Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

smike - Profil | Čt 17.3.2016 23:17:48

u.x.a. >> ja myslel to Balvenie:-) tam nekde muj vyber konci.cehokoliv jineho uz je pro mne skoda, nedocenim tu kvalitu:-)

    u.x.a. - Profil | Čt 17.3.2016 23:15:25

    smike >> no von asi nic špatnýho nepije,pro normální lidi to bohužel není:-)

      smike - Profil | Čt 17.3.2016 23:12:05

      u.x.a. >> dobry vyber:-)

        u.x.a. - Profil | Čt 17.3.2016 22:38:45

        kdo se trošku zajímá o whisky tak jen pro zajímavost co měl minulý rok Horst Luening ve své privátní sbírce(baru),poslední lahev také nejdražší-Bowmore black ,cena okolo 11-14tis euro ,říká že doufá že ještě jednu takovou za život otevře:-) https://youtu.be/7AYOr3ma6dA

          alfonz42 - Profil | Čt 17.3.2016 21:52:33

          Buffalo1969 >> Co bys tam taky dělal, ještě jsi se neprojevil jako plnoleté :-)

            alfonz42 - Profil | Čt 17.3.2016 21:51:33

            u.x.a. >> To tam asi někdo pohodil do koša :-)))

              Buffalo1969 - Profil | Čt 17.3.2016 21:50:36

              u.x.a. >> twl já nebyl v Makru 15 let..:-))))

                u.x.a. - Profil | Čt 17.3.2016 21:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tak jsem v Makru neodolal a vzal si 12yo Balvenie:-)

                  alfonz42 - Profil | Čt 17.3.2016 21:18:52

                  Radunak >> Kur.vvaa, kdo ti co poslal... Mně nedošlo nic :-)))

                    Radunak - Profil | Čt 17.3.2016 18:52:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Na zdraví přátelé. Něco ovocného z Moravy...

                      drvoštěp - Profil | Po 14.3.2016 21:16:29

                      smike >> Dnes to mé tělo vyzkoušelo :)))

                        smike - Profil | Po 14.3.2016 19:18:02

                        příručka správného norka :)))

                          Radunak - Profil | Ne 13.3.2016 19:49:49

                          datel na entou :-) >> Nazdaj. Dobrej oddíl jsi zvolil ;)

                            Radunak - Profil | Ne 13.3.2016 19:49:03

                            Buffalo1969 >> to se prostě nedá ty zprávy ve stavu bdělém ;)))

                              datel na entou :-) - Profil | Ne 13.3.2016 19:39:20

                              Radunak >> zdar osobo :-) máš recht pivečko ke zprávám musí bejt

                                Buffalo1969 - Profil | Ne 13.3.2016 19:38:58

                                Radunak >> tak si dej druhý a přepni telku.:-)

                                  Radunak - Profil | Ne 13.3.2016 19:37:28

                                  Ty zprávy bez alkoholu prostě nejdou ;)))

                                    Maxi Sob - Profil | Ne 13.3.2016 12:46:53

                                    Buffalo1969 >> A ještě pít pivo takže tři věci :-))

                                      Buffalo1969 - Profil | Ne 13.3.2016 11:31:05

                                      Maxi Sob >> víc věcí zaráz umí dělat jenom ženská, chlap prej ne. I když jsou vyjímky. Chlap dokáže čumět na dvě babský kozy zaráz a to potvrzuje pravidlo......-D

                                        Maxi Sob - Profil | Ne 13.3.2016 11:23:44

                                        Buffalo1969 >> To jako myslïš transvestita v obráceným gardu?:-))