Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:59:56

    Petr64 >> Kobylka-a pěkná-mají ji rádi sumci.-)

      NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:58:37

      TEZAR >> Těch sem si v centru UH nevšiml.Jeden tam ale bude určitě.:o)

        NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:57:38

        TEZAR - >> Sakryš,nemůžu hlasovat.Chybí varianta-používám firemní.:o)

          Nlerak - Profil | So 30.1.2016 22:56:49

          lipenak >> to věřím, lítá tam toho dost.

            NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:56:32

            Petr64 >> Jasně,to tam budou někde blízko duby.

              NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Noční návštěva na člunu.Saranče na Mušově.Cca 200m od břehu.

                Nlerak - Profil | So 30.1.2016 22:55:51

                lipenak >> já s nimi nedělám nic, nejsem sběratel trofejí. Většinou to pak někomu dám, když to není úplně k vyhození.

                  Nlipenak - Profil | So 30.1.2016 22:55:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  lerak >> stačí jít kolem kolejí tím lesním úsekem .. a většinou najdu sraženiny

                    NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:53:29

                    Petr64 >> Tak to jo,to jo,kazily tam tu scenérii.-)))

                      NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:53:13

                      TEZAR >> Na zahrádce.Dovnitř foťák nosím málokdy.

                        NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:52:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        TEZAR >> Pokud chci erotiku.Najdu si tam i přírodní.:o))
                        Vydrákův ""Ceckatý strom"".

                          NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:51:26

                          Petr64 >> Pěkná-a v hospodě na zahrádce,nebo vevnitř?

                            NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:50:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            TEZAR >> Jakej šmírák?Líbí se mi kameny a ty krávy hambatý se mi tam nějak namontovaly.:o)
                            Navíc jsem tu dneska poprvé.:o)))

                              NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:49:32

                              Petr64 >> Tohle je fakt krásný místo.

                                NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Používám na focení sice foťák,ale ten ještě spadá do kategorie "compact".:o)
                                Samička roháče.Není odchycena u vody,ale v hospodě v Uherském Hradišti.:o)))

                                  NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 22:46:28

                                  Petr64 >> Ahoj Petře-vítej!-) Koukám,že jsi tenhlecten lovec šmírák.-))))))

                                    Nlipenak - Profil | So 30.1.2016 22:46:09

                                    lerak >> děláš si je pak na čisto .

                                      NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:45:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Na tý přehradě je furt na co koukat.

                                        NPetr64 - Profil | So 30.1.2016 22:42:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        torwald >> U vody je vždycky dobře, ať je to kdekoliv......Orlík září.:o)

                                          Nlerak - Profil | So 30.1.2016 22:40:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          lipenak >> já taky občas narazím na trkátka, ale většinou utopená...

                                            Červené karty: rover, keltt