Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

noba - Profil | St 24.2.2016 12:01:22

Ladináč >> dik, ve Veliky vsi jsem byl loni tesne druhej. Terminy jsou predpokladam na netu dohledatelny.

    karlos2 - Profil | St 24.2.2016 10:39:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Každý rok pořádáme pro děti z našeho rybářského kroužku Dětské rybářské závody. Máme svůj rybník cca 30a, slušně zarybněnej na kterým se děti učí rybařit. Na nákup cen a občerstvení věnujeme zhruba 12 000 Kč. Prostředky získáváme z Rybářského bálu a donedávna jsme veškeré
    vydělané finance věnovali dětem.
    Od loňského roku jsme začali pořádat i pro nás dospělé tzv. Cenu kamaráda. Každý účastník přinese cenu pro kamaráda v hodnotě min. 200Kč. Občerstvení( sele a pivo) zafinancujeme z vydělaných peněz. Pozveme manželky a společně prožijeme krásný den u vody.
    Když je dobrá parta lidí, tak i rybařina je krásná.

      draveček - Profil | St 24.2.2016 10:07:38

      dragonik >> co zatím vím,že se chystají závody na Mašinhausu i Vyskovickych tunich a v parku v Klimkovicich :-o pokud budu znát termíny, tak tu dodám :-)

        Athos CZ - Profil | St 24.2.2016 10:03:35

        Nevíte někdo o závodech v okolí Plzně?

          já 2 - Profil | St 24.2.2016 9:49:53

          Byl jste někdo v poslední době na závodech ve Vodňanech? Když jsem tam byl naposled bylo to dost otřesné...

            dragonik - Profil | St 24.2.2016 8:10:50

            Nemeli by jste nekdo tip na zavody v okoli Ostravy ? Mimo ty co jsou psany v akcich tady na mrku. Diky

              TomášV - Profil | St 24.2.2016 7:05:04

              noba >> Grado v Čelákovicích 26.3.

                Ladináč - Profil | Út 23.2.2016 23:59:38

                noba >> Velika ves.Mešice.Bašt.Brezineves...

                  noba - Profil | Út 23.2.2016 23:29:51

                  Nema nekdo tip na zavody v okoli Kralup, Melnika, roudnice apod.? o Zeměchach a kapucinske tuni vím. Jinak nic

                    Ladináč - Profil | Út 23.2.2016 23:23:07

                    kaprrr >> uz jsem zdenkovi psal,tak registraci mam.

                      TomášV - Profil | Út 23.2.2016 21:22:31

                      Křesetice bohužel ne, až Dymokury.

                        kaprrr - Profil | Út 23.2.2016 20:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ladináč >> My tam jedem. Je to tam super. Hlavně ze strany pořadatele. Spousta jídla a Pití, vše je v ceně závodu. A co se týče chytání, tak super. Je to dobře zarybněný. Kapři a cejni. Jen si už ted zamluv místo. Bývá to do dvou dnů plný. Já už ted mu volal a říká, že už bude uzavírat přihlášky.

                          Ladináč - Profil | Út 23.2.2016 19:36:38

                          Nekdo na konci brezna do křesetic?jake to tam je?

                            HP - Profil | Út 23.2.2016 9:13:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Poslední roky pozoruji na závodech, že jde úroveň "poctivosti" nahoru. Losování je poctivé, ideálně jsou zabalené ruličky, když se místa vybírají, tak z 75 procent si první může vybrat to co chce ze všech míst. Osobně je místo podle mě to nejdůležitější co na dnešních závodech rozhoduje. Všichni umí chytat, ale když tam ta ryba není, tak hold i kdyby jsi měl háčky ze zlata, tak zázrak nevyčaruješ.
                            Třeba příkladem za mně jsou závody ve Dřenicích. je to prazvláštní voda, ale v současné době asi jedna z nejzajímavějších pro závodění.

                              Juraj - Profil | Po 22.2.2016 22:03:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rád si objedu guláše, když mám zrovna čas a je to v rozumném dosahu. Vlčáky typu Polovicz, Koťas, Vagenknecht, nebo Konopásci jenom vítám, ale většinou mám pešík a losuju daleko od nich. Rád jim z blízka koukám pod ruce. Snažím se vybírat si vody a závody, s co nejférovějšíma podmínkama, ale v rámci možností chápu, že na některých vodách to mají pořadatelé těžký. Většinou se rozhoduji o účasti na poslední chvíli a tak jedu tu a tam i na závod, který bych si plánovitě nevybral a rozhodují faktory mám čas a je to blízko.
                              V Poslední době se mi moc nezdá, že by se nějak fixlovalo s losováním. Zažil jsem i guláše, že jsme chtěli sedět vedle sebe a pořadatel řekl prostřední losuje, dva z leva, dva z prava a po půlce se všichni točí přes půl rybníka o patřičný počet míst. Zajímavé a férové řešení pro rodiny, nebo kamarády.
                              Guláše jsou na druhou stranu i přínosem pro závodníky v LRU. Žádný čas na přípravu, minimální na přesun. Prima výcvik, který nutí člověka přemýšlet, co je vlastně důležité a co vedlejší.
                              Taky když je pořadatel nenažranej a sedíme, že si šeptáme do ouška má něco do sebe. Je to hra nervů, zjména vyfasuje - li člověk obvzláště talentované sousedy. Jednou se sousedi po mé levici a pravici přehazovali navzájem a nadávali mě, že to dělám schválně. :-)

                                Ladináč - Profil | Po 22.2.2016 21:07:29

                                Knecht >> Nikdy nezapomenu na clanek -O mem zavodeni na pilaku.tenkrat jsem čekal syna A tenhle skvělej clanek jsem si četl poprve.

                                  Ladináč - Profil | Po 22.2.2016 20:45:02

                                  Knecht >> Ahoj Jirko.jsem moc rad ,ze ses tady objevil a budu poctěn,kdyz přidáš nake fotky a příspěvky.

                                    HP - Profil | Po 22.2.2016 15:14:49

                                    polo >> A nebo po závodě, ale raději se nekoupat. :D

                                      polo - Profil | Po 22.2.2016 15:08:39

                                      HP >> jee to tam znám,tam se dá aj vykoupat během závodu.D

                                        HP - Profil | Po 22.2.2016 15:04:32

                                        Knecht >> Když v Dřenicích koušou, tak běžná věc. :-)

                                          Červené karty: splávkař