Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 21:03:29

tu se sešla banda norků:-))

    Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 21:02:31

    Kuban >> to není nic extra cena...ale za 1l to je dobrý:-)

      Nfheavy - Profil | Po 29.2.2016 21:00:37

      Buffalo1969 >> ja jsem mluvil o sobe a jenom jsem poznamenal zes to asi nepoznal co piju.cos pil ty to nevim,nesledoval jsem,chlast de mimo mne uz nejake pátek.

        NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:56:12

        fheavy >> zdarec Kódl......já měl Birella....já tam byl Žukem...-)))

          Nfheavy - Profil | Po 29.2.2016 20:53:56

          xDanielS >> buffalo asi uz byl na tom tak spatne ze nepoznal ani nealko birella,))))

            NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:51:20

            Buffalo1969 >> Ha, tak to mu spočítám!

              NKuban - Profil | Po 29.2.2016 20:49:16

              u.x.a. >> naposled jsem na nej koukal v Egypte a byl za 140$ litr.

                NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 20:40:17

                jarocaloMANMAT >> Do metru ti jedno chybí máš mínus bod :-)))

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:39:41

                  xDanielS >> ale pivo měl........už jsem si vzpomněl....-)

                    NjarocaloMANMAT - Profil | Po 29.2.2016 20:37:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    No Já pivínko, Žíža je žíža.

                      Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 20:37:50

                      Kuban >> na kolik vyjde modrák na letišti?

                        NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:37:14

                        Buffalo1969 >> Birrela.... Já to vím :-D

                          NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:28:35

                          xDanielS >> marně si vzpomínam, co pil na letošní rybářský schůzi........:-/

                            NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:25:59

                            Buffalo1969 >> No říkal tuším, že už je to hodně dlouho.....

                              NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:25:18

                              Kuban >> No, toho se taky trošku bojím :-O

                                NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:24:39

                                Pe-pig >> Kolega ucucával, ale bylo mu to zatrženo :-D

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:24:28

                                  xDanielS >> hooooouby.......a kdy ho to potkalo???? chudák.......a není to nakažlivý???
                                  Tak to je snad jedinej od nás z dědiny...:-))))

                                    NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:23:16

                                    Buffalo1969 >> Karel abstinuje.... to je f pohodě :-D

                                      NKuban - Profil | Po 29.2.2016 20:21:51

                                      xDanielS >> chybi jich tam vic,na letistich se vzdycky zhrozim,co me to jeste muze stat :-)V CR do skladu nekupuju,stvou me kolky pres vicka:-)
                                      Jediny,ceho se desim,ze jednou v budoucnu prijdu domu a moje dite bude nejakou edici cucat s kamaradama s colou :-))

                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:20:37

                                        xDanielS >> hlavně to neukazuj Karlovi,nebo se odsthuje ze Slópa.........;-)