- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
cim jezdite na ryby?
Zdravim chlapy,mam dilema,od zeny jsem dostal pokyn at koupim vetsi vuz,jelikoz kdyz tam narvu to svy nadobicko tak se ji tam ta 10 taska nevejde:-) mam vectru b.toz ted vybiram nakyho kombajna,pochlubte se se svyma karama,treba se necham inspirovat:-) krapet u me vede cadillac bls.da se poridit od kila a je to celkem obr,je to delany pro evropu takze zadnej zrout,ale to jen muj laickej nazor,tak do toho a diky,jooo a musi to dojet do chorvatska:-)
Autor diskuse: vara - Profil , 3.8.2016 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NHerva R - Profil | St 30.11.2016 19:08:20
Já mám Ford galaxy WGR 1,9 TDI 85KW
a na prostá spokojenost. Vzadu rovná plocha, 2. a 3. řada se dá vyndat, (v nouzi mám 7 sedaček)takže tam pak máš prostor cca 2m na 1,4, mezi podběhy 1,2. kdyby jsi chtěl tak Seat Alhambra a Volkswagen Sharan se dělalo i ve 4x4, je to eště o něco vyšší. Cena okolo 100 000kč je až až.
Už bych jiné nechtěl, do Chorvatska v poho, každý rok jezdíme do Švédska a bez problému. Ta moje už má skoro 400 000km a stále kvoká. Občas nějaká údržba,ale to je u každého auta. S Cadilacem budeš mít problém s dostupností a cenou náhradních dílů.
a na prostá spokojenost. Vzadu rovná plocha, 2. a 3. řada se dá vyndat, (v nouzi mám 7 sedaček)takže tam pak máš prostor cca 2m na 1,4, mezi podběhy 1,2. kdyby jsi chtěl tak Seat Alhambra a Volkswagen Sharan se dělalo i ve 4x4, je to eště o něco vyšší. Cena okolo 100 000kč je až až.
Už bych jiné nechtěl, do Chorvatska v poho, každý rok jezdíme do Švédska a bez problému. Ta moje už má skoro 400 000km a stále kvoká. Občas nějaká údržba,ale to je u každého auta. S Cadilacem budeš mít problém s dostupností a cenou náhradních dílů.
NMi!d@72 - Profil | Pá 25.11.2016 20:27:45
...nový Touareg MASAJ pro vyznavače stylu chyť a sežer :o)))
http://www.volkswagen.cz/koupit-volkswagen/akcni-nabidky/modely/touareg-masaj?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ak%C4%8Dn%C3%AD+nab%C3%ADdka+-+Touareg+Masaj+%5bExact%5d+%5bBrand%5d&utm_content=Volkswagen+Touareg+Masaj|vw+touareg+masaj+%5bExact%5d&utm_term=vw+touareg+masaj|vw+touareg+masaj
http://www.volkswagen.cz/koupit-volkswagen/akcni-nabidky/modely/touareg-masaj?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ak%C4%8Dn%C3%AD+nab%C3%ADdka+-+Touareg+Masaj+%5bExact%5d+%5bBrand%5d&utm_content=Volkswagen+Touareg+Masaj|vw+touareg+masaj+%5bExact%5d&utm_term=vw+touareg+masaj|vw+touareg+masaj
Npeeta@carp - Profil | Pá 14.10.2016 22:11:36
vara >> Tak moja sa aj teraz tvari kyslo. No kyslo sa netvarila ked sme z Ikei odniesli 2m zloženu skriňu. Proste nemozem zene ktora pozna iba farby aut dat kupit auto. To je nezodpovednost. Urcite by kupila Smarta)
Nvara - Profil | Pá 14.10.2016 13:59:45
peeta@carp >> dneska se to potkal v praglu,tak sem to ukazal pani,no vis jak vypada clovek co ji citron:-)
Npeeta@carp - Profil | St 12.10.2016 21:30:01
vara >> ja som u zeny taky neuspel. Ale teraz ona neuspela u mna)
Npeeta@carp - Profil | St 12.10.2016 21:26:05
timb >> s renaultackym nie, to boli V40 diesle , toto je V70 tdi od Audi
Nvara - Profil | St 12.10.2016 21:13:51
Pokud by nekdo chtel karu na dojeti za hrisnejch 7000 jednu tu mam:-)prednosti jsou mala spotreba,chorvatsko kazdy rok bez problemu
NNAVI73 - Profil | St 12.10.2016 21:03:55
vara >> jestli je to radio s kazetakem tak se ti nedivim ze se ti sem nechce s fotkama :-)))))
Nvara - Profil | St 12.10.2016 20:58:41
Chlapy chci se pochlubit do ceho sem na konec sel,ale nebere mi to fotky,tak abyste si aspon udelali predstavu ma to hnedou barvu a radio:-)
Nlado40 - Profil | St 12.10.2016 20:51:56
Piškothonza >> Ted jsme udelali na Renolda Stkáčko a zhruba za dva roky budu taky resit dilema jako zadavatel této diskuse... Precejenom ma to sice najeto 160tis. ale je to 98čka- vyrobeno docela davno... :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NRybářsko - Dřevorubecká klika82970
NKutilské jádro MRKu5344
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic























