Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    LSD - Profil | Čt 28.1.2016 19:41:12

    Macinek >>
    Máme toho v práci mraky:
    https://www.planet-sports.de/accessoires/weitere-ac​cessoires/smartphone-zubehoer/

    zatím mě nenapadlo to ani vyzkoušet

      standas - Profil | Čt 28.1.2016 19:40:43

      milin >> já jsem 100% spokojený , výdrž baterie i 3. dny.

        datel na entou :-) - Profil | Čt 28.1.2016 19:37:22

        Denny >> jj to je jasný že je i tel za 10 a vejš ale máš v něm vlastně všechno ( telefon,fotak,navigaci internet a buh ví co ještě ) ale ja měl na mysli fotaky za desítky tisíc + objektivy a tam už se ceny pohybují troufnu si říct že se to možná blíží hranici sta tisíc :-) a jak je vidět tak jdou udělat nadherný fotky i mobilem za pár šlupek Tím se samozřejmě nechci nikoho dotknout !!!!!

          Bušák - Profil | Čt 28.1.2016 19:36:11

          TEZAR >> Luboši tohle je moc pěkný,kde to je? nějaká obora

            Bušák - Profil | Čt 28.1.2016 19:34:58

            Macinek >> co je zase tohle za vychytávku?

              Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 19:34:13

              TEZAR >> mě to přijde všecko stejný....

                Bušák - Profil | Čt 28.1.2016 19:33:05

                Komiks >> parádní ledopády

                  Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 19:33:01

                  lipenak >> ahoj,to je náhodička ;)). To byla myslím zatěžkávací zkouška,viď?

                    Radunak - Profil | Čt 28.1.2016 19:31:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Šplíchy >> sázava je móc pěkná....

                      Komiks - Profil | Čt 28.1.2016 19:30:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Včera kolem potoka. Škoda, že nebyl foťák. Horší světelné podmínky.

                        milin - Profil | Čt 28.1.2016 19:30:28

                        standas >> Myslel jsem si to, taky po ni pošilhávám.
                        Prý má navíc skvělý zvuk do sluchátek. ?

                          Denny - Profil | Čt 28.1.2016 19:27:48

                          datel na entou :-) >> Protoze vidim kolem sebe,hlavne u mladych lidi, mobily ve stejne hodnote, jako jsou velmi kvalitni fotaky.

                            Heršvec - Profil | Čt 28.1.2016 19:27:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dlouho jsem fotil mobilem Samsung GT-S5230, když jsem vychytal dobrý světlo tak se povedla parádní fotka (první 2 fotky). Pak se mobil nějak podělal a jsem línej si koupit jinej, takže jsem vyhrabal starej mobil bez foťáku a tahám s sebou na ryby foťák, konkrétně Samsung NV30 (poslední 3 fotky). A musim říct, že celkem spokojenost.

                              standas - Profil | Čt 28.1.2016 19:27:22

                              milin >> SONY XPERIA Z 3 hodně spokojen. :-)

                                semi5 - Profil | Čt 28.1.2016 19:26:59

                                Bušák >> každý roční období má to svoje kouzlo.

                                  semi5 - Profil | Čt 28.1.2016 19:25:10

                                  otoš >> no skok z těch mrazů to byl slušnej. zítra zkusím plavačku tak jsem zvědavej.

                                    lipenak - Profil | Čt 28.1.2016 19:25:02

                                    Radunak >> ahoj, ten bláznivej vor sem někde na vodě už potkal ::-))))

                                      TEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 19:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Radunak >> Foceno pětimegapixelovým kompaktem.

                                        datel na entou :-) - Profil | Čt 28.1.2016 19:20:42

                                        Denny >> čím ???

                                          Macinek - Profil | Čt 28.1.2016 19:20:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Co vy na tohle?

                                            Červené karty: rover, keltt