Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NMates PB - Profil | Čt 2.6.2022 8:10:26

No u mě takhle zatím.

    NLauri - Profil | St 1.6.2022 20:26:48

    Salmon >> už se těším😁👍

      NSalmon - Profil | St 1.6.2022 19:24:39

      Lauri >> ty hade! Aby tě papričky pálily i při stolici! 🤣🤣🤣

        NVash - Profil | St 1.6.2022 15:07:39

        Salmon >> To mi dělaly, když sem je přebral do skleníku, ale srovnalo se to 😉 Jinak rostou pěkně 😤

          NLauri - Profil | St 1.6.2022 14:26:37

          Salmon >> tak to jsem rád že ti žloutnou😁 hned je mi o něco líp🤣🤣🤣

            NLauri - Profil | St 1.6.2022 14:25:27

            medvěd >> já vůbec nehnojil,a tohle jsou venkovky. Tak nevím,třeba se zmátoří

              NSalmon - Profil | St 1.6.2022 13:28:56

              Lauri >> já mám letos podobný problém. Taky potvory nechtějí růst.
              A listy žloutnou, skoro bělnou. Prý je to moc slunce, ale to by už měly být zvyklé.

                Nmedvěd - Profil | St 1.6.2022 10:42:03

                Lauri >> taky mám letos s pár rostlinkama problém.Bojím se ,že jsem to přehnojil,protože jsem blbě přepočítal dávkování,ale je to jen pár kytek tak nevím

                  NLauri - Profil | St 1.6.2022 10:21:37

                  Chlapci mám dotaz,dal jsem ven papričky a nejen že nerostou,ale mají i fleky na listech. Jsou v univerzálním zahradnickým substrátu. V loni v vše v poho a letos teda bída

                    NMates PB - Profil | So 28.5.2022 18:03:15

                    U nás po ránu +3, žádnej šlágr.

                      Ndžigit - Profil | So 21.5.2022 10:43:51

                      strejka >> jasne že ma.Pokud si nezanesl infekci a utěsnil

                        Nstrejka - Profil | So 21.5.2022 8:33:04

                        Bouřka mi zlomila jalapěno. Seřízl jsem zešikma, oblepil páskou a přiložil dlahy. Má paprika šanci se chytnout? Neni to strom, ale roubuje se i některá zelenina, tak uvidíme.

                          Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 19.5.2022 11:41:22

                          První vlaštovky..:-)

                            NPřemet:-) - Profil | Čt 19.5.2022 10:36:44

                            Mates PB >> ten rock effect fakt funguje a je to na přírodní bázi, takže ochranná lhůta jeden den… Je to nějaký výtažek ze stromu nevím jakého a je to proti okusu. Prostě jim to nechutná…

                              Nmedvěd - Profil | Čt 19.5.2022 10:22:50

                              Mospilan,nebo Pirimor

                                NMates PB - Profil | Čt 19.5.2022 9:25:48

                                Přemet:-) >> Používal jsem Careo, ale drahá mi to zakázala a v pátek prý přiveze něco jinýho. Takže budu vědět v pátek.

                                  NPřemet:-) - Profil | Čt 19.5.2022 8:07:06

                                  Mates PB >> a co teda používáš za přípravek?

                                    NMates PB - Profil | Čt 19.5.2022 7:48:07

                                    Přemet:-) >> Já to mám jen venku, zítra zahájím genocídu.

                                      NPřemet:-) - Profil | Čt 19.5.2022 7:46:08

                                      Čím bojujete proti mšicím? Mně se docela osvědčil přípravek RockEffect… Musí se ale aplikovat několikrát, aby účinkoval i na ještě nenarozené mšice… Takže dnes postříkám a druhá dávka zhruba za týden až 14 dní…
                                      Máte nějaké svoje osvědčené metody?

                                        NPřemet:-) - Profil | Čt 19.5.2022 7:43:50

                                        Mates PB >> já včera prohlížel papriky a jalapeňa ve skleníku a mám je tam taky… Letos to je nějak brzo… Normálně si je tam nanosili mravenci… 🙈