Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

Nmedvěd - Profil | Pá 8.10.2021 16:05:37

Sklidil jsem něco ze záhonů když má mrznout

    NKruan - Profil | Po 4.10.2021 15:34:27

    Lauri >> :D :D :D

      Nmedvěd - Profil | Po 4.10.2021 9:32:40

      Mates PB >> nene,takové ambice opravdu nemám.Obrázek mi namalovala Riciho dcera.Vytiskli tam kde si dělám vizitky.každý rok sem tam něco prodám.Třeba sušené mleté chilli.Loni snad i nějakou omáčku.Letos poprve čerstvé papričky,protože už opravdu nevím co s tím.Zaplatí to semínka,zeminu a hnojiva.tedy skoro.Ale e-shop určitě ne.Asi by mne to bavilo,ale nemám místo.Šlo by to dokupy se sýry,klobásami a sušeným masem

        NMates PB - Profil | Po 4.10.2021 9:24:33

        medvěd >> vypadá to zmáknutý jak do e-shopu.

          Nmedvěd - Profil | Po 4.10.2021 9:18:22

          Mates PB >> jo,už jsem jich šest rozdal

            NMates PB - Profil | Po 4.10.2021 9:13:11

            medvěd >> Na kšeft, no hezky pěkně.

              NLauri - Profil | Ne 3.10.2021 21:59:12

              lukasmcl >> papriku nevím,ale ta velikost je jak ten můj😎

                Nceczubr - Profil | Ne 3.10.2021 20:02:11

                lukasmcl >> Možná kayenský pepř, mám je taky.

                  Nlukasmcl - Profil | Ne 3.10.2021 19:49:29

                  Ahoj, věděl by někdo název této nejklasičtější papriky? Pálivost mírná, dostala se ke mně sušená údajně z Indie. Díky.

                    NVash - Profil | So 2.10.2021 11:05:27

                    medvěd >> Oukej 😉 🔥🤘

                      Nmedvěd - Profil | So 2.10.2021 10:57:33

                      Vash >>ještě něco vyrobím

                        NVash - Profil | So 2.10.2021 10:42:45

                        medvěd >> Pecka!!! Pokud je to na prodej, směle mi kontaktuj do SZ. Rád testnu 😉 Letos se mi moc nezadařilo 😭 Už sem kupoval od Zacha. Pálivost a chuť super, ale já si to cpu všude a hodně takže už dochází 😆

                          Nnerf - Profil | Pá 1.10.2021 16:27:54

                          medvěd >> Huh..

                            Nmedvěd - Profil | Pá 1.10.2021 16:23:32

                            nerf >> netuším.Snad se ty skleničky nerozpustí.Není tam nic pod milion

                              Nnerf - Profil | Pá 1.10.2021 16:17:23

                              medvěd >> Hezky pěkně. Jaká je asi pálivost?

                                Nmedvěd - Profil | Pá 1.10.2021 16:08:13

                                První letošní sríracha čistě z hot papriček.Žádné přidané kapie

                                  Nmedvěd - Profil | Pá 1.10.2021 10:06:02

                                  Dnešní, asi předposlední sklizen

                                    NLauri - Profil | Ne 26.9.2021 20:44:53

                                    Dnes něco namleto

                                      NP!F - Profil | Ne 26.9.2021 20:01:40

                                      Nevie prosím niekto, čo môže byť tá väčšia paprika? Dal som si najprv habanero, že veď tie veľké budú nejaké jemne štiplavé, to habanero bola prechádzka ružovým sadom, sú úplne strašne štiplavé, to sa nedá zjesť normálne a to som celkom zvyknutý...

                                        Ndžigit - Profil | Ne 26.9.2021 10:34:05

                                        Tak sem založil trochu jiné "tabasco" , Od Haba tasmanian,red a čoko, přes jolokii a morich s big black mamma. Jako zahuštění jalapenos a kozí rohy