Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 20:47:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kačer.

      Nmrkef - Profil | So 30.1.2016 20:19:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      LSD >>
      .. a taková to bývala krásná voda ...

        NJirka75 - Profil | So 30.1.2016 18:51:56

        TEZAR >> To je fakt. Takhle šáhnu do kapsy a fotim :-)

          NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 18:31:16

          torwald >> Já už mu to říkal,ale to je zbytečný-je do toho cvok,jako já do ryb...-))))

            NLSD - Profil | So 30.1.2016 18:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              NFero123 - Profil | So 30.1.2016 18:21:06

              torwald >> Mě se nelíbí ta naše,je nějaká přešlá mrazem ,či co je jí. Kytky nějak moc něřeším,jsem spíš zelinář.:-)))

                Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 18:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                TEZAR >> To musí kolega chovat jinačí mazlíčky... .

                  Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 18:17:47

                  Fero123 >> Je fakt, že některý ty druhy se mi taky nelíbí. Třeba ta foetida není nic moc, ale tyhle klasický orientalis a niger jsou moc pěkný. Je to jedna z mála kytek do stínu/polostínu, nic to nežere (obsah kardioaktivních glykosidů, podobných těm ropuším - oproti hostám, ty jsou sežraný za tejden). No a můžeš ohromovat návštěvy tím, že ty barevně plátky v květu anatomicky nepatří koruně, ale kalichu. Koruna je přeměněna v nektária, kterými láká opylovače... .

                    NLSD - Profil | So 30.1.2016 18:15:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    .

                      NLSD - Profil | So 30.1.2016 18:14:48

                      Z jednoho místa

                        NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 18:12:24

                        Sharry >> On to má všechno v jedné garsonce,takže průšvih ve všech ohledech.-)))) Ale nápad to je dobrý.-)))

                          NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 18:09:46

                          bobrman >> Je lepší jít do stejného,když už sis na něj zvykl.Mě se tu líbil třeba nápad fotit nějakou krajinu z jednoho místa v různou roční dobu.Sice to vyšlo od dvou lidí,ale inspirace to je zajímavá.-)

                            NSharry - Profil | So 30.1.2016 18:08:28

                            TEZAR - 30.1.2016 >>17 na druhou stranu to muze byt i mala vyhoda, pokud bude mit robu co se boji plazu a ma je nekde v oddelene mistnosti, tak ho tam nikdy nebude vyrusovat a kdyz si tam doda malou telku a prenosnou lednicku, tak vecerni fotbalek je "zajisteny" ...;-)

                              NFero123 - Profil | So 30.1.2016 18:06:57

                              torwald >> Ta naše se mi nelíbí.:-)))

                                Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 18:05:42

                                Fero123 >> Čemeřice se ti nelíbí? Prosimtě... .

                                  NFero123 - Profil | So 30.1.2016 18:00:17

                                  torwald >> Tyhle mám taky ,ale moc pěkně nevypadají tak jsem se na ně vyprdnul.:-)))

                                    NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:59:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sharry >> Jo s ženskejma je někdy legrace.-)))Jeden kolega,který se zabývá chovem plazů už dlouho shání partnerku,která by se těch jeho svěřenců neštítila-zatím bez úspěchu...-)))

                                      NFero123 - Profil | So 30.1.2016 17:59:11

                                      torwald >> Blbost,už jsem koukal na tvoje a jsou stejné.:-)))Tyhle jsou vždy první,Ani nevím pořádně co je to zač. Rostou mi pod révou tak nějak sami.

                                        Nstandas - Profil | So 30.1.2016 17:56:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mráček

                                          Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 17:55:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Fero123 >> A Yvana, že mám prej loňskou fotku... .

                                            Červené karty: rover, keltt