Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 15:57:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Před týdnem a dnes... .

      NS&F - pescador - Profil | So 30.1.2016 14:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      TEZAR >> Při dnešní procházce lesem kolem potoka jsem si na Tebe vpomenul co jsem dostal ,,příkazem" .... foto mobil - Penízovka sametonohá

        Nlipenak - Profil | So 30.1.2016 14:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        TEZAR >> dneska procházka po lese a rozšířím sbirku trkátek asi ho srazil vlak co jede do Volar ..

          NJirka75 - Profil | So 30.1.2016 14:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ahoj, většinou fotím mobilem (Samsung S4). Je vždy tak nějak v dosahu :-)

            Nstandas - Profil | So 30.1.2016 14:22:57

            TEZAR >> Luboši ještě 50. zimních dnů do JARA :-))

              Nlipenak - Profil | So 30.1.2016 14:00:27

              lerak >> černej pták tady nahoře moc není ,řekl bych že skoro vůbec , ten se drží na krmelišti vyšší brod a směr dolů , hlavně dobře zarybněná 24 ..

                NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 13:40:55

                draveček >> Děkuju.-) Mě se tu líbí většina fotek-vždycky přemýšlím,co fotograf prožíval a proto tolik nesleduju tu technickou stránku.A jsem toho názoru,že i technicky dokonalá fotka může být o ničem.Ale i opak může být pravdou.-)

                  NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 13:37:06

                  Jitkagold >> Ahoj-tak pelikána bych taky moc rád vyfotil,ale u nás bohužel jen v zoo.-) Ti sumci mě fascinujou tvarem,pohybem,silou,způsobem života-vlastně vším.-)

                    Ndraveček - Profil | So 30.1.2016 13:28:04

                    TEZAR >> hmm tak to je fakt krásná fotečka :-)

                      NJitkagold - Profil | So 30.1.2016 13:27:53

                      TEZAR >> ahoj Lubosi,asi mam velikou predstavivost,ale na prvni moment a z dalky jsem tam nevidela sumce,ale pelikana,asi uz blbnu :-))))))))
                      Hezka fotka:-)

                        NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 13:15:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        torwald >> Tohle taky moc rád fotím.-)

                          Ntuzemak - Profil | So 30.1.2016 13:13:47

                          jaa1959 >> počkej,neutrácej,tu u nás taky narazíš na nějaků raketu.o))) a zadarmo.DDD

                            Njaa1959 - Profil | So 30.1.2016 13:12:27

                            tuzemak >> No můžu zajet za hranice do Varnsdorfu za dvacet euro pro nějakou modelku :-)))

                              Ntuzemak - Profil | So 30.1.2016 13:10:54

                              jaa1959 >> budou to akty?.DDDDDD

                                Njaa1959 - Profil | So 30.1.2016 13:09:10

                                TEZAR >> Ahoj Luboši. Nemohl bych sem občas dát nějakou fotku, ne úplnou mazanici když nefotím mobilem, mám levnou zrcadlovku a levné objektivy, nejde mi o pofidérní superkvalitu, a bojím se mezi "profíky" :-)))))

                                  NTEZAR - Profil | So 30.1.2016 13:03:52

                                  Peter36 >> Pěkný záběr-výhoda vodotěsných přístrojů.-)

                                    Nstandas - Profil | So 30.1.2016 12:47:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jarní feeder :-)

                                      Nsima.mrk - Profil | So 30.1.2016 12:19:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Fotím iphonem 5s :)

                                        Nlerak - Profil | So 30.1.2016 11:50:03

                                        lipenak >> a staráte se dobře ! Na zimu taky ještě zasklíte a černej pták se může jít klouzat ! Dobře vy !!!

                                          Nlipenak - Profil | So 30.1.2016 11:00:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          lerak >> taky se staráme aby si jen nekoukal a poslouchal ale občas i něco chytil :-)))

                                            Červené karty: rover, keltt