Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Út 1.3.2016 17:40:37

RST >> vražedná kombinace,ty bublinky to zakopou.o))))

    NRST - Profil | Út 1.3.2016 17:31:57

    aktimell >> Z téhle kombinace vám musí být hodně blbě:-))

      Naktimell - Profil | Út 1.3.2016 17:29:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      U vody rozhodně nestrádáme

        NMaxi Sob - Profil | Út 1.3.2016 16:40:25

        Pojďte všichni vezmem Tuzemáka na ryby a on nás napojí :-)) Ale jestli to utáhne?

          Ntuzemak - Profil | Út 1.3.2016 15:40:02

          ŠUKI >> jo to tvrdím furt.o))))

            Nu.x.a. - Profil | Út 1.3.2016 8:16:28

            ŠUKI >> mě hrozně řeže v krku, ale max 1x za rok si z něj dám grog..

              NŠUKI - Profil | Út 1.3.2016 7:38:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              tuzemak >> Nejlepší ku vodě jsi ty :-)))))

                Nviceroy - Profil | Út 1.3.2016 6:51:53

                smike >> mne uz natahuje jen jak vidim ten chlast na fotkach :-):-)

                  Nsmike - Profil | Út 1.3.2016 5:56:02

                  viceroy >> zato ty bys sem nemel chodit, at te z toho nechytnou jatra:-)))

                    Nviceroy - Profil | Út 1.3.2016 0:51:16

                    smike >> vidim ze v tehle diskuz se konecne citis jako ryba ve vode :-)

                      NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 23:02:50

                      alfonz42 >> právě že jo.-)ti bájní aligátoři měli mýdlo.-)

                        NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 23:02:22

                        smike >> mluv na mě česky.-)

                          Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 21:34:48

                          alfonz42 >> teho tez znam:-))

                            Nalfonz42 - Profil | Po 29.2.2016 21:34:24

                            PYTLAKS >> ale do kanálu se to nevylilo :-)

                              Nalfonz42 - Profil | Po 29.2.2016 21:33:23

                              smike >> mám kamoša, vojína Čonkina, ten už ochutnal kde co :-)))

                                Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 21:32:33

                                PYTLAKS >> nebud fajnovka:-) tu je to same diplomatico, metaxa, talisker, glenfiddich a poctivou samohonku nikdo neoceni:-))

                                  Nvaga - Profil | Po 29.2.2016 21:31:28

                                  ako povedal nas 80-rocny paleniciar "vecna skoda ze cukrovkarov hned pochovavaju"..

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:31:09

                                    alfonz42 >> to jsme taky zkůšali,jen šťávu,ale bylo to trpké:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:30:46

                                      smike >> ale chlastat to nejde:-)

                                        Nsmike - Profil | Po 29.2.2016 21:30:14

                                        vaga >> presne tak!:-)