Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 16:30:06

    drvoštěp >> Nejlepší bylo, když jsi zapomněl pořádně přetočit snímek, tak ty půlsnímky někdy byly jak scifi..... :-)

      NMB - Profil | Čt 28.1.2016 16:30:04

      Vlčice >> galaxy s4zoom jsem zkoušel a je to shitka

      To nokia n8 fotila líp a 1020 je úplně jinde

      Pořád je ta 1020 nejlepší foto mobil na trhu a není to zrovna novinka a ne k vůli pixelům

      Moje zkušenosti

        NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 16:29:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        TEZAR - >> Od vcerejska to prohlizim a hezke.Dobre zalozena otazka.Ja myslim,ze to foceni samotne je nejaka otazka priorit.Kdyz pominu asi tu nejpodstatnejsi vec a to jsou penize,tak je to o tom,proc clovek vlastne foti.Pokud tomu nekdo propadne,jako par blaznu na mrku a desetitisice dalsich v celem svete,tak jsou ochotni tomu obetovat opravdu hodne.Kompakty se neustale zdokonaluji a my sami mame kompaktama tisice fotek.Jen ten mobil temer nesnasim,ale to neni z duvodu kvality fotek,ale neni nic lepsiho,kdyz nekde cekate treba na zver,ktera se k vam pomalu priblizuj a ten mobil zazvoni v kapse :-)))

          Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 16:23:21

          TEZAR >> jo čistej šumavák , to že svítí sou kecy , bych už musel dávno fungovat jak reaktor )))

            NMi!d@72 - Profil | Čt 28.1.2016 16:19:10

            RST >> ...ty ho ještě nemáš :-)))

              NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 16:12:49

              Vlčice >> někdo se ti určitě ozve,pevně tomu věřím

                NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 16:11:05

                LSD >> čoveče dneska jsem je už asi taky zahlídl ale nelezl jsem za plot to cvaknout

                  NVlčice - Profil | Čt 28.1.2016 16:08:55

                  Ahoj.
                  Nemáte někdo osobní zkušenost s takovými či obdobnými technologiemi?
                  Díky.

                  Sony QX10 a QX100

                  nebo

                  mobil např. Galaxy S4 zoom, apod.

                    NRST - Profil | Čt 28.1.2016 16:07:04

                    LSD >> Ten fujifilm je dobrej mobil:-)

                      NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 16:06:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      TEZAR >>
                      Fakt dnes. Přežily sníh a jedou dál. Loni v prosinci jsem je fotil na PéeFko

                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 16:02:31

                        LSD >> Fakt dnes? To by už jaro tukalo na dveře.-)

                          NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 15:58:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          fujifilm finepix hs10 dnes

                            NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 15:45:49

                            TEZAR >> přesně tak,na chlastací akce jsou Bušákoviny,jo a díky za moderování,budu se řádně držet zadání a budu trestat,mě to bavííííí

                              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:37:37

                              Bušák >> Rád bych,aby to bylo hlavně o přírodě a zvířatech-třeba i s povídáním k fotce.Je fakt dost lidí,kteří u vody fotí a často moc hezky-líbí se mi to.-)

                                NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:33:21

                                Bušák >> Určitě-prozkoumáme ten návod a hned v terénu vyzkoušíme.

                                  NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:32:22

                                  Bušák >> Bylo to parádní-a ryby braly.-)

                                    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:30:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Loni kompaktem.

                                      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 15:28:47

                                      TEZAR >> vemu ten návod někdy sebou,nebo se srazíme po víkendu a vyrazíme ven,cvakat

                                        NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 15:27:05

                                        TEZAR >> to byl krásnej pohled na západ

                                          NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 15:23:53

                                          lipenak >> pěkná preparace,pěknej kanec

                                            Červené karty: rover, keltt