Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

sven - Profil | Út 24.1.2017 15:34:37

S dovolením, bych to zadání přepóloval...
Mně se na MRKu líbí, jinak bych tu logicky nebyl.
Podle mého názoru, jde o fenomenální úkaz, mezi zájmovými weby.
Za cca devět let aktivních a cca jednoho observačního, jsem tu nasál přehršle nových informací a vědomostí a našel řadu virtuálních i fyzických přátel.
Sleduji i konkurenční rybářské stránky, tuzemské i zahraniční ale nic srovnatelného, zřejmě neexistuje a to ani v jiných zájmových oblastech. ... Klobouk dolů před tvůrci !
Proti vlezlé a agresivní reklamě mám nainstalovaný Adblock Plus.
MRK je jediný web, kde je vypnutý.
Jsem srozuměn s tím, že ho reklama živí a přeji mu, ať ho živí dobře a dlouho.
Navíc, zdejší reklama je tématická, tedy pro mě přijatelná a občas na nějaký banner kliknu.
Lidé tu jsou tací i onací, ostatně jako všude kolem nás.
Dnes mám MRK: "kdo s kým, o čem, pro koho" víceméně zmapovaný a tuším, co od koho čekat. Neřešitelné problémy nemám. S drtivou většinou kolegů vycházím v přátelském duchu.
Pokud se srazím s vysíračem, pošlu ho do prdele a je vyřešeno...
Řešení odhlášením, je minulostí......
Jak už jsem psal, mně se MRK líbí. :-)

    Martian - Profil | Út 24.1.2017 15:27:42

    hraji >> koukam, ze tady asi nema cenu si delat nejakou srandu :-) musis to brat trochu s nadhledem... ja opravdu nemam potrebu furt z nekoho delat kretena kazdym prispevkem co napisu. ja starsi generaci respektuju, vic ti k tomu nereknu...

    na druhou stranu - komentoval jsem navrh webu, vsichni se negativne ohradili, ze je to na hovno. ale ja vim, ze to na hovno neni a ze to smysl ma. ale presvedcit nekoho kdo ti rika ze "kazda zmena je spatna" je tezky...

      Kocháč - Profil | Út 24.1.2017 15:17:56

      jurasoft >> Když ono je to s tebou těžký. Bych ti doporučil sluchátka a do nich třeba šplouchání vody a a zpěv ptactva, ale tebe by asi nasrali i ti ptáci, že štěbetají moc nebo málo :o)

        Anýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 15:16:07

        Pedro1 >> tech disců (nebo česky disků) tam je několik Záleží na celkové kapacitě toho zařízení (serveru).
        A prosím tě přestaň už ze sebe dělat většího osla než jsi. Měl jsem tě za chytřejšího.

          Pedro1 - Profil | Út 24.1.2017 15:05:33

          Anýzový dědek >> To je jasný.Ale kde tam je ten disc?

            Kocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:53:45

            IchHabe - >> Osobně musím MRKu vytknout jednu podstatnou věc. Zneužil mou slabou vůli a připravil mě o cca rok života, který jsem místo smysluplné práce pro blaho naší společnosti zabil u monitoru. A dost se bojím si aspoň v hrubých rysech spočítat skutečný čas zde odsezený, mám obavu, že uvedený rok je málo. Na druhou stranu bych měl Martinovi asi poděkovat za to, že jsem díky jeho nápadu poznal spoustu zajímavých lidí, kteří mě nemalou měrou ovlivnili.

              drvoštěp - Profil | Út 24.1.2017 14:53:25

              jurasoft >> Tak si dej špeka a změň zaměstnání ;)

                hraji - Profil | Út 24.1.2017 14:52:43

                Martian >> nerozumím tvé odpovědi, nepsal jsem nic o Foxu, reagoval jsem na tvůj příspěvek, který mi vůbec srandovní nepřipadal.

                  hraji - Profil | Út 24.1.2017 14:51:02

                  jurasoft >> realistický postoj je takový, že se dívám na skupinu dětí a vidím děti. Tedy dle mého pohledu. Ale neberu ti tvůj náhled na svět. Máš to tak a je to tvoje věc.
                  Zda kouřil nebo nekouřil pan Vlk nevím, o spouštěcím mechanismu vzniku jeho rakoviny nevím vůbec nic. Zda je to logické či ne, je v dané situaci bezvýznamné.

                    Martian - Profil | Út 24.1.2017 14:48:23

                    hraji >> asi Tě zklamu :-) žádný komplex nemám a starší kolegy respektuju. Nepatřím do skupiny "dědko-hejtrů". Mrzí mě, že už si tady člověk nemůže ani udělat srandu... Ale chápu, čím je to způsobeno... Mě osobně tohle celkem i sere. Když se dneska někdo oblepí od hlavy až k patě foxem, vyveze na drahým člunu koule za 10 litrů a naháže je do vody, tak je "lepším" rybářem... ani ne :)

                      Drozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:47:10

                      jurasoft >> tak si najdi práci, která tě nebude srát, kup si sluchátka a do nich dobrou muziku, anebo třeba jezdi autem, ale hlavně mi nic nevysvětluj, čus :-))

                        Dědek - Profil | Út 24.1.2017 14:46:16

                        a to jsem si myslel, že jsem čirý životní optimismus, utopil ve své profesi...
                        jak poznávám, jsem na tom ještě hóóóóóódně dobře :-)))

                          Drozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:42:25

                          jurasoft - 24.1.2017 14:36:20 > a neobcuješ už trochu s nějakou diagnozou? Já teda když vidím hlasitý a smějící se děti, tak vidím jenom veselý děti...
                          Tvl, pryč odsud, začíná to tady trošku zavánět.... :-)

                            Kocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:40:12

                            jurasoft >> Ty jsi byl vždycky divnej patron :o) Každému se hlavou honí kraviny, ale jen někteří jedinci je ventilují.

                              Dědek - Profil | Út 24.1.2017 14:40:03

                              jurasoft >> já zas po nich koukám a říkám si, kdo z nich bude můj klient :-)))

                                hraji - Profil | Út 24.1.2017 14:39:55

                                jurasoft >> máš v oblibě hodně negativní myšlenky. To samo může být docela nebezpečné.
                                Já se snažím vidět v těch mladých sám sebe, také jsem býval hodně rychlý v úsudcích.
                                Jak člověk stárne, a kromě vlastních dětí se dostává i k dětem dětí, začíná ten život vidět jinak, hlavně to, co je důležité a co není.
                                Jen mě zajímá, co ty mladé vede k té negativní reakci na staré.
                                Obecně, co si o mě myslí někdo na MRKu mohu ovlivnit velmi málo, proto nemá cenu tomu věnovat ani krátkou myšlenku.

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 14:27:31

                                  Pedro1 - 24.1.2017 13:52:39 >Milý Pedro 1, pokud si server (jedno zda Mrk nebo jiný) představíš jako počítač, tak ti dojde , že toto zařízení je složeno z paměťových disků, na než se zapisují data.
                                  Tyto disky mají určitou kapacitu, což jistě víš.

                                    milin - Profil | Út 24.1.2017 14:17:06

                                    už jsou tady všichni. můžeš to zavřít.

                                      LudoO - Profil | Út 24.1.2017 14:13:32

                                      Džoncek >> Řeknu ti to tak. Je tady hodně dědků před kterými by jsi měl v hluboké úctě smeknout. Jsou tu ovšem i dědci co nedokázali nic. Snaž se ať patříš do té první skupiny. Poznáš to podle toho, že si začneš vážit jiných lidí za to co dokázali protože jsi také něco dokázal.

                                        kakr - Profil | Út 24.1.2017 14:10:34

                                        Drozďák >>
                                        Petře nehrotím, konstatuji....