Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NKnecht - Profil | Po 22.2.2016 14:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

HP >> moc pekna fotka! ;)
to byla hodne povedena akcicka...tri pekne ryby na prutech jen v kratkem dohledu. moc hezke!:)

    NHP - Profil | Po 22.2.2016 14:46:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Prošel jsem si diskusi a musím napsat, že některé názory a pohledy jsou opravdu odlišné od skutečnosti. To že by nějaký ligový závodník objížděl guláše s vidinou zisku? No to se při dnešních cenách na závodech a investicím do takového závodu nedovedu představit. Navíc konkurence i bez těchto závodníků je dost vysoká, a většinou je to jen o losu. Takže záleží na pořadatelích, jak nastaví podmínky a jestli se jedná o fér závodění, nebo je to o pár vyvolených a zbytek jsou defacto sponzoři.
    Jinak jsem měl před třemi roky to štěstí, že jsem na závodech nalosoval na jedno kolo na vedle Pepy Konopáska a byla to pěkná škola. Třeba i zdolaní se zlomeným top-setem.

      Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 22.2.2016 12:51:54

      Ladináč >> základ je los v prvním kole na hráz, jinde forhonty a vzhledem k tomu kolik lidí tam naházelo patentky, tak i patentky

        NLadináč - Profil | Po 22.2.2016 12:19:35

        lobotomie (fanik) >> Tak to je slušná porce cerviku.mozna i to vyzkouším

          Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 22.2.2016 10:51:08

          Ladináč >> kolega tam měl z hráze za první poločas přes 4 metry a dával 4-5 masňáků... forpas 45cm

            NLadináč - Profil | Po 22.2.2016 10:20:57

            A jak se ti chytalo?podle me to chce kratky navazec a Červika pinku.zabery na normálního červa byli,ale červ vycuclej a zasek sedel spatne.

              Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 22.2.2016 10:12:06

              Ladináč >> se mi v to předchozím příspěvky ztratila celá slova :D
              (dvojčata mi skáčou po zádech) :D

                NLadináč - Profil | Po 22.2.2016 10:03:46

                lobotomie (fanik) >> Nepředpokládal jsem,ze bude nekdo vyjížděli z parkoviště během zavodu.ale příště ho postavíme na trávník u rybnika,jako Nekteri,přesto ,ze je tam cedule.zakaz.

                  Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 22.2.2016 9:49:39

                  Ladináč >> já nevím jak to přesně bylo s tím autem, ale tipuju že jsi ho nepostavil dobře ;D
                  ale ano to by nahlodlo kohokoliv :)

                  (mimochodem doufám, že už první příspěvek byl spíš z legrace a ne kvůli kritice, každý má zkrátka občas své dny

                    NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 23:23:14

                    lobotomie (fanik) >> i ja ti priznal trochu svou chybu,ze jsem byl znacne rozhozeny tim,ze nekdo potreboval preparkovat auto,aby mohl vyjet na zacatku zavodu.budu se priste snazit byt vic empaticky.

                      Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 21.2.2016 23:02:52

                      Ladináč >> já si sednul v klidu ale kolega na druhé straně seděl do stromu, nemá smysl to nějak rozpitvávat, to stěhování byla otázka dvou minut (přepíchnout vidličku) ;)
                      nakonec to šlo i tak, on by občas potřeboval proplesknout ten kdo ta místa vytyčuje :)

                        NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 23:02:11

                        TomášV >> v kvetnu ti napisu zavody v bašti.kousek od odolene vody.

                          NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 22:53:41

                          lobotomie (fanik) >> a kdyz to jde z druhe strany je to opacne.prijel si docela na zavody par minut pred zacatkem.jelikoz jsme 3clena rodina se psem a vse bylo nachystane,tak se ti omlouvam,ze jsem si nechtel uz vsechno prendat a sednout si treba na kolik...tak jste to radne s kolegou vedle pod fousy probrali.nedavno jsem dostal jedine misto pod stromem.a co mi zbylo?nic.vytahnout nejkratsi prut...a to jsem prijel vcas😀

                            NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 22:45:12

                            lobotomie (fanik) >>

                              Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 21.2.2016 19:58:28

                              Ladináč >> 👍

                                NTomášV - Profil | Ne 21.2.2016 19:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tady to bývalo fajn, už to ale neexistuje :o((.
                                Koliba v Dolínku u Odolene Vody.

                                  Nsven - Profil | Ne 21.2.2016 19:18:34

                                  TomášV >> Dík :-)
                                  Mimoň - Český Dub - Stráž p. R. - Český Dub - už nevím - Hamr n. J.

                                    NTomášV - Profil | Ne 21.2.2016 19:11:02

                                    sven >> hezký, odkud to je ?

                                      Nchřenovák - Profil | Ne 21.2.2016 17:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Chřibská

                                        NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 17:13:38

                                        noba >> byl jsem jen v zemechach dvakrat.

                                          Červené karty: splávkař