Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nsmike - Profil | So 19.3.2016 17:53:55

alfonz42 >> pije to moja:-) je to takova jablecna voda

    Ndatel na entou :-) - Profil | So 19.3.2016 17:52:34

    S&F - pescador >> za toto bys měl dostat červenou kartu :-) :-) :-)

      NS&F - pescador - Profil | So 19.3.2016 17:51:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


      Alkohol k vodě sice nosím ale nepiji. Když se podaří ulovit slušná ryba, na zahájenou a pak na ukončenou tak uleju vždy ale ,,vodníkovi" jako poděkování.

        Ndrvoštěp - Profil | So 19.3.2016 17:48:35

        smike >> Ty cidery mám za 3,-Kč flašku.To se to pije ;)))) Ale piju to spíše jako osvěžovák.Pivo je pivo.

          Nalfonz42 - Profil | So 19.3.2016 17:45:39

          smike >> To nalevo jsem ještě nikdy napil. Nemám odvahu :-)
          Je to vůbec ještě pivo?

            Nsmike - Profil | So 19.3.2016 17:43:28

            Jeste nejake to pivko k veceri:-)

              Nalfonz42 - Profil | So 19.3.2016 17:19:44

              smike >> U mně se to taky dlouho neohřeje :-)
              Ale kde na to brát... Nejlepší je brát úplatky :-))

                Nsmike - Profil | So 19.3.2016 17:16:01

                alfonz42 >> diplomatico mi doslo...je cas doplnit zasoby:-)

                  Nalfonz42 - Profil | So 19.3.2016 17:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  smike >> Taky budu rozjímat :-)

                    Nsmike - Profil | So 19.3.2016 17:08:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak my dnes dame socialni piti:-)))

                      Nbrčál - Profil | So 19.3.2016 16:51:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      zdar.tak taky přispěju,ač se celkem snažím,pořád to ne a ne dopít :-))

                        Nsmike - Profil | Pá 18.3.2016 17:12:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zivotni moudro:-)

                          Nsmike - Profil | Pá 18.3.2016 13:59:58

                          Maxi Sob >> závist naprostá :) ať to jezdí!

                            Npohan - Profil | Pá 18.3.2016 13:20:25

                            Maxi Sob >> to ja znam,jeste na panev kus masa a otevrit pivo

                              NMaxi Sob - Profil | Pá 18.3.2016 12:11:37

                              smike >> Onn line :-))

                                NMaxi Sob - Profil | Pá 18.3.2016 12:10:33

                                pohan >> A ta pohoda to se nedá popsat :-)))

                                  Npohan - Profil | Pá 18.3.2016 10:46:46

                                  Maxi Sob >> fotka podle mého gusta......krása

                                    Nsmike - Profil | Pá 18.3.2016 10:13:57

                                    Maxi Sob >> to tam jsi teď?:))

                                      NMaxi Sob - Profil | Pá 18.3.2016 10:08:31

                                      Na rybách je krásně k tomu trošku slivovičky prostě nádhera :-)))

                                        Nu.x.a. - Profil | Čt 17.3.2016 23:27:25

                                        smike >> kdyby jsi na to měl ,tak by jsi ten rozdíl poznal.např.mezi jim beanem a skotskou je propastný rozdíl a tak to jde dál...