cim jezdite na ryby?

Zdravim chlapy,mam dilema,od zeny jsem dostal pokyn at koupim vetsi vuz,jelikoz kdyz tam narvu to svy nadobicko tak se ji tam ta 10 taska nevejde:-) mam vectru b.toz ted vybiram nakyho kombajna,pochlubte se se svyma karama,treba se necham inspirovat:-) krapet u me vede cadillac bls.da se poridit od kila a je to celkem obr,je to delany pro evropu takze zadnej zrout,ale to jen muj laickej nazor,tak do toho a diky,jooo a musi to dojet do chorvatska:-)
Autor diskuse: vara - Profil , 3.8.2016 všeobecné - ostatní

1568 - Profil | Pá 7.11.2025 14:58:51

pepson >> 😁😁

    pepson - Profil | Pá 7.11.2025 13:12:48

    Pvl >> 🤣🤣

      Pvl - Profil | Pá 7.11.2025 13:12:00

      pepson >> Dej video 😁

        pepson - Profil | Pá 7.11.2025 11:43:36

        1568 >> na trabante stačí, ke´d si necháš zapnutý pás a vystúpiš, potom kráčaš ako s batohom na chrbte ;-)

          1568 - Profil | Pá 7.11.2025 11:37:21

          LosPafkos >> Dej, a sežerou Tě až tam přijedu😁

            LosPafkos - Profil | Pá 7.11.2025 11:31:26

            1568 >> asi si tam dám značku parking only for rezident😅

              1568 - Profil | Pá 7.11.2025 10:54:02

              otoš >> Trabant se dá z bahna odnest...:-)

                otoš - Profil | Pá 7.11.2025 7:49:38

                mlíčnák >> ...kdybys měl Trabanta, tak bys neměl foto ,,zapadlého" auta...
                :-))

                  mlíčnák - Profil | Čt 6.11.2025 23:22:58

                  To synatora,já jen kolem komína Suzuki liána 4x4..., stará vrana.
                  Dokavad nezhije.
                  To Kuba zapadl na Islandu.,
                  Slabé, já měl bahno aj na střeše o)
                  Ale vyjel,odtah sem nepotřeboval.

                    mlíčnák - Profil | Čt 6.11.2025 23:06:31

                    Kup si auto o)

                      1568 - Profil | Čt 6.11.2025 20:10:17

                      Kruan >> Tady jsem zrovna u vody....

                        Kruan - Profil | Čt 6.11.2025 16:10:15

                        1568 >> jen dej :)

                          LosPafkos - Profil | Čt 6.11.2025 14:05:27

                          1568 >> 😁s celou familií

                            1568 - Profil | Čt 6.11.2025 13:20:27

                            Quel Malheur >> Není moje! Čím jezdím na ryby já, to sem radši dávat nebudu:-))

                              Quel Malheur - Profil | Čt 6.11.2025 12:14:13

                              Serjoža >> timhle bych se i prejet nechal!!

                                Quel Malheur - Profil | Čt 6.11.2025 12:13:59

                                1568 >> to je vonavka vasnosto!!!

                                  1568 - Profil | Čt 6.11.2025 10:05:52

                                  Serjoža >> Nevim,není moje,svoje se sem stydim dát:-)Ale gulášek excelentní,i ovar to umí:-)

                                    Serjoža - Profil | Čt 6.11.2025 9:55:03

                                    1568 >> Jde v tým vařit pivo?

                                      Kruan - Profil | Čt 6.11.2025 9:49:15

                                      1568 >> to je koncert :) !

                                        Kruan - Profil | Čt 6.11.2025 9:49:06

                                        Serjoža >> Nadhera !!

                                          1568 - Profil | Čt 6.11.2025 9:35:42

                                          Na delší výpravy....

                                            Serjoža - Profil | Čt 6.11.2025 6:55:28

                                            Tímto.

                                              standas - Profil | St 5.11.2025 10:23:29

                                              Teslou:-))

                                                BLUDICKA - Profil | St 5.11.2025 8:41:18

                                                Plav -- s tímto bydlíkem jezdím už pár let.Je super. MIRA

                                                  čolkař,zloch - Profil | Po 3.11.2025 22:20:58

                                                  otoš >> máš to vychytaný, jen to pádlování na gumáku bych změnil na veslování 😉

                                                    F16 - Profil | Po 3.11.2025 22:05:44

                                                    otoš >> Oto, na Pendolíno rodiče neměli. Jsme z chudé dělnické rodiny.😃

                                                      F16 - Profil | Po 3.11.2025 21:54:47

                                                      Chodíval jsem na ryby pěšky. Měl jsem to tak pětset metrů k řece . Poté na kole, když mi ho rodiče koupili. Pak vlakem a autobusem, když mě rodiče pustili. No a pak autem, když jsem si na něj našetřil. Dnes dost často zase pěšky, abych se alespoň trochu hýbal.😃

                                                        Pvl - Profil | Po 3.11.2025 18:18:16

                                                        TEZAR >> Jo nestihl ..... maskuješ se 😀 Zřejmě pro to máš nějaký důvod 😆😆

                                                          TEZAR - Profil | Po 3.11.2025 18:10:26

                                                          otoš >> https://youtu.be/dHmRLpNQBJU?si=T9o9RGX33CS_QT7d. Než si našetřím na tu létající motorku,tak na ryby jezdím touhle károu.Jen jsem se nestihl oholit a učesat, protože chci chytit co nejvíc ryb do mrazáku...👍