Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

koralovec1 - Profil | St 20.10.2021 9:53:09

Vash >> Jarovou vodu jsem nezkousel. Zkousel jsem mydlovou vodu a to moc nepomohlo.

    Vash - Profil | St 20.10.2021 9:44:12

    koralovec1 >> Pokud nechceš chemii tak mě funguje jarová voda a pořádně postříkat

      PYTLAKS - Profil | St 20.10.2021 8:33:58

      koralovec1 >> karate,asi mospilan nebo kuprikol,jedno je na plísně a druhé na škůdce

        koralovec1 - Profil | St 20.10.2021 8:10:38

        Poradi nekdo jaky pripravek na mšice? Cim ty rostlinky strikate aby jste se tech mšic zbavili.

          Brychtič - Profil | St 20.10.2021 8:03:30

          Beraní rohy

            Brychtič - Profil | St 20.10.2021 8:01:02

            Beraní rohy.

              Brychtič - Profil | So 16.10.2021 7:15:41

              Hnojivo je důležité:Nechat nakvasit banánové slupky a listy z kopřivy,vše spolu nechat odležet.Pak když je květ,tak to zředit s vodou a vynikající produkce plodů.

                Mates PB - Profil | Čt 14.10.2021 18:01:37

                Tohle mě dneska pobavilo

                  Vash - Profil | Út 12.10.2021 8:35:07

                  Kruan >> Cekal sem, že se někdo ozve 😉😆🤘

                    Kruan - Profil | Út 12.10.2021 7:41:33

                    Vash >> ta pneumatika je silena....

                      Lauri - Profil | Po 11.10.2021 21:13:32

                      Dnešní dosběr,ne vše stačilo dozrát

                        medvěd - Profil | Po 11.10.2021 20:59:50

                        Vash >> pořád tady mám 9,5 st.
                        ráno tak 4

                          Vash - Profil | Po 11.10.2021 20:34:20

                          medvěd >> No já sem kousek od rybníka v dolíku takže tu protahuje. Třeba nahoře ve vsi bývá o 2-3° tepleji.
                          Takhle dopadly sousedy jiřiny

                            medvěd - Profil | Po 11.10.2021 19:39:13

                            Vash >> mám trošku schovanou zahradu A tady bylo kolen nuly.Jen troška jinovatky.Venku je to na listech znát

                              Vash - Profil | Po 11.10.2021 19:36:16

                              medvěd >> Njn já sídlím na teplém jihu Čech 😩

                                medvěd - Profil | Po 11.10.2021 19:33:19

                                Vash >> tak tam mi to ještě pěkně zraje.O víkendu budu asi zase sklízet

                                  Vash - Profil | Po 11.10.2021 18:59:27

                                  medvěd >> Ja mám ukončeno i ve skleníku. Dnes ráno -7°C 😭

                                    medvěd - Profil | Po 11.10.2021 18:09:24

                                    Venkovní chillibraní ukonšeno.Dnes sběr posledních jalapenos

                                      nofish - Profil | So 9.10.2021 14:19:42

                                      medvěd >> Podávám hlášení. Zkoušel jsem dle tvé rady, nezralé papriky uklidit domů. Do sklenice s víčkem teda, krabice nebyla. Fakt to dozrává, a i celkem chutná. Měl jsme z toho větší strach.

                                        medvěd - Profil | Pá 8.10.2021 16:06:06

                                        A Troška smakulady