MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 19:30:45

    Petr64 >> jednoduche , dojedes s brckama na jihovychod o)))

      NKrom 63 - Profil | Čt 18.5.2017 19:30:10

      Petr64 >> pošlu Ti adresu:-)

        Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 19:27:26

        Mel sem jit raci k vode ....

          NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 19:27:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jojóóó. To bylo furt. Rusy sestřelíme. Máme na bednu. Mohli bychom urvat titul.................
          Já si vzal volno,nakoupil zásoby na oslavy a co teď s tím?????😕

            Nrarach - Profil | Čt 18.5.2017 19:26:58

            FRANK71 >> To vůbec není pravda, hokejových tříd je dost, taky ho nehrajou jenom bohatí, hrajou ho většinou ti, kteří mají k tomu sportu vztah z rodiny, protože našinec se k hokeji dneska tolik nehrne, Nagano je pryč a děti mají prostě jiné možnosti a počítače táhnou víc než sport a každodenní dřina. Problém je, že rodina není ještě záruka talentu a co vidím já jako největší svinstvo je rozřeďování dětí už okolo 12 let věku, kdo ve st. žácích nedostane do Akademie nebo do krajského výběru nemá šanci se prosadit a už okolo 14-15 let končí, pač v těch menších klubech už nemají ani dorost nebo juniory, jenže v těhle letech se teprve pozná, jestli z toho kluka něco bude nebo ne.... Hokej je především časová oběť rodičů, peníze jsou také důležité, ale ne úplně nejvíc.....

              NGigi1893 - Profil | Čt 18.5.2017 19:22:42

              Poušťák >> no tenhle zápas jednoznačně ;-)) a nikam mi ho nevěš,nechci ho uz ani videt...a na staromaku je velký výskyt kunčaftů....

                Ndosec - Profil | Čt 18.5.2017 19:15:33

                ani Tichonov by z nich víc nedostal a kdo ví kam až to bude pokračovat😊

                  NPoušťák - Profil | Čt 18.5.2017 19:11:44

                  podle Gigiho to prohrál Červenka a basta.Pověsil bych ho na staromáku na lampu...o)))

                    Ntvistr - Profil | Čt 18.5.2017 19:10:53

                    Chce to zpět Vláďu Růžičku....

                      NWillow - Profil | Čt 18.5.2017 19:08:29

                      Teď si dám USA:FIN.;-)

                        NWillow - Profil | Čt 18.5.2017 18:59:22

                        mazar >> Nekňourám,realita a pocit z přímého přenosu.

                          Nrarach - Profil | Čt 18.5.2017 18:59:10

                          Řízek 5,125 >> Dokonce i Kralupy mají....a Baník v Sokolově taky a to bude hrát v mužích asi kraj...muhehe, Vary mají celou akademii a jsou už taky ve WSM, asi to v mládeži nebude....

                            Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 18:51:02

                            Willow >> Nekňourej furt...

                              NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 18:50:18

                              novas32 >> :-)

                                NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 18:48:31

                                FRANK71 >> moment, hokejový sportovní třídy pořád sou- Slavie má,Kladno má, dokonce i Kobra ma...
                                Ale nějak to nestaci:-)

                                  NWillow - Profil | Čt 18.5.2017 18:46:51

                                  Národní ostuda a ne hokej.

                                    NGigi1893 - Profil | Čt 18.5.2017 18:37:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Díky Romane ,zase si zkazil celej šampionat :-//

                                      Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 18:36:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Trener musi byt silna osobnost + 1 nebo 2 asistenti. Ne vsichni ti zaslouzili hraci, co tam ted postavaji v oblecich...Klidne, at to daji zpatky Rulickovi.

                                        NBušák - Profil | Čt 18.5.2017 18:36:05

                                        FRANK71 >> přesně tak

                                          Nkopr69 - Profil | Čt 18.5.2017 18:34:19

                                          bonhof >> Tak tak ale už doufám že bez Jandače a našich hvězd jako je Plekanec nebo Červenka.