Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Nsemi5 - Profil | Čt 28.1.2016 17:42:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    když máme tu zimu.

      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:41:51

      doliz >> co to je za druh? jinak je moc pěkná

        Notoš - Profil | Čt 28.1.2016 17:41:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobrý večer všem z Mikulova. Luboši, děkuji za pozvání do diskuze....Pálava, Dyje a lužní lesy vše živé v přírodě, rybaření a hlavně štiky - moje láska...:-)))

          NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:40:08

          standas >> Stando na týhle lodi jsem několikrát plul,je kámoše z Libně,ale už je to taky dlouho

            NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:36:24

            doliz >> za mě osobně foto dobrý,nejsme žádný proficí foťáci

              N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 17:35:59

              Šplíchy >> Bukovanská?

                NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 17:33:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Několik let zpět a ani nevím, jakým mobilem jsem fotil. Překvapil mě u nás na zahradě a ta prdel je mladší dcery
                :-)

                  Nandrei11 - Profil | Čt 28.1.2016 17:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  mam doma zkadlovku, pri vode som ju nikdy nemal. fotil som mobilom. najprv Samsung s4 mini, potom lenovo p70 (baterka bomba), ktory fotil strasne. rozmyslal som nad kupou vodotesneho kompaktu. kvalitny je drahy. normalny kompakt detto. tak som nakoniec poslal p70 do sveta a kupil lg g3. a foti vyborne. splna poziadavky, pri zabrodeni ho mam v puzdre na krku. fotky pred zdielanim este prezeniem cez aplikaciu pixlr a vsetko v cajku! ked su zle svetelne podmienky ani kompakt neurobi lepsie foto. o pouzivani blrsku na kompaktoch a mobiloch ani slovo radsej. tu len dobry objektiv na zrkadle a externy blesk. inak je naivne cakat dobry vysledok.

                    NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:32:57

                    Jirka R. >> minulej rok jsme je s Lubošem hledali kolem potoku,našli jsme jen hodně mladých,pak to vyschlo a co dál je jasný

                      NMB - Profil | Čt 28.1.2016 17:32:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nokia N8

                        NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 17:19:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          Nstandas - Profil | Čt 28.1.2016 17:16:47

                          TEZAR >> To je mi jasný ale mobil mám u sebe vždy. A a votom to je :-)

                            NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 17:05:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            standas >> Všechno má svoje,Stando-třeba vyfotit opeřence v koruně stromu,nebo rybu pod hladinou na dvacet metrů-na to už je kompakt s větším ZOOMem potřeba-a těch 20 mgpixelů má většina kompaktů taky.Ale na běžné krajinky a chycené ryby je i takový mobil dobrá volba.

                              NJirka R. - Profil | Čt 28.1.2016 17:04:03

                              doliz >> I prd, dobře... To bylo tehdy přemlouvání, aby neposkakovala dopryč, však jsem tu fešandu potkal na terase, samá dlaždice, schovávačka žádná.... :-)))))

                                NŠplíchy - Profil | Čt 28.1.2016 17:02:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kdyz voda ubejva - lumia 820

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 17:00:06

                                  čerstvé stračeny, ale byly moc daleko :-)

                                    Ndoliz - Profil | Čt 28.1.2016 16:59:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jirka R. >> žaby se fotí dobře, se moc nehýbou. Tahle focena kompaktem

                                      NS&F - pescador - Profil | Čt 28.1.2016 16:58:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ....... iPhone 5s

                                        NJirka R. - Profil | Čt 28.1.2016 16:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A ještě dnes poslední - barvy podzimu. Také by mobil, stačí nastudovat munál, dobré světlo a vzhůru do exteriéru...! :-)))

                                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 16:57:54

                                          Anýzový dědek >> Fotnu to mobilem.

                                            Červené karty: rover, keltt