MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 18:31:14

    FRANK71 >> do posledního písmene pravda. bohužel... :-(

      Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 18:30:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Řízek 5,125 >> tvl že tys dneska v práci místo pěstování buněk chlastal??? :-)))

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:29:33

        bonhof >> myslíš??,
        5 let howno a najednou se poserou???? asi ne. Nejsou lidi.

          NFRANK71 - Profil | Čt 18.5.2017 18:28:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Řízek 5,125 >> Martine koukám, že ještě někteří zde mají velké oči. Náš hokej jde pomalu do kopru. Ročníky ze 70let jsou pryč a nová generace už zde není. Všechno skončilo rokem 89, kdy se zrušily sportovní třídy. Po tomto roce se stal hokej drahým sportem a bohužel ho už nehrají ti co mají talent, ale peníze.

            Nbonhof - Profil | Čt 18.5.2017 18:26:54

            děkujeme a zase za rok a snad už o medaile

              NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:26:53

              alfonz42 >> dam....neboj..-)

                NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:26:35

                novas32 >> :-DDD

                  NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:26:22

                  Řízek 5,125 >> :-D

                    N777vlcakk - Profil | Čt 18.5.2017 18:25:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ryby uz 4den nic,hokej nic-kuwa to je zase den😒

                      Nalfonz42 - Profil | Čt 18.5.2017 18:25:32

                      Buffalo1969 >> poloviční úspěch, můžeš si dát půlčáka ;-))

                        Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 18:25:27

                        Buffalo1969 >> já taky, 0,5 tipu správně :-)))

                          Nkopr69 - Profil | Čt 18.5.2017 18:23:06

                          Jsme celkem optimistický národ :-))) Včetně našich hokejistů.

                            NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 18:21:37

                            Buffalo1969 >> to já taky:-)

                            Btw- a teď to otocej, jako s finama :-)

                              NBušák - Profil | Čt 18.5.2017 18:20:31

                              Už to ani nebudu dokoukávat, tohle je ostuda našeho hokeje, sundal jsem vlajku

                                NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:19:58

                                alfonz42 >> no tak já se na počet ruských gólů trefil..:-)

                                  Nalfonz42 - Profil | Čt 18.5.2017 18:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vidím to pozitivně, bude čas na ryby :-)
                                  Hoši, děkujem, že jste nás nepřekvapili...

                                    Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 18:18:28

                                    Konec:(. Tak snad příští rok bez Pepy, ani jeden zápas ve stejné sestavě....

                                      Nbonhof - Profil | Čt 18.5.2017 18:17:34

                                      český hokej, jedno slovo: fuck off

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 18:17:29

                                        ..........................ááááááááá je to......................:-(

                                          Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 18:04:43

                                          Tak aspon dostane francouz hodinky jako cenu utechy:-)