Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

Nkoralovec1 - Profil | Pá 5.11.2021 10:17:00

Berete si seminka na dalsi rok ze svich plodu?

    Nmedvěd - Profil | Pá 5.11.2021 9:04:16

    Mates PB >> já cca 80.ale hodně je jalapeno a málo palivych. Mám několik odrůd Aji. Ty mají do 30 000.Svacinkove.a pak už se koukám na barvičky, tvary a tak. Výnos už mbe až tak nezajima

      NMates PB - Profil | Pá 5.11.2021 8:25:03

      medvěd >> Inu, pohltilo tě to. Já příští rok max 20 kytek.

        NKruan - Profil | Pá 5.11.2021 7:56:43

        medvěd >> ty blaho..to vypada luxusne :)

          Nmedvěd - Profil | Čt 4.11.2021 22:17:53

          tak jsem dnes uzavřel seznam dostupných semínek.Mám 113 odrůd na příští rok.Vysadím tak 40

            Nmedvěd - Profil | Čt 28.10.2021 18:23:57

            tak jsem dnes ukončil.Posbíral zbytky ,udělal poslední srrachu .Ještě zlikvidovat keříky ,porýt a padla

              Ndžigit - Profil | St 27.10.2021 10:45:44

              medvěd >> aha, tu moc neznám . Dik

                NTerryx - Profil | St 27.10.2021 7:29:49

                Zdravím všechny ohniváky. Sháním rostlinu s výrazně fialovými plody a pokud možno co nejlepší chutí. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým druhem? Díky

                  Nmedvěd - Profil | St 27.10.2021 7:21:23

                  džigit >> sepia serpent

                    Ndžigit - Profil | Út 26.10.2021 23:15:27

                    medvěd >> Carolina?

                      NLauri - Profil | Út 26.10.2021 22:39:07

                      medvěd >> to pálí až
                      sem😎🔥🔥🔥

                        Nmedvěd - Profil | Út 26.10.2021 19:18:48

                        Já už dávám dokupy semínka na další sezonu.Dnes mi přišlo tohle

                          NLauri - Profil | Út 26.10.2021 19:00:24

                          džigit >> habannera se mi letos taky vyvedla👍

                            Ndžigit - Profil | Út 26.10.2021 14:01:54

                            Sezóna ukončena 😉

                              Nmedvěd - Profil | So 23.10.2021 12:13:50

                              skoro poslední sklizeň

                                NVash - Profil | St 20.10.2021 21:29:21

                                PYTLAKS >> Jasný. Pokud máš vyzkoušené.

                                  NPYTLAKS - Profil | St 20.10.2021 21:24:06

                                  Vash >> mi nefunguje,fakt to u mě chce jed:-(

                                    Nlisak1 - Profil | St 20.10.2021 19:23:38

                                    Tak dnes jsem sklidil zbytky

                                      Nkoralovec1 - Profil | St 20.10.2021 10:00:07

                                      PYTLAKS >> Uz na ten mospilan koukam ten je v rozprasovaci. Dekuji.

                                        Nkoralovec1 - Profil | St 20.10.2021 9:57:58

                                        PYTLAKS >> dekuji na plisne znam. Karate take. Jabych ale raci uz neco namichane v rozprasovaci. Nepotrebuji toho tolik abych treba rozdelaval litr.