Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NMates PB - Profil | Čt 19.5.2022 5:30:39

14 dní venku a už jsou na tom mšice.

    Nmedvěd - Profil | St 18.5.2022 15:03:42

    Tak letos vysazeno 51 odrůd pálivek

      NMates PB - Profil | Ne 8.5.2022 18:46:52

      medvěd >> my jen 30 kousků zatím, jak jsem to dostavil tak do toho spadla průtrž. Inu zocelujeme kytky 😂

        Nmedvěd - Profil | Ne 8.5.2022 18:36:04

        Dnes malá brigáda.Vysazeno asi 60 palivek a 21 cukratek

          NKruan - Profil | St 4.5.2022 10:05:03

          Mates PB >> taky uz jsem je dal ven..snad uz nic neprijde

            Nmedvěd - Profil | St 4.5.2022 9:50:47

            Mates PB >> mám půl příštího týdne volno tak asi taky.Už to mám víc jak týden ve skleníku přikrytý

              NMates PB - Profil | St 4.5.2022 9:43:32

              medvěd >> Já už to o víkendu vyházím ven.

                Nmedvěd - Profil | St 4.5.2022 9:35:15

                Pár kytek jsem dal před měsícem do litrovych nádob.Povyskocily

                  Nblock21 - Profil | Čt 28.4.2022 18:28:22

                  na balkoně jiho východ už fefr valí přátelé

                    NPYTLAKS - Profil | Út 26.4.2022 17:35:37

                    Polčis >> čuchal jsem v tým cosi divného 😁

                      NPolčis - Profil | Út 26.4.2022 15:04:46

                      PYTLAKS >> Já to chtěl psát eskymákovi,ale bylo pod kůží trošku 😀

                        Natislav_fishing - Profil | Út 26.4.2022 9:00:40

                        Ty vaše lopuchy co tu dáváte je asi trošku popohnaly :D

                          NPYTLAKS - Profil | Po 25.4.2022 22:26:56

                          Polčis >> já mám úrodu celoročně

                            NPolčis - Profil | Po 25.4.2022 21:17:37

                            PYTLAKS >> Budeš mít brzy úrodu,tak dáme s Jakubem habanerofishing druhý ročník 😅

                              Neskymak Mrakomor - Profil | Po 25.4.2022 17:53:33

                              PYTLAKS >> dve jsou sazene v listopadu..zbytek letosek.

                                NPYTLAKS - Profil | Po 25.4.2022 16:41:12

                                eskymak Mrakomor >> loňské?

                                  NVash - Profil | Ne 24.4.2022 20:39:11

                                  Hele jako mám z vás mindrák 😭😱😆

                                    Neskymak Mrakomor - Profil | Ne 24.4.2022 19:55:21

                                    Devil, Habanerko,Jalapeno..

                                      Nmedvěd - Profil | So 23.4.2022 16:40:35

                                      Část kytek šla do skleníku pod stan z netkanky a část se otuzuje

                                        NMates PB - Profil | Pá 8.4.2022 6:06:10

                                        …..a jala, ty jsem sázel druhý týden v březnu