Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Nvaga - Profil | Po 29.2.2016 21:29:39

smike >> veru veru, len aby cukru bolo:-))

    Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 21:27:19

    PYTLAKS >> vypalit jde vsecko:-)

      Nalfonz42 - Profil | Po 29.2.2016 21:25:57

      PYTLAKS >>asi tak... kamoš pálil mandarinky, cela familie loupala, ale výsledek byl žalostný, mělo to chuť jak když koušeš pecky. Chtělo to jen nechat vykvasit šťávu bez pecek. Měl toho tehdy tuším snad 3 metráky :-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:21:56

        alfonz42 >> kámoš měl zelinářství,nektarinka byla výborná,ostatní stálo za prd,škoda času a energie:-)

          Nalfonz42 - Profil | Po 29.2.2016 21:19:12

          PYTLAKS >> bráchova paňmáma dělala v zelenině, co bylo neprodejný a odepsaný, házelo se do škopku. Mišmaš všeho možného. Kořalka byla z toho dobrá na mazání nohou :-)))
          Já jen tak k těm banánům :-)

            NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 21:14:31

            fheavy >> no to jo..:-)

              Nfheavy - Profil | Po 29.2.2016 21:13:43

              Buffalo1969 >> ok vpoho,je potrba zacit palit jako ve filmu o vojinu čonkinovy

                NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:12:34

                Buffalo1969 >> z krabky:-)

                  NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:12:22

                  Buffalo1969 >> už jsme pálili aj kiwi,banány,ale maso ještě ne.-)

                    NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:11:53

                    Pe-pig >> sklenku si sám nedám a na návštěvu už je relativně pozdě.-)

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 21:11:26

                      PYTLAKS >> twl komu?????

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 21:10:51

                        PYTLAKS >> budeš zkoušet vypálit klobásky?.:-)

                          NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 21:10:51

                          PYTLAKS >> Tak to jsme dva;) ještě dopíjím skleničku a následovat bude brzké uložení v lože.

                            NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:09:45

                            Buffalo1969 >> ty si tež všude baloune.-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:09:31

                              smike >> už to tu monitoruju,ale nechtěl jsem se vyjadřovat.-)

                                NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:09:05

                                Pe-pig >> před chvílu jsem jeden dočadil.-))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 21:07:45

                                  PYTLAKS >> no twl.....ty jsi tady chyběl........:-))))

                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 21:07:20

                                    fheavy >> natočený to nepoznáš. Na hotel Broušek jdu tak jednou za rok. A to pro papíry..:-)

                                      Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 21:06:51

                                      PYTLAKS >> toz tys tu chybel:-)))

                                        NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 21:05:56

                                        PYTLAKS >> Spíše banda milovniků života... Už tu chybí jen kvalitní doutníky a cigarilos;)