Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Nlerak - Profil | So 30.1.2016 10:14:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    lipenak >> to víš, já tam preferuji čas okolo troubení - je to pastva nejen pro oči !

      Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 8:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ale české vody jsou holt české vody...

        Ntorwald - Profil | So 30.1.2016 8:34:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        U vody je vždycky dobře, ať je to kdekoliv... . Sabino Canyon, poušť Sonora. Compact Sony.

          NPeter36 - Profil | So 30.1.2016 6:04:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vltavský kapřík, foceno samsungem S4 active

            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 23:57:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dobrou noc přeju a zítra fotografujte dál.-)

              Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 23:23:48

              lerak >> super chlape ::-))

                NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 23:18:25

                lerak >> Moc hezký-skoro ze stejnýho místa.-)

                  Nlerak - Profil | Pá 29.1.2016 23:14:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  lipenak >> teď tam máš nevlídno...ale hned jsem byl "doma", zalistoval jsem ve starších fotkách a ejhle ! :-) Já perníček ale vracím !

                    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 22:21:12

                    ansa >> Pěkné-líbí se mi ta řeka-krásné,neregulované koryto,kde se můžou ryby v klidu vytírat...Nádherná voda.

                      Nansa - Profil | Pá 29.1.2016 22:06:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Fotím kompaktom Olympus u 100 a na foto je podľa mňa lepšie ako z mobilu.Labuť je fotená po polnoci v úplnej tme,laň je vzdialená asi 100 metrov za riekou na ktorej lovime a ostatné sú bežné fotky cez deň.

                        NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:35:09

                        lipenak >> Proto říkám-tvrdej život-mě tu topěj dálkově a jen teda platím...-)

                          Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 21:32:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jihočeskej pstruhovej rybníček Malče. Iphone 5S.

                            Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 21:32:31

                            TEZAR >> ale dělání dřeva mě zmáhá a zabírá spoustu času a než se naděješ je z něj popel :--))

                              NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:29:15

                              lipenak >> Já tu mám topení puštěný na plný kule taky-to se holt nedá nic dělat.-)))

                                Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 21:28:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Orlický jesetýrek, 104cm, 8kg. Mobil Nokia X2-03.

                                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dneska jsem vyfotil kachnu se soplem...-))))

                                    Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 21:26:31

                                    TEZAR >> mě zas musí běžet krbovky nonstop )))))))

                                      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:25:13

                                      lipenak >> Ten mi taky kazí život-asi mám genetický kořeny někde jižněji.-)))

                                        Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 21:22:50

                                        TEZAR >> pohoda ..) jen na ten zkurvenej mráz občas kazí idylku )))))

                                          NSharry - Profil | Pá 29.1.2016 21:14:10

                                          TEZAR >> tak tak, naprosty souhlas...! ;-))

                                            Červené karty: rover, keltt