Alkoholovo rybářské jádro

Co pijete u vody za dobroty? Dejte i fotky Vašich oblíbených nápojů:-))
Autor diskuse: Maxi Sob - Profil , 28.2.2016 všeobecné - ostatní

Na zimní rybolov beru k vodě

A) Rumík 31%

B) Slivovičku 35%

C) Svařáček4%

D) Pivko16%

E) Studenou vodu 4%

F) Všechno krom tý vody9%

Od 21.10.2016 hlasovalo 116 čtenářů.

NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 20:19:43

xDanielS >> To já bych to zase nemohl mít v kanclu, kolega by určitě měl denně nové, super nápady, za které by si zasloužil lehce ulít panáčka :D

    NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:18:42

    u.x.a. >> Ty mi nikdo nedává, spíš jâ občas s nějakou lahvinkou vyrazím :-)

      NKuban - Profil | Po 29.2.2016 20:18:37

      u.x.a. >> jak kdy,jak co :-)Zrovna modrak je vypitej,byla to 0.7,ta se mezi litrovky nehodila,doplnim nekdy cestou z letiste;-) A ty cerny skla taky neotevru,je v nich klasickej 12y,jen je to limitka s etiketou ze zlata,udajne..Rok po koupi uz za ne nabizeli na ebay 100€,jak si stojej ted netusim..Jeste mam o policku niz stribrnou edici Mclaren s podpisy Raikkonena a Barrichella,to uz taky nikdy nebude.. :-)

        NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:17:29

        Pe-pig >> :-) No radši to mám v kanclu, tchyně si ráda dá :-D

          Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 20:16:28

          xDanielS >> úplatky?:-)

            NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 20:15:38

            xDanielS >> Tak u tebe by se krásně povidalo o minulé sezoně...

              NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 20:13:22

              xDanielS >> To jsi neměl ukazovat teď budeš mít kamarádů :-))) Máš to pěkný :-)

                NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:09:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Buffalo1969 >> Je to taková specialitka :-) Ale pro mě je Top ten Lagavulin Master Distillers Edition 1993. Bohužel už nejde sehnat....

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:06:50

                  xDanielS >> no já popil gde co, ale tuhle lahvinku jsem v životě neviděl...B-)

                    NMaxi Sob - Profil | Po 29.2.2016 20:05:18

                    Vy sem teda sypete lahůdky chlapi ale já stejně nejradši dobrou slivovici ale dobrou .

                      NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:04:21

                      Buffalo1969 >> :-D

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 29.2.2016 20:02:06

                        xDanielS >> wolku gde si to hokradl..???.....:-)

                          NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:01:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Za mě nejlepší kousek....

                            NPe-pig - Profil | Po 29.2.2016 20:00:59

                            u.x.a. >> Škoda to je, nic to nemění na tom, že z ní mám radost :) a těším se až dostane příležitost

                              NxDanielS - Profil | Po 29.2.2016 20:00:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Kuban >> Tahle ti tam chybí...

                                Npepiku - Profil | Po 29.2.2016 19:58:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ojóooj, diskusia pridaná k obľúbeným :), u mňa je vodka vačšinou ale aj také domáce, nepoviem nie :)

                                  Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 19:56:20

                                  Kuban >> to sbíráš nebo piješ:-) kde je modrák??

                                    NKuban - Profil | Po 29.2.2016 19:53:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kdyz uz tu walkerujete.. ;-)Na zemi stoji jeste 4.5l houpacka,abych se nemusel natahovat :o)

                                      Nu.x.a. - Profil | Po 29.2.2016 19:48:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      a tady talisker:-)