Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:14:09

    lipenak >> Máš to tam nádherný-jako v pohádce.Ale život tam nebude v bavlnce.-)

      NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 21:12:02

      TEZAR >> ;))

        NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:11:32

        Radunak >> Tak to já naopak.-))))

          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 21:09:58

          Sharry >> To mám rád-neregulované řeky...Vzpomínám na Dyji-podobná voda.-)

            Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 21:09:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            torwald >>vltava n/lipnem .. loupeš mi perníček hodně blízko posedu ))))))

              NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 21:09:10

              TEZAR >> já jsem rád i bez ryby,však mě znáš ;). Jen nastražky a pak až kapře na Vánoce ;))

                Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 20:58:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kompaktem Sony na makro... .

                  NSharry - Profil | Pá 29.1.2016 20:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  TEZAR >> ahoj, diky... Pridam jeste jednu od kolegy z prochazky, ktery mi ji poslal, at se svami podelim -> Poodri, Albrechticky... Takove foto muzu... Zadna upraba brehu, zadne cesty..

                    Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 20:56:40

                    TEZAR >>
                    Jak kdy, na podzim (lipani) ano.

                      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:54:33

                      Radunak >> Tam je ted potřeba pár dní krmit,než se slezou.-)

                        NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 20:51:51

                        TEZAR >> uvidíme,jak se bude špička vrtět blahem ;))

                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:50:54

                          Radunak >> Proč ne,jen aby brali a bude veselo.-)

                            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:50:01

                            torwald >> To musí být krása-nebývá tam nával rybářů?

                              NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:48:08

                              torwald >> Na podzim a zjara skoro jo.-) Ale v létě se mi to nelíbí-rychlý lodě,na břehu řev rekreantů...

                                NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 20:40:42

                                TEZAR >> jojo Lubo,to je srdcovka. Bohužel musím pouze kapra ;))

                                  Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 20:40:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vltava nad Lipnem... .

                                    Ntorwald - Profil | Pá 29.1.2016 20:39:56

                                    TEZAR >> ráááááj!!!

                                      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:38:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Radunak >> Taky to tam mám rád.Asi zkusíš kapra?

                                        NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 20:30:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Možná víkend zahájím s kamarádem. Moje oblíbená voda...

                                          NFero123 - Profil | Pá 29.1.2016 20:23:48

                                          Sharry >> Pěkné fotečky.:-))

                                            Červené karty: rover, keltt