- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
cim jezdite na ryby?
Zdravim chlapy,mam dilema,od zeny jsem dostal pokyn at koupim vetsi vuz,jelikoz kdyz tam narvu to svy nadobicko tak se ji tam ta 10 taska nevejde:-) mam vectru b.toz ted vybiram nakyho kombajna,pochlubte se se svyma karama,treba se necham inspirovat:-) krapet u me vede cadillac bls.da se poridit od kila a je to celkem obr,je to delany pro evropu takze zadnej zrout,ale to jen muj laickej nazor,tak do toho a diky,jooo a musi to dojet do chorvatska:-)
Autor diskuse: vara - Profil , 3.8.2016 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nlado40 - Profil | St 12.10.2016 20:36:38
Piškothonza >> Ne, ma to H, tudíž kralovehradeckou... Vodsud je Zuzka a zil jsem tam...
Jo abych Kelišová ukojil tvoji zvedavost, tak timhle taky občas jezdim na ryby... Uz je to v poradku? :-))))
Jo abych Kelišová ukojil tvoji zvedavost, tak timhle taky občas jezdim na ryby... Uz je to v poradku? :-))))
NPiškothonza - Profil | St 12.10.2016 20:29:07
lado40 >> a proto má moravskou značku....jestli teda vidim dobře...o)))))
Nlado40 - Profil | St 12.10.2016 20:25:30
Piškothonza >> protoze jsme ho kupovali v Cechach, garazuju ho v Cechach a jezdim nim pouze na ryby v Cechach. Tak proc ne?
NPiškothonza - Profil | St 12.10.2016 20:14:53
lado40 >> jak to,že máš českou RZ ty emigrante?...o)))))))
Nvara - Profil | St 12.10.2016 20:09:53
peeta@carp >> libi se mi ten pohrebak,ale u zeny bych neuspel:-) takze se koupil passat v kombajnu
NPallermo - Profil | St 12.10.2016 18:55:51
kurell >> no ty kravo tuhle vcelu u vody nikdo nemuze prehlednout :D:D
Npeeta@carp - Profil | St 12.10.2016 12:15:05
NPetr.J - Profil | St 12.10.2016 10:42:31
Tak já se pořád nemohl rozhodnout, jakou ojetinu v kombíku koupit. Dříve jsem měl fiat Marea 1,6 dobrý auto, silnej motor, pohodlný, ale starý a tudíž poruchový, už rezlo a dost žralo, tak okolo 10 l. Dlouhé přemejšlení chození po bazarech, pročítání inzerátů a nakonec jsem se rozhodl pro nové. Koupil jsem dacia logam MCV 1,2. Musím říci, spokojenost, naložím tam to samé co do fiata, dá se v tom normálně spát na lehátku, moc to nežere, při normálním jezdění, žádná divočina tak 5,5 l, když to víc honím a jsem naložemej tak o litr víc. Neni to sice žádnej divoch, ale na to co jezdím naprosto dostačuje. Už to i zinkují a tak by to nemělo tak reznout, další ukáže čas. Cena v základu 191000.
NChmaťák - Profil | St 12.10.2016 9:45:20
Ja mam kratkyho nizkyho Tranzita, r.v. 2007, 63kw. Vzadu mam udelanou vydrevu, takze kdyz sem na rybach kam smim autem, tak spim uvnitr, vzadu v pohode rozlozim lehatko, nebo matraci. Krome toho tam narvu kaprarinu pro tri lidi na vikendovou akci uplne v pohode. Vsechno mam tedy uvnitr a nemusim kolem auta stavet zadny sapito. Ven si hodim destnik nebo pristresek, kreslo, klacky a tasticku s bizuterii a sem spokojenej :) cisto, poradek, zadnej cirkus. Spotreba se pohybuje kolem 8l, prostupnost na polnacky a pobrezni cesty naprosto vyhovujici a tim, ze je to dodavka, tak neresim sem tam nejaky skrabanec od vetvi.
Nvara - Profil | Út 13.9.2016 16:53:18
Mi!d@72 >> nechci te honit,jen vyuzit:-) jedu rano ve 4 a pocitam ze na miste budu kol 8 a 9 asi uz koupeno teda podle toho jak se mi to bude libit,fotka snese vsechno,volal jsem ti na to cislo ktery mas na karte,kdybys to nahodou dal do tyhle ranni doby,pisni mi,budu ti vdecnej
NMi!d@72 - Profil | Út 13.9.2016 8:45:59
Paranoidní Schizofre >> asv nebo alh seženeš dnes už za pár kaček
NParanoidní Schizofre - Profil | Út 13.9.2016 6:49:47
Mi!d@72 >> asi ne, vačka to přežila, hlava je ok, těsnění neufouklo, šály na klice jsou taky vpoho, takže ten agregát má celkem dobrý vyhlídky, ale hlavně je v těch nejlepších rukou....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NRybářsko - Dřevorubecká klika82970
NKutilské jádro MRKu5344
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















