24:40

    novas32 >> ne...celá čtvrtá třetina....:-)

      Nnovas32 - Profil | Po 22.5.2017 9:18:50

      pry bylo jine prodlouzeni nez predchozi, tedy 5 minut a 3 na 3 hrace???

        Nsmike - Profil | Po 22.5.2017 6:09:21

        Tak nakonec Svedi:-) Pekne!

          Ndosec - Profil | Ne 21.5.2017 23:54:52

          alfonz42 >> cajzlov se do šédska nepočítá 😊

            NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 23:54:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak na tenhle hokej se vyplatilo koukat a klobouk dolů. To by si měl pouštět Lener jako večerníček :-)

              Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 23:54:03

              Tak aspoň Jeřábek má profit z toho, že nehrajeme v posledních letech finále :-)...

                NFRANK71 - Profil | Ne 21.5.2017 23:51:43

                Aspoň, že to zůstalo v Evropě.

                  Nalfonz42 - Profil | Ne 21.5.2017 23:51:35

                  arnošt >> jako pražâkům? :-)))

                    Narnošt - Profil | Ne 21.5.2017 23:50:00

                    A je hotovo...je hotovo! Gratulace Švédům!!!

                      NKlobasa1 - Profil | Ne 21.5.2017 23:38:18

                      Parádní zápas co se hraje až do konce, jsem zvědavej na nájezdy a přeju to zlato oběma týmům.

                        N777vlcakk - Profil | Ne 21.5.2017 23:34:19

                        arnošt >> jj😐jedou bomby😉

                          Narnošt - Profil | Ne 21.5.2017 23:32:59

                          777vlcakk >> To tempo je děsivý,ale na něm je nejlíp vidět,jak nám ten svět ujel...bohužel. :-(

                            Nrarach - Profil | Ne 21.5.2017 23:32:36

                            Dejte ty zlatý oběma mančaftům.....

                              N777vlcakk - Profil | Ne 21.5.2017 23:30:48

                              Kdybych nevidel casomiru tak neverim,ze je to prodlouzeni😉

                                Narnošt - Profil | Ne 21.5.2017 23:30:27

                                Ten O´Reilly má jen jedinej nedostatek,že to není Čech...

                                  NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 23:29:07

                                  P!F >> je to hodně komorní,ale hokej opravdu na úrovni.

                                    NP!F - Profil | Ne 21.5.2017 23:27:35

                                    Buffalo1969 >> Ano, hraju super.

                                      Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 23:27:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Buffalo1969 >> Jj, skvělej... Napínavý zápas plný kvality, hraný ve vysokém tempu a je vidět, že nikdo nechce udělat chybu, fakt pěkná podívaná ;-)!

                                      Žádnej trapnej pouťák plný chyb a stavem 5:5...

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.5.2017 22:58:54

                                        sqělej zápas..:-)

                                          NP!F - Profil | Ne 21.5.2017 22:56:17

                                          Ta atmosfera na stadione je strasne smutna... Byt tam Cesi alebo Slovaci, je to uplne inde...