Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 16:56:50

    drvoštěp >> Hod sem nějaké to scifi z Flexarety- já o všechno přišel při stěhování :-)

      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 16:54:03

      Jirka R. >> Juknul jsem ti do karty a už je mi to jasný.-) Tam je jejich ráj.Ale u nás byli mloci do nedávna taky celkem běžní,dokud tím dálničním tunelem u Cholupic nestrhli pramen potoka,kde se množili...

        Nstandas - Profil | Čt 28.1.2016 16:53:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        TEZAR - >> Ahoj Luboši, od té doby co jsem si pořídil voděodolný telefon s 20,3 mpx foťákem už kompakt netahám. :-)

          NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 16:51:50

          Jirka R. >> Ta je tak oskliva,az je krasna :-)

            NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 16:51:49

            Jirka R. >>
            Loni jsem měl na zahradě žofku, která do sebe ládovala tu Tvoji fešandu. Bohužel jsem ji nevyfotil. Odpůrkyně jančila, tak jsem ji musel chytit a vodnýst na louku

              NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 16:50:54

              TEZAR >> Tu otazku zavirat nemel,to je opravdu skoda.
              Pokud se nemylim,tak uz jsou i mobily,kde se da nasadit objektiv.Myslim,ze vsechno bude mit vzdy sve misto a nahradit se da vse jen castecne.

                NJirka R. - Profil | Čt 28.1.2016 16:46:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                TEZAR >> Tak tedy ještě jedna návštěva naší zahrádky. CITES fešanda...! :-)

                  NVlčice - Profil | Čt 28.1.2016 16:43:47

                  MB >>
                  Díky

                    Ndoliz - Profil | Čt 28.1.2016 16:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Fotím mobilama, foťák jsem nikdy neměl. První dvě fotky z 5 let staré levné xperie s dotykovým displejem a vysunovací klávesnicí . Mobil stál za prd, 5 mpx ale foťák měl fakt dobrej. Další dvě jsou z velmi starého sony ericcsonu s 3,2 mpx foťákem, ten nebyl ani dotykovej, ale měl xenonový blesk a přežil i koupel v Bečvě která byla hned po vyfocení karase. A poslední tři jsou z mého současného mobilu 8 mpx Xiomi redmi 1S. Poslední je HDR

                      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 16:43:22

                      Jirka R. >> Paráda!

                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 16:40:14

                        Denny >> Ahoj-vítám tě! Souhlas-mobil využívám,jen když nemám po ruce kompakt.Nedávno jsem koukal na nabídku kompaktů a byly mezi nima mašiny i za 160000 kč! Jsou to ale už fotáky s výměnnými objektivy jako u zrcadlovek. Jinak mě mrzí,že se zamkla diskuse o opeřencích-já touhle novou neměl vůbec v úmyslu jí konkurovat-koneckonců příspěvky opeřenců tu téměř nejsou.Je to škoda.

                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 16:39:24

                          Anýzový dědek >> Našel jsem tři v jednom ;)

                            NJirka R. - Profil | Čt 28.1.2016 16:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bušák >> Tak ještě jeden mini dinosaurus. Běhá nám jich po parcele za vlhka hafo, krasavců... :-)

                              NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 16:38:22

                              Denny >> máš to tam jak tady na Orlasu,kde byla voda jen písek

                                Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 16:37:33

                                TEZAR >> já vím v poho )))

                                  NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 16:37:06

                                  Jirka R. >> pervektní ,já ho už dlouho neviděl,teda dospělýho

                                    NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 16:36:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kdyz ubyva voda...

                                      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 16:35:41

                                      Denny >> tak to je průser

                                        NJirka R. - Profil | Čt 28.1.2016 16:31:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jurský park naší zahrádky. Samsung S5.

                                          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 16:30:14

                                          lipenak >> Jasně-to je jen legrace.-)))

                                            Červené karty: rover, keltt