Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:49:33

    TEZAR >> tak i tam je už po nich,velká škoda

      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:48:18

      mekula >> já teda ne,nějaká můra

        NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:47:41

        doliz >> bude to asi už jiným podnebím

          NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:47:01

          adraj.x >> moc pěknej lom

            N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 18:44:50

            Šplíchy >> V r.75 sem tu byl poprve:-))))Pak dlouho nic a teď tu sem už asi 20let:-)))Nikdy neni pozdě!:-)))))

              NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:42:02

              mekula >> Ahoj,to by určitě věděl někdo v zookoutku.-)

                NŠplíchy - Profil | Čt 28.1.2016 18:37:31

                1568 >> Aha. Ja jsem tam jezdil uz pred rokem 89. Byla to krasna voda.

                  NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:37:13

                  adraj.x >> Ahoj-krásný.

                    NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:36:01

                    bobrman >> Budeme rádi když taky něco od vody přidáš.-)

                      NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:34:55

                      Bušák >> OK.

                        N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 18:34:14

                        Šplíchy >> Jsem u hráze a lítám po celym Orlasu:-)))Podle toho jak fouká:-)))

                          NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:32:15

                          Bušák >> Tyhle ropuchy zelený se pravidelně množily v těch loužích u polikliniky,než je nedávno zastavěli těma bytovkama.

                            Ndoliz - Profil | Čt 28.1.2016 18:31:28

                            adraj.x >> ten zatopene lom je nádherné, jen ty budovy to trochu hyzdí

                              NŠplíchy - Profil | Čt 28.1.2016 18:28:30

                              1568 >> Ano. Jezdis tam??

                                Nmekula - Profil | Čt 28.1.2016 18:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ví někdo co to je ?

                                  Ndoliz - Profil | Čt 28.1.2016 18:23:47

                                  Bušák >> U nás v centru Brna jich je plno. Žijou na zahradách

                                    Nadraj.x - Profil | Čt 28.1.2016 18:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pořád se ještě sebou snažím tahat foťák. Na focení mobilem jsem se díval "skrz prsty". Když ale nic jiného není, je mobil dobrej (Galaxy S5).

                                      NBušák - Profil | Čt 28.1.2016 18:15:54

                                      TEZAR >> Lubo zatím čágos,jdu něco zobat a dám si v klídku Zlaťáčka

                                        NTEZAR - Profil | Čt 28.1.2016 18:14:04

                                        S&F - pescador >> Ahoj-paráda.Taková můra už člověka i trochu vystraší.-)))

                                          N1568 - Profil | Čt 28.1.2016 18:11:03

                                          Bušák >> V poho:-))

                                            Červené karty: rover, keltt