Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 19:19:11

    mekula >> Uvidíš , co ti řeknou v Zookoutku ... :-)

      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 19:12:51

      Šplíchy >> Pěkná.

        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 19:10:28

        Denny >> Milionáři kupují často nesmysly-navíc psali,že předtím popíjeli...-)))

          NŠplíchy - Profil | Čt 28.1.2016 19:10:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedna od Sazavy.

            NPatˇas - Profil | Čt 28.1.2016 19:09:07

            datel na entou :-) >> Přesně, taky to není jen tak, se stím naučit a pořídit kvalitní fotku, aby člověk využil výkon drahého fotoaparátu. Myslím, že by mě to ani nebavilo. Na dovolenou jsme měli taky něco pujčenýho a šlo to zpět na pokoj, neměl sem na to nervy:-) tak to zachránil zase mobil.

              NŠplíchy - Profil | Čt 28.1.2016 19:08:50

              1568 >> Jj Orlik je srdcova zalezitost.

                Nmekula - Profil | Čt 28.1.2016 19:08:33

                Anýzový dědek >> bylo to v plavči na přítoku

                  Nmilin - Profil | Čt 28.1.2016 19:08:20

                  standas >> Nějaký Sony? Moc pěkná fotka.

                    NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 19:08:03

                    TEZAR >> to snad radši auto v tunelu,než bramboru ;))

                      NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 19:06:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jinak k vodě mám tohle prdítko,ale jaksi vždycky zapomenu a těch mejch 8 pixliček na mobilu mi taky stačí...

                        NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 19:06:43

                        TEZAR >> Jsem ochotny travit nekolik tydnu v bramborarne,kdyz to nekdo bude kupovat :-)) Take jsem to videl a nejak tu cenu nechapu.

                          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 19:04:46

                          Radunak >> Ahoj-proč ne-každý má rád trochu něco jiného a pro hezkou vzpomínku nepotřebuju dělat fotky na výstavu.-)Včera jsem viděl co prodal za několik milionů jeden profifotograf-bramboru na černém pozadí...-) Tak to mám raději pěknou krajinu u vody focenou mobilem.-)

                            Nandrei11 - Profil | Čt 28.1.2016 19:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            veru, ked je dobra scena aj mobil dobre foti

                              NDenny - Profil | Čt 28.1.2016 19:00:44

                              datel na entou :-) >> Ted jsi me opravdu rozesmal,diky. :-))

                                NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 19:00:05

                                datel na entou :-) >> Ahoj,vítej.-)A docela mě překvapuje,kolik lidí takhle fotí-a dost hezky.

                                  NRadunak - Profil | Čt 28.1.2016 18:58:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj Lubo. Já si jedu se svým staříkem HTC....

                                    Ndatel na entou :-) - Profil | Čt 28.1.2016 18:57:00

                                    TEZAR - >> jinak konečně pěkná diškuze o foto bez těch aparátů za desítky tisic kč prostě mobilní fotky :-) :-) :-)

                                      NPatˇas - Profil | Čt 28.1.2016 18:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Nokia LUMIA 925

                                        Ndatel na entou :-) - Profil | Čt 28.1.2016 18:55:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak ještě pár foto něco sony xperia a tedka jedu huawei P8

                                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.1.2016 18:52:48

                                          mekula >> Jestli to bylo někde u jehličnatého lesa, tak bych tipoval možná na kůrovce :-)))

                                            Červené karty: rover, keltt