Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:10:23

    otoš >> Vítej Otíku! Parádní fotky z krásnýho kraje! Díky.-)

      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:10:15

      1568 >> chceme tam v létě s Lubošem vyrazit na fousatý na pád dní,ale jen s laminátkou co vozíme na střeše auta,dáme tady nebo u mě vedle vědět že vyrážíme,je to ještě daleko

        NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 18:07:16

        Bušák >> To je borovice,ktera je desitky let stara,vyrostla jen na hole skale - Arizona - Grand Canon.

          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:06:41

          bobrman >> Ahoj-jseš vítán!

            NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:06:14

            doliz >> moc krásná žába,asi jsem jí ještě neviděl

              Notoš - Profil | Čt 28.1.2016 18:05:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...tady bylo horko i čápům...to byl Lubošův sumčí čas...:-))

                N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 18:05:04

                Bušák >> Mám podobnou,jen o "něco" větší:-))))))Tohle fotil na Orlíku v Bukovanský zátoce,jezdil jsem okolo ní.Dojeď v létě na Orlas

                  NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:04:07

                  otoš >> hlavní důvod bude asi ten,že všechny štiky vymlátili z našeho okolí Killer z Lojzákem tak se dal na fousatý,těch je zatím celkem dost

                    Ndoliz - Profil | Čt 28.1.2016 18:02:21

                    Bušák >> ropucha zelená

                      Notoš - Profil | Čt 28.1.2016 18:01:02

                      semi5 >> ...mám rád foto zimní krajiny...dnes bylo v Mikulově kolem 12 °C a kvetou sněženky...:-))

                        NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:00:52

                        1568 >> mě se prostě líbila,takhle to zase neznám,ale taky jsem na podobný plul,jsem kluk od řeky

                          NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:59:00

                          semi5 >> já ti foto pochválím,Luboš by to asi neudělal miluje léto a pařáky,je to sumcař

                            Notoš - Profil | Čt 28.1.2016 17:58:57

                            Bušák >> ...ahoj...Luboš chytá fousy...štik se bojí, protože mají ostré zuby...:-))

                              NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:56:30

                              otoš >> ahoj,máš to tam fajnový,a Luboš štiky taky miluje,hlavně na talíři,je to prostě velkej masař

                                NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:53:10

                                LSD >> loni se mi taky připletl před foťáček,dlabal na šeříku a moc mu chutnalo

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 17:53:10

                                  Bušák >> Já je ani moc nefotím, protože na to se nedá skoro koukat.... :-)

                                    N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 17:51:49

                                    Bušák >> Ta co tam leží?Polská plachetnice,22 čt.metrů plachet,váha 2,8 t,délka 7.m:-)))))

                                      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:50:22

                                      Denny >> fakt pěkný,co to je za strom? že by nějaká borovice?

                                        NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:47:37

                                        Šplíchy >> pěkná kajutovka

                                          NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 17:45:13

                                          Anýzový dědek >> to mám i já,kolikrát vidím pěkný třeba ptáky a pak to doma rovnou smáznu,nejsem prostě milionář,tady to v klídku dám a nikdo nebude dělat vlny,fertik

                                            Červené karty: rover, keltt