Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Ne 13.3.2016 11:18:37

Maxi Sob >> to je jednoduchý, je to převlečená baba když dělám víc věcí zaráz.....:o)

    NMaxi Sob - Profil | Ne 13.3.2016 11:02:43

    smike >> Jak ty to stíháš?:-))

      Nsmike - Profil | Ne 13.3.2016 11:00:56

      Maxi Sob >> kdyz nepiju, tak dru a jeste chytam:-)))

        NMaxi Sob - Profil | Ne 13.3.2016 10:40:57

        smike >> Děláš ty vůbec něco jinýho než piješ rumík?:-)

          Nsmike - Profil | Ne 13.3.2016 6:38:08

          Neco na zahrati :-)

            NPery17 - Profil | So 12.3.2016 19:38:54

            AC/DC >> dělám to nožem,ale musím si stim pohrat-)

              NLuboš22 - Profil | So 12.3.2016 17:18:18

              Já jsem dřív jezdil na ryby jako rybář řidič.Teď mně vozí přítelkyně,která je tolerantní:)))...Ona se opaluje a já chytám a mám ssebou tašku lahváčů.Když jsme na víkend,tak aj vínko:))

                NAC/DC - Profil | So 12.3.2016 15:55:55

                Pery17 >> ty vajíčka jsou super! Čím to krájíš, jen tak pro zajímavost? :-)

                  Npepiku - Profil | Pá 11.3.2016 22:06:14

                  Bušák >> trhačky natiahnuté a relax :)

                    NBušák - Profil | Pá 11.3.2016 20:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    alkoholici pijem nebo co ?

                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 11.3.2016 20:44:05

                      u.x.a. >> moc takovýho pití mi nechutná, ale tohle zrovna jo. Jinak domácí bílá balda je nejlepší. Tu já tůůůůze rád.:-)

                        NRadunak - Profil | Pá 11.3.2016 20:06:21

                        pouzy >> Nazdárek. V neděli jsem to přehnal dost,sám ;)). A teď v týdnu nebyl nějak čas,nálada a tak ;))

                          Npouzy - Profil | Pá 11.3.2016 19:51:00

                          Radunak >> V neděli nakoupíno,ale dnes je pátek,pic.)))

                            Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 19:28:34

                            Pery17 >> Málem snědeno, ale nedopito. Jinak hezký zátiší :-)

                              NPery17 - Profil | Pá 11.3.2016 19:26:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Páteční pohodička😉

                                Nalfonz42 - Profil | Pá 11.3.2016 17:40:23

                                smike >> Já mám ještě 1 hodinu a 20 minut čas :-)

                                  Nsmike - Profil | Pá 11.3.2016 17:35:18

                                  alfonz42 >> jasne;) dvanactka.uz je tu;)

                                    Nalfonz42 - Profil | Pá 11.3.2016 17:31:20

                                    smike >> Radegast?

                                      Nsmike - Profil | Pá 11.3.2016 17:29:39

                                      alfonz42 >> vsak uz je dalsi na ceste:-)

                                        Nalfonz42 - Profil | Pá 11.3.2016 17:27:47

                                        smike >> Tos nám toho moc nenechal :-)