Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | So 2.4.2016 21:58:56

Buffalo1969 >> Jsou na plech ;)

    NBuffalo1969 - Profil | So 2.4.2016 21:35:48

    kurnik...taková lákavá diškuz a tady to scípe...:-/

      Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 20:59:18

      smike >> tak nalej!!

        Nsmike - Profil | Út 29.3.2016 20:45:45

        u.x.a. >> to byl darek, tak sala

          Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 20:44:49

          smike >> co ta šála?

            Nsmike - Profil | Út 29.3.2016 20:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            u.x.a. >> akorat musim zjistit, kudy se do té krabice leze:-))

              Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 20:40:39

              smike >> tak nalej!!

                Nsmike - Profil | Út 29.3.2016 20:39:15

                Popojedeme,ne?:-)

                  Nfreddys - Profil | So 26.3.2016 11:00:06

                  Maxi Sob >> Píšu tě na seznam čekatelů :-)

                    NMaxi Sob - Profil | So 26.3.2016 10:48:59

                    freddys >> Nahlásím se jako dobrovolník na brigádu :-))

                      Nfreddys - Profil | So 26.3.2016 10:47:46

                      u.x.a. >> No je to dost subjektivní, z rumů pro můj rypák asi Presidente 15 anos, Diplomatico 12 a El Dorado 12. Jinak i nějaký vizour se tam najde, ale žádný pecky, krom jedný 0,2 Balvenie.

                        Nfreddys - Profil | So 26.3.2016 10:39:05

                        Maxi Sob >> No docela to odpíjím, ono je půlka flašek poloplná - poloprázdná. Akorát se nerad vzdávám těch dobrejch, tak to tam suším i když tam zbývá na dva panáky. Ale až se zase něco přikoupí, budu muset.

                          Nu.x.a. - Profil | So 26.3.2016 10:02:25

                          freddys >> co je z toho nejlepšího? máš tam kromě mléka v krabici asi všechno :-)

                            NMaxi Sob - Profil | So 26.3.2016 9:42:43

                            freddys >> Tý hele jeto potřeba trošku probrat aby se ti to nevysypalo z regálů :-))

                              Nfreddys - Profil | Pá 25.3.2016 23:04:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Diskuze pekna. Ja sem se dal na Rumy :-)

                                NPery17 - Profil | Pá 25.3.2016 20:06:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A zase ten paťulinek-),snad to vypijem-)))

                                  NRadunak - Profil | Pá 25.3.2016 16:50:57

                                  Grasel >> já ho chtěl zkusit,ale bohužel nebylo v nabídce,tak byla jen plnotučná Plzeň...

                                    Nsmike - Profil | Pá 25.3.2016 16:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Když jsou ty velikonoce:-)

                                      NGrasel - Profil | Pá 25.3.2016 15:00:49

                                      Kdopak jste byl včera na zeleným?

                                        Nsmike - Profil | Čt 24.3.2016 18:37:13

                                        když jsou ty svátky :)