Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nsmike - Profil | Čt 24.3.2016 10:18:05

u.x.a. >> větší se špatně nosí:)

    Nu.x.a. - Profil | Čt 24.3.2016 9:14:24

    smike >> tak to je hodně malinká..

      NGrasel - Profil | Čt 24.3.2016 9:03:26

      smike >> A není to málo, Antone Pavloviči? :D

        NPYTLAKS - Profil | Čt 24.3.2016 8:56:22

        datel na entou :-) >> leju pokaždé vodníkovi:-)

          Nsmike - Profil | Čt 24.3.2016 8:29:29

          u.x.a. >> 2,75

            Nu.x.a. - Profil | Čt 24.3.2016 8:27:45

            smike >> to je 0,4l?

              Nsmike - Profil | Čt 24.3.2016 8:06:16

              kolib >> to kdybych zebral, tak akce skončí ve středu :))

                Nkolib - Profil | Čt 24.3.2016 7:28:34

                smike >> to bereš v sobotu do akce?? :-)

                  Nsmike - Profil | Čt 24.3.2016 6:42:00

                  Nebudeme troskarit při těch Velikonocich, ne?:-))

                    NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 21:33:10

                    alfonz42 >> ty mi chceš líbat řiť ???? Ty máš takmoc rád sladký ???.....:-DDD

                      Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 21:31:59

                      Buffalo1969 >> jako anální čípky by měly lepší účinek :-)))

                        NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 21:27:34

                        alfonz42 >> ožrat se z teho nedá, takže asi jako prášky..|:-(

                          Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 21:26:20

                          Buffalo1969 >> Bereš to jako prášky nebo jako čípky? :-))))

                            NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 21:23:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            alfonz42 >> taky dneska popíjím....:-P

                              Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 21:12:28

                              Nějak už začíná zelenat voda :-)))

                                NPe-pig - Profil | St 23.3.2016 18:22:34

                                Sice se zpožděním, ale přece jen jsem doplnil limitky Jamesona :) Na zdraví pánové!

                                  Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 18:11:29

                                  Buffalo1969 >> sám si rád se sebou inteligentně pokecám :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 18:08:53

                                    alfonz42 >> no seš pro mně docela důvěryhodnej, ale po dnešku..............:-DDDD

                                      NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 18:07:45

                                      alfonz42 >> Pánenko skákavá a ještě píšeš sám sobě....-DDDD
                                      Co to dneska teklo Hauskrecht??? :-DDD