Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    N1Mara - Profil | Čt 28.1.2016 15:18:33

    LSD >> Je divný, že když kliknu na jinou fotku, tak se mě jakoby zvětší, ta tvá ne . nebude to velikostí ?

      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 15:18:28

      TEZAR >> čau Luboši,koukám že se ti diskuze pěkně rozjela,tak hlavně vydržet a udržet stanovený mantilely

        Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 15:17:22

        TEZAR >> Jo a v noci svítí ;)))

          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:10:25

          lipenak >> A byl to šumavák?

            Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 15:04:59

            TEZAR >>byl hodně slušnej, taková cca 6ti letá almara )

              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 15:03:53

              drvoštěp >> Já míval Prakticu a tam se mi to párkrát stalo taky.-)

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 15:00:14

                Anýzový dědek >> Máma přinesla v týdnu krabici fotek a flexaret jasně vede. A co je pěkný když jsi zapoměl přetočit tak to udělalo fotku ve fotce ;)))

                  NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:59:08

                  lipenak >> Podle těch páráků to byl asi slušnej kanec.-)

                    Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 14:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    TEZAR >> stačí i taková trofej ) není můj je kamaráda

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 14:54:06

                      drvoštěp >> Jo byly... měl jsem novější typ nevím jestli 6 nebo 7, tam šli dát i diáky... :-)

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 14:51:23

                        Anýzový dědek >> Flexaret IV to byly časy...

                          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:43:51

                          LSD >> Mě se líbí.Ale prý je lepší jí před odesláním zmenšit-pak by jí Mrk snad neupravoval.

                            NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 14:40:38

                            Upravení fotek MRKem je strašný. Normálně je ta poslední fotka Vohře pěkně ostrá
                            :-(

                              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:39:45

                              lipenak >> Určitě.-) Ale trofejní divočák se mi líbí i složený.-))))

                                Nlipenak - Profil | Čt 28.1.2016 14:38:07

                                TEZAR >> díky , uvidíme , já mám radši když ta fotka je plná života ..

                                  NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:37:48

                                  Anýzový dědek >> Přesně! To byly časy-a když mi vyvolali i nepovedený fotky a já je musel zaplatit...-)))

                                    NLSD - Profil | Čt 28.1.2016 14:37:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Samsung Galaxy NOTE 3 rok 2015

                                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 14:32:59

                                      TEZAR >> Jo taky jsem začínal se starou Flexaretou... :-)
                                      To si člověk rozmyslel, co cvaknout... :-))
                                      Někde bych ještě možná našel fotku včely z flexarety

                                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:31:26

                                        lipenak >> Ahoj-vítám tě! To bude zvířátek-a klidně i úlovků-nejsem sentimentální.-)

                                          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 14:29:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Anýzový dědek >> Já míval zrcadlovku na kinofilm,ale dneska pro svůj způsob focení upřednostňuju kompakt a když ho nemám,tak mobil.-)

                                            Červené karty: rover, keltt