Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 18:07:23

Buffalo1969 >> neséér, měl bys poděkovat, že zbyde i na tebe :-)

    Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 18:05:54

    alfonz42 >> A hned 2x ... :-)))
    Odesláno z mobilu. Do bude účet :-)

      NBuffalo1969 - Profil | St 23.3.2016 18:05:33

      alfonz42 >> Jéééééžiši Kriste tys to semka nacpal 2x. Ty zas musíš být nacucanej jako houba..:-DDDD

        Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 18:03:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Při motání nových vlasců je třeba okoštovat i něco nového :-)
        Prudukty od spřátelených rybářů z Deutschlandu.

          Nalfonz42 - Profil | St 23.3.2016 18:00:18

          Při motání nových vlasců je třeba okoštovat i něco nového :-)
          Prudukty od spřátelených rybářů z Deutschlandu.

            NRybyaPivo - Profil | St 23.3.2016 14:42:26

            alkohol ja hodne rad hlavne pivo a to sami rybareni a kdyz se to spoji tak neni nic lepsiho:)♥ samozrejme se to nesmi prehanet a nedelat u vody bordel.

              Nstandas - Profil | Út 22.3.2016 16:45:54

              :-))

                NBuffalo1969 - Profil | Út 22.3.2016 7:14:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jsme zapili v sobotu Josefa. A bylo to fakt dobrý..:-)

                  Nu.x.a. - Profil | Ne 20.3.2016 9:54:12

                  smike >> a není to hořčičák napiš si do Googlu Pago:-)

                    Nu.x.a. - Profil | Ne 20.3.2016 9:51:52

                    smike >> mám ho rád, je to takový univerzál :-)

                      Nsmike - Profil | Ne 20.3.2016 4:26:18

                      u.x.a. >> a zas ten skaredy horcicak...

                        Npeli1976 - Profil | So 19.3.2016 20:12:46

                        pivo puldeci nie je v ponuke, vaham, za co hlasovat ;-)

                          Nu.x.a. - Profil | So 19.3.2016 20:04:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          irské pivo,skotská whisky,zábava na Mrku jó uxa umí žít:-)

                            NGrasel - Profil | So 19.3.2016 19:41:04

                            Bazgy >> Tak mu domluv, ať té obětiny vozí aspoň pulčák, ať zbyde i na tebe ;)

                              NBazgy - Profil | So 19.3.2016 19:39:22

                              Grasel >> Nemyslel jsem to ve zlem jen že bych to rači lupnul

                                NGrasel - Profil | So 19.3.2016 18:47:34

                                Bazgy >> Omyl, příteli. To není hovadina.Hovadina je dnešní chování se k přírodě, rybám nebo zvěři... Odjakživa se lovci i rybáři klaněli po příchodu do lesa nebo k vodě, ale ne ze starchu z vodníka, ale z úcty k lesu, vodě, která je živila... Ta úcta se bohužel vytratila...

                                  NBazgy - Profil | So 19.3.2016 18:40:33

                                  S&F - pescador >> Kamoš děla stejne hovadiny :) :)

                                    NS&F - pescador - Profil | So 19.3.2016 17:58:31

                                    smike >> To se Ti jenom zdá. Taková větší štamprle .... Vodník si v tom chladu a mokru štamprli dá určitě rád. Snad proto se někdy nade mnou slituje a něco mě na háček zavěsí :-)

                                      NRadunak - Profil | So 19.3.2016 17:55:30

                                      datel na entou :-) >> pak maj brát,když jsou na plech ;)))

                                        Nsmike - Profil | So 19.3.2016 17:54:26

                                        S&F - pescador >> nelijes tem rybam trochu moc?:-))