Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NSharry - Profil | So 30.1.2016 17:51:13

    TEZAR >> ani nemluv... ;-))

      Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 17:50:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      loňský první... .

        NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:50:00

        Buffalo1969 >> Ahoj Vašku,u nás dneska na jednom rybníku úplně bez ledu a kousek po proudu druhej ještě zamrzlej-a oba jsou v lese...Nějak tomu nerozumím.-)

          NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:46:50

          Sharry >> Ahoj-ta se bojí ryby víc,než hadů,co?-)))

            NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:42:25

            S&F - pescador >> Vlasto,to je fakt paráda.Já jeden kompakt taky zničil u vody,ale bylo to deštěm...Na ryby se fakt vyplatí něco vodotěsného.-)

              NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:38:34

              bobrman >> Díky Pájo-teda díky tady všem nadšencům fotek z přírody!!!-)))Už máš opravený ten přístroj,nebo půjdeš do jiného?

                NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:36:00

                S&F - pescador >> Super! Takže rostou i po těch mrazech z minulého týdne...

                  NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:33:56

                  lipenak >> To je velmi zajímavý špičák-to už se může nazývat,,škůdník"?

                    NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:32:09

                    Jirka75 >> Ahoj-to je právě velká výhoda,že je pořád při ruce.A nedovedu si představit při několikakilometrové procházce s vláčákem sebou tahat nějaké monstrum.-)

                      NBuffalo1969 - Profil | So 30.1.2016 17:29:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak dneska na vycházce bylo jako na jaře. Už aby ten led zmizel.

                        NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 17:27:22

                        standas >> Je to tak-a prý má být do půlky února teplo! Tak to už vydržíme.-)

                          NSharry - Profil | So 30.1.2016 17:24:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zdarec, jak vidim, jak se to tu krasne rozjelo s fotkami, tak pridavam jednu momentku cejnu, neco z Terlic z lonska a pro zasmani momentky " s robou na rybach" ;-))

                            NFero123 - Profil | So 30.1.2016 16:49:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jaro se už pomálu hlásí o slovo. Dnešní foto.

                              NRadunak - Profil | So 30.1.2016 16:40:18

                              S&F - pescador >> tohle je paráda. 1*

                                NJitkagold - Profil | So 30.1.2016 16:30:57

                                S&F - pescador >> Vlastiku nemas zac,fakt povedena :-)))

                                  NS&F - pescador - Profil | So 30.1.2016 16:29:59

                                  Jitkagold >> :o) .... taky moc děkuji :-)

                                    NJitkagold - Profil | So 30.1.2016 16:29:01

                                    S&F - pescador >> Krasna fotka !!:-))

                                      NS&F - pescador - Profil | So 30.1.2016 16:28:47

                                      mrkef >> Díky Romane

                                        Nmrkef - Profil | So 30.1.2016 16:24:49

                                        S&F - pescador >>
                                        .. to je sakra povedená fotka !! ..

                                          NS&F - pescador - Profil | So 30.1.2016 16:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          TEZAR - >> ....... jinak co se zachyceného zážitku a momentky z lovu týká tak tohle je asi moje nejpovedenější foto. Foceno kompaktem .... po pádu do vody nějak už není. Škoda ho ....

                                            Červené karty: rover, keltt