Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:08:58

kakr >> já bych to nehrotil, ono stáří fakt není zásluha. Každej juvenil je mistr všeho boje od narození, přejde ho to nejpozději s prvním hemoroidem, klid.....

    Nkakr - Profil | Út 24.1.2017 14:04:25

    Na MRKu se mi velmi nelíbí neúcta, či přímo nenávist mladých ke starším.
    Zřejmě si ještě neuvědomují, že stáří je jediná možnost jak se dožít vysokého věku:-))

      NKocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:01:07

      Džoncek >> Jendo, už jsi slyšel takhle z jara minimálně 25x zpívat kosa. Nenech se zvyklati seniorama ve svých názorech. Tvoje pravda pramení z bohatých osobních zkušeností.

        Nmedvěd - Profil | Út 24.1.2017 13:58:34

        Dědek >> kvůli takovým jako je ten adept sebevraždy jsem většínou jen v privátech.Moc se mi nechtějí číst podobný kraviny

          NSerjoža - Profil | Út 24.1.2017 13:56:43

          Už se poprali??

            NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:55:43

            medvěd >> Já tě zdravím. Co jsem se vrátil na MRK, jsem tě ještě nikde nečetl. Je pravda, že na hmyzáky nechodím :-))). Fajne, potkat jedouho z prvních na MRKu.

              NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 13:52:39

              Anýzový dědek >> O serveru jsi nic nepsal.Psal jsi o discu MRKu.
              Který z nich to je?
              https://www.google.cz/search?q=disc&biw=1366&bih=65​7&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwignJWv6drRAh​UpAZoKHaKuAM0Q_AUIBigB

                Nmedvěd - Profil | Út 24.1.2017 13:51:24

                Džoncek >> docela zvláštní jak se takový ucho může chovat k dospělému

                  NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:49:08

                  Knapík >> pokus se to znovu přepočítat :-)

                    NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 13:48:32

                    Džoncek >> jen aby si byl ve stavu vůbec zmáčknout kohoutek...

                      NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:45:46

                      Džoncek >> OK, každého věc, jak se kde projevuje. Možná některým z nás nedochází, že pokud tady bude MRK i za třicet a více let, každý si na něm může dohledat, co a kdo psal před těmi léty. Třeba se za to co kdo psal, někdo stydět bude, někdo třeba ne a někdo nebude mít za co....

                      A Dědek, mi říkají mnohem dýl, než jsi ty na světě. Jsi ročník devadesát jedna, to i má první dcera. I podle ní vím, že v těch létech není na světě chytřejších....

                        NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 13:41:39

                        Džoncek >> Tak už bys měl změnit výrobu písmenek a převekslovat na lití kulek.
                        Tvoje moudra jsou totiž na stejné úrovni asi jako exkrement na chodníku :-))
                        Ještě si dovolím malý Edit a to že ty budeš mít důchod tak jedině IN Memoriam :-))) Ty zemřeš potupnou smrtí někde u mašiny v 90 ti letech na noční.... :-)))
                        Ale nic ve zlém, taky se dočkáš dědkovského věku pokud udržíš moč a myšlenku :-)))

                          NKnapík - Profil | Út 24.1.2017 13:40:00

                          Džoncek >> nepodléhej klamu, on dědkem jen mate, vždyť mu ještě není ani 50 let.

                            NDžoncek - Profil | Út 24.1.2017 13:36:45

                            Dědek >> policajt má vždy nabito :))) já reagoval na toho anýza nikoliv na tebe :) a pokud si v ročníku 1964 přijdeš jako dědek, asi něco není v pořádku :) Měl jsem na mysli úplně jiné ročníky :)

                              NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:34:07

                              Džoncek >> Jane Tomečku, tak se stav, mám nabito.

                                Nsintrix - Profil | Út 24.1.2017 13:32:48

                                Džoncek >> Jsem dědek. Trojnásobný. Na jisté nejmenované síti se mě na mé názory ohledně jednoho rybolovného způsobu ptají i mladší. A nějak jim ty mé totalitní názory nepřekáží. Jinak Marii Terezii nikdo z nás určitě nepamatuje. Možná několik jedinců Františka Jozefa, pár Masaryka, hodně Beneše a další. Na názory se ptají hlavně ti, kteří se chtějí něco dozvědět. A to i z historie. Ne všichni mladí mají patent na rozum a nadrozměrné ego. A mimochodem ani já nemám problém "vyloudit" informaci od mnohem mladších kluků. Zvláště když jsou dobří. :) Za zeptání nic nedám.

                                  NDžoncek - Profil | Út 24.1.2017 13:31:01

                                  Anýzový dědek >> ne děkuji, když vidím co plodíš ty dědku za zakomplexované odpovědi a komentáře, raději si k důchodu nadělím kulku, než plodit takové sračky po netu jako ty.

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 13:26:37

                                    Dědek >> Bez úsměvu to nejde kolego, boto se akorát jeden dře jak hovado bez cíle bez zájmu. Tak se směj a klinikem čisti jen odpady i když laciněji asi vyjde Coca- Cola :-)))

                                      NSerjoža - Profil | Út 24.1.2017 13:15:08

                                      To se ještě lidi mezi sebou normálně bavili.

                                        NMatoK75 - Profil | Út 24.1.2017 13:03:38

                                        Martian >> Hneď prvé dve reakcie na tvoj zápis sú od o niečo mladšej generácie...

                                        Internetu holdujem, ale v mobile ho nemám a nie je na to ani dôvod. Niekto niečo chce? Sms alebo nech zavolá. Nemienim si každé 2 minúty sledovať WhatsApp, Viber, Messenger ani nič podobné. Takýmto spôsobom sa človek akurát tak zahltí nadmerným množstvom zbytočných informácií, čo môže byť až 70 - 80% z celkového množstva.

                                        A čo takto konečne znovu začať komunikovať medzi sebou tak ako kedysi? Z očí do očí?