Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NTomášV - Profil | Pá 5.3.2021 11:11:29

fish2 >> to samé, co 10 mil. lidí v tomhle státě. Nic .....

    Nfish2 - Profil | Pá 5.3.2021 10:34:43

    TomášV >> Co si provedl?😃😃😃

      NTomášV - Profil | Pá 5.3.2021 9:38:50

      chřenovák >> paráda.
      Mám teď Prahu zakázanou :o((.

        Nchřenovák - Profil | Čt 4.3.2021 20:31:44

        TomášV >> Když mi vyjde tak to nafotim

          NTomášV - Profil | Čt 4.3.2021 20:03:26

          Ďedula >> tak ten bych chtěl docela vidět vypuštěný.

            NĎedula - Profil | Čt 4.3.2021 19:56:45

            TomášV >> bude to i dál pak pražský revír. Za měsíc se má vypustit i ten rybník nad ním. Ten ještě nikdy nebyl vypuštěn.

              NTomášV - Profil | St 3.3.2021 21:27:29

              Ďedula >> bahýnka docela dost.
              Bude to ještě revír, nebo to MO pustila?

                NTomášV - Profil | St 3.3.2021 21:26:30

                Ďedula >> jistě, Zámecký v Čakovicích :o))

                  Nchřenovák - Profil | St 3.3.2021 21:03:39

                  Ďedula >> Možna zítra odpoledne na Nadýmač

                    NĎedula - Profil | St 3.3.2021 20:47:11

                    chřenovák >> tak kam příště Romane?

                      NĎedula - Profil | St 3.3.2021 20:45:57

                      TomášV - 25.2.2021 21:49:53 trochu bahynka😀

                        NĎedula - Profil | St 3.3.2021 20:44:06

                        TomášV >> poznal by jsi Tome dneska foceno

                          NĎedula - Profil | St 3.3.2021 20:43:16

                          chřenovák >> tak ještě před vypuštění romane

                            NTomášV - Profil | Čt 25.2.2021 21:49:53

                            :o))

                              Nfish2 - Profil | Čt 25.2.2021 21:22:28

                              chřenovák >> Budou mít hezkou srst😃😃

                                Nchřenovák - Profil | Čt 25.2.2021 20:08:51

                                valcha186 >> Pěkný ceny pro děti ☺

                                  Nvalcha186 - Profil | Čt 25.2.2021 11:07:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  I přes opatření se nám podařilo uskutečnit dětské závody v půli srpna a vyšlo počasí a nachytalo se. uvidíme i letos, zase tak nějak.

                                    NSifon69 - Profil | Čt 25.2.2021 9:59:14

                                    Skončil jsem v polovině, ale i tak to nebylo na řece špatné.

                                      NĎedula - Profil | Čt 25.2.2021 8:45:07

                                      chřenovák >> aha stredoceska😀

                                        Nchřenovák - Profil | St 24.2.2021 20:01:41

                                        Ďedula >> Já taky 👍🤠👍

                                          Nchřenovák - Profil | St 24.2.2021 20:00:38

                                          Ďedula >> Tady platí středočeská povolenka 🤣🤣

                                            NĎedula - Profil | St 24.2.2021 19:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            chřenovák >> a tobě kamaráde děkuji za společnost prokecany 3 hodiny a půjčení biče. Moc rád jsem tě videl

                                              NĎedula - Profil | St 24.2.2021 19:20:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Dneska po zavolání od Romana. Chřenovaka😀vyrazím směr Uhříněves. Roman mi posílá GPS přímo k rybníku. Po příjezdu obejdou celou kaskadu MO Uhrineves... Mají to moc pěkně. S chovný rybničkem uprostřed. Je to státní rybník, takže chytat může kdokoliv s platnou pražskou povolenkou

                                                NTomášV - Profil | Ne 23.8.2020 8:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                Láďo, díky za reportáž :o))
                                                Přikládám foto toho macka .....

                                                  N1973 - Profil | So 22.8.2020 20:32:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  Dneska jsem se vydal jako pozorovatel😉na Rybářské závody Mšeno. Tento revír dobře znám. Je to duo dvou rybníku. Horní menší byl dominantou karásku ve větší míře. Spodní o větších kaprech. Dorazím na místo natešen vidinou potapejicich se splavku a šplouchani ryb o podberaky... Usedam nad kamarádem Tomášem a pohledem mu potápím anténu jeho splavku. Ta se však nepototopila😀stejně jako další splavky. Změna počasí udělala své. Premistuju se na větší rybník a Usedam k dalšímu rybáři celkem zkusenemu zavodnikovi. Aspoň vidím jeden záběr za celý den, ale tenký forpas nevydržel už při zaseku... Z menšího rybníka slyším jeseter.jeseter!koukam na roztazene ruce jednoho místního pana a odhaduji dle rukou 100cm🤗rychle odbiham na místo a jsem potěšen, že úlovek patří právě Tomášovi, ale čím blíže jsem jeseter se optický zmenšuje. Než zvětšuje.... Ale aspoň něco a jde vidět, že Tomášovi udělal radost, protože 0000bylo v tomhle závodě hodně... Ještě obcházím rybník a odjíždím zmrzly, jako nanuk😀😀Petrův zdar.

                                                    N1973 - Profil | St 22.7.2020 18:16:18

                                                    TomášV >> pěkně foto. Dik.😀 Je to horor ta D1.... Už pár let

                                                      NTomášV - Profil | Ne 19.7.2020 13:14:55

                                                      1973 >> Zdislavice, pohodový závod se spoustou ryb. Pokud to půjde, rád tam zase zajedu.
                                                      Je ta D1. Mylně jsem se domníval, že v sobotu odpoledne to půjde. Děs a hrůza, 20 km ku Praze popojíždění v koloně ve zúžení. Takže doma o hodinu později proti plánu :o((.

                                                        NTomášV - Profil | Po 13.7.2020 6:59:01

                                                        1973 >> sobota odpoledne, snad to nebude tak hrozný :o))

                                                          N1973 - Profil | Ne 12.7.2020 22:22:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Dále jsem pokračoval směr Mukařov u Říčan na dětský rybářský tábor. Příjemný den a ani jsem nemusel chytat😉

                                                            N1973 - Profil | Ne 12.7.2020 22:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Dneska jsem se vydal na kukačKU, kam jinam než na Kukačky😀na Labe. LIBĚCHOV. CHYTALI SE KRMÍTKA CCA 100G.RYBA NA LABSKÉ POMĚRY MOC NEŠLA.

                                                              N1973 - Profil | Ne 12.7.2020 22:14:39

                                                              TomášV >> zdislavice jsou fajn. Jen cesta zpátky po D1. Bývá horor😀

                                                                NTacud11 - Profil | Pá 10.7.2020 21:06:29

                                                                1973 >> Nene nic nebude 😁. Jsem v ČR Morava( Biltov,Vranov, Znojmo)

                                                                  NTomášV - Profil | Čt 9.7.2020 21:02:05

                                                                  fish2 >> aha, když jsem koukal naposledy, bylo ještě volno.
                                                                  No ale nikde to nepíšou ......

                                                                    Nfish2 - Profil | Čt 9.7.2020 20:25:33

                                                                    TomášV >> Libčeves už je stop stav.

                                                                      NTomášV - Profil | Čt 9.7.2020 19:36:52

                                                                      1973 >> 1.8. je Libčeves, tam se ještě vejdeš.

                                                                        NTomášV - Profil | Čt 9.7.2020 19:35:56

                                                                        1973 >> Ahoj Láďo, jedu do Zdislavic, jak jsem již na podzim slíbil .o)).
                                                                        Na jaře mi to překazil korońák.
                                                                        Já feederu moc neholduji, musel bych chytat s policajtem před špičkou ......

                                                                          N1973 - Profil | Čt 9.7.2020 15:24:32

                                                                          TomášV >> koukám na řeřichy feeder. Boduje se každá ryba co cm.... Tak mě zajímá, když někdo bude mít feeder prut s plovoucím krmitkem, tak může chytat ploti z hladiny.... Ale výklad feeder závodního. Krmitko by mělo ležet na dně.... Jedeš tam Tome?

                                                                            Nchřenovák - Profil | Čt 9.7.2020 4:02:32

                                                                            1973 >> Určitě se tam vejdeš 😂

                                                                              N1973 - Profil | Čt 9.7.2020 2:13:47

                                                                              chřenovák >> chtěl jsem, ale asi je stop stav na 100lidech.kam by se taky vesli😉😀

                                                                                N1973 - Profil | Čt 9.7.2020 2:12:59

                                                                                Tacud11 >> kde dovča? Snad ne u italu😀😀

                                                                                  N1973 - Profil | Čt 9.7.2020 2:12:19

                                                                                  Tacud11 >> chtěl jsem se na tebe nacucnout a čumet😀pojedu se asi kouknout. Podle mě to tak teče na 150g krmitko. A dle mých teorii z plavane by stačilo chytat na 15m.

                                                                                    Nchřenovák - Profil | St 8.7.2020 20:13:34

                                                                                    1973 >> Jedeš na Mazec cup?

                                                                                      NTacud11 - Profil | St 8.7.2020 18:54:28

                                                                                      1973 >> jsem na dovolene 😁

                                                                                        N1973 - Profil | Út 7.7.2020 13:39:04

                                                                                        Tacud11 >> jedeš Davide na kukačky?

                                                                                          NTomášV - Profil | Ne 5.7.2020 18:19:46

                                                                                          1973 >> no zaplaťpánbu :o))

                                                                                            Nchřenovák - Profil | Ne 5.7.2020 7:53:21

                                                                                            1973 >> Hlavně nezlob 😂😂

                                                                                              N1973 - Profil | Ne 5.7.2020 0:42:03

                                                                                              TomášV >> Tak jsem zpátky Tome😀

                                                                                                Nchřenovák - Profil | So 27.6.2020 17:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                Dnešní Chřibská 😂

                                                                                                  NLadináč - Profil | Út 16.6.2020 1:07:08

                                                                                                  bakulebart >> ja tam byl dvakrat.a souhlasim od te tluste vrby proti proudu...u jezu je hloubka...dole voda nema kyslik..jen teorie.moje:-)

                                                                                                    Nbakulebart - Profil | Po 15.6.2020 8:04:01

                                                                                                    Ladináč >> na dobrý výsledek bylo potřeba sedět od cca 50 - tky nahoru

                                                                                                      NLadináč - Profil | So 13.6.2020 13:31:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      bakulebart >> byl jsem se kouknout.asi 1.5h jsem sedel u 3plavackaru s delickou.zrejme chytali patentku.jinak okolo se moc nechytalo.co ty lukasi?darilo se?zavodniku bylo mnoho....😀

                                                                                                        Nbakulebart - Profil | Čt 11.6.2020 10:28:52

                                                                                                        Ladináč >> jedu už se na to těším

                                                                                                          Nfish2 - Profil | St 10.6.2020 21:12:24

                                                                                                          TomášV >> nedej se😜

                                                                                                            NTomášV - Profil | St 10.6.2020 20:36:10

                                                                                                            Tacud11 >> vážně, že o tom nevím :o))

                                                                                                              NTacud11 - Profil | St 10.6.2020 18:43:35

                                                                                                              TomášV >> Ty mas Zákaz!!!! 😁

                                                                                                                NTomášV - Profil | Út 9.6.2020 20:18:21

                                                                                                                Ladináč >> jedu Telce.

                                                                                                                  NLadináč - Profil | Út 9.6.2020 19:18:20

                                                                                                                  Nejede nekdo ze znamych tvari:-)v sobotu do Mlade boleslavi?na jizeru

                                                                                                                    NLadináč - Profil | Ne 7.6.2020 11:57:59

                                                                                                                    chřenovák >>nehodilo by se ti kreslo carp system.plus.plus ta stolicka s miskama na pevno.je tam i drzak na destnik.treba pro jirika za hubicku.Kdyztak na pis na telefon😀

                                                                                                                      NLadináč - Profil | Ne 7.6.2020 11:54:58

                                                                                                                      chřenovák >>

                                                                                                                        NLadináč - Profil | So 6.6.2020 3:54:21

                                                                                                                        fish2 >> drzim palce
                                                                                                                        .kdyztak dej foto.rad se kouknu na novy revir😁

                                                                                                                          NLadináč - Profil | So 6.6.2020 3:52:52

                                                                                                                          TomášV - 5.6.2020 19:20:10 >tome drzim palce.jdu az ted z prace..mozna setam zastavim

                                                                                                                            NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 21:21:01

                                                                                                                            fish2 >> jj, pozdravuj kluky Chýlovic :o))
                                                                                                                            A za týden v Telcích .......

                                                                                                                              NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 21:19:35

                                                                                                                              chřenovák >> ten jsem dával do auta první :o))

                                                                                                                                Nfish2 - Profil | Pá 5.6.2020 19:39:35

                                                                                                                                TomášV >> Já zítra taky nová voda😜.

                                                                                                                                  Nchřenovák - Profil | Pá 5.6.2020 19:25:12

                                                                                                                                  TomášV >> Nezapomeň si vzít deštník 😂

                                                                                                                                    NTomášV - Profil | Pá 5.6.2020 19:20:10

                                                                                                                                    Tak zítra Čabárna, nový revír, to je vždycky výzva :o)).

                                                                                                                                      Červené karty: splávkař