MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Gulášové závody 2017

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.

Autor diskuse: Ladináč ®
Dále moderují: TomášV ® + lobotomie (fanik) ® + kaprrr ® + fish2 ® + Tacud11 ®
Zařazeno do: všeobecné - závodní sektor, 23.1.2016


už se nam bliži zima.zavodu začne byt meňe a meňe..a co my na to?

A)jsem priznivec zimniho chytani,dokud to nezamrzne chci zavody 44%
B)max do listopadu 22%
C)nechytam v zimě 22%
D)čekam na zastřešeny rybnik s vyhřivanim :-) 11%

Od 21.9.2017 hlasovalo 9 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 260 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N splávkař - ® St 18.10.2017 22:32:41
Ladináč >> Tady byly ještě nedávno takový ty lepší guláše ještě nedávno co do počtu účastníků, pořadatelského nasazení, zázemí i zájmu veřejnosti větší akce než většina MS které jsem zažil:-).
Lukáš rozhodně nepatří k těm, co jdou za výsledkem aniž by koukali kolem sebe, v situacích ve kterých jsem ho popsal (a za vším si stojím) se ocitl hlavně kvůli tomu, že je vcelku nový a do kolotoče závodů vstoupil a vždy cupital krok za Alešem který je na ,,losování,, asi TOP expert. O věci jsme spolu nejednou mluvili, v podstatě nesouhlasil ale vždy se odmítl distancovat a oddělit to co bylo tlustou čarou. Patřil od začátku k těm, co nesouhlasil s korupcí RŽ ale přitom pravidelně přispíval....
N Ladináč - ® St 18.10.2017 22:32:20
TomášV >> moje noční můra je najit rybnik🤔🤔😀novější v Kněževes jsem hledal hodinu
N TomášV - ® St 18.10.2017 22:21:48
splávkař >> víš, ono se ale nezávodí jen na královohradecku a pardubicku. Svět je trochu větší. A asi neznám závody, kde je vše křišťálově čisté.
Stačí když se člověk blbě vyspí, přijede pozdě, má špatný vnitřní pocit, červíček podezření začne hlodat. A problém, třebas malý, je hned na světě.
Ještě nedávno se každý kapr co se vytáhl z vody sežral. A hle, dnes je to kámoš, kterému se jen pravidelně rozpíchá držka háčkem a vpich vyčistí klinikem.
No, svět se mění a tak gulášovky nejspíš taky.
Lejšovka, schody, mrtvoly. Promiň, ale to tu čteme všichni snad podesáté. Nebuď jak kolovrátek ......
Jinak dobrou a další řešení "problémů" raději někde nad sklenkou dobrého moku.
N Ladináč - ® St 18.10.2017 22:20:55
splávkař >> tohle nikam nevede....
N splávkař - ® St 18.10.2017 22:16:32
Ladináč >> Povím Ti jeden fakt a budu rád, když mi ho tu někdo vyvrátí.
Za celou existenci RŽ nejsou závody (akce na loužích kde si parta asociálů izolovaných od okolí navzájem rozdává hromady pohárů neřeším) které by partnerstvím s RŽ nebo zvýšeným zájmem jejich členů jakkoli získaly. Naopak je všudypřítomný fakt, že kam vlezli tam to šlo dolů a buď zavčasu couvli nebo to tam za podstatného přispění RŽ, jejich členů, pohřbili definitivně !
N Ladináč - ® St 18.10.2017 22:15:32
splávkař >> a kamile.to to vsechno popisujes,jak ms v rybareni.vzdyt sou to opravdu jen gulase...tak se na to vyprdni....ja jsem fakt na 100procent presvedcen,ze treba rozhodne lukas B.nepatri k lidem co potrebuji si fanaticky prisvojit trofej...a ty ho de fakt o urážíš,jako človeka...a uz o tom nechci diskutovat...
N splávkař - ® St 18.10.2017 22:08:46
Ladináč >> Nejsem tu proto, abych tu komukoli z Vás kadil na hlavu. Rád bych, abych i třeba za 5 let mohl jet na velké, férové závody kde by se skutečně závodilo podobně jak tomu bylo na většině závodů ještě třeba před pěti lety.
Současný vývoj k tomu nesměřuje a to co sem píšu píšu proto, že už pomalu není co ztratit.
N Ladináč - ® St 18.10.2017 22:07:32
splávkař >> ted se kamile velice myliš...řeším ted zrovna s vaskem jedny zavody,které maji dlouhou tradici...tradici dobrých zavodu,dobrých zavodniku,ale predevsim dobrých vztahu!!obcas mívám taky blbou naladu a neco se mi nelibi,tak to reknu jednou a vic to nepitvam....
N splávkař - ® St 18.10.2017 21:54:19
TomášV >> Já totiž na gulášovkách v kraji kde vznikly RŽ vyrostl a některé z aktérů znám přes dvacet let, na mnohé vím věci které netuší ani jejich ženy, což je myslím oboustranné. Ostatní pamatuju většinou od jejich prvních závodních pokusů a troufám si říct, že pro většinu jsem byl i cenným skalpem. Život mě naučil lidi soudit ne podle toho co říkaj, slibujou či kážou ale podle toho jak se skutečně chovaj, jakou za sebou zanechávají stopu.
To je v tomhle případě asi největší kámen úrazu v mém vztahu k Václavovi, a to jsem mu zkraje jeho angažovanosti věřil a počítal se zapojením a podporou. Vyříkávání si do očí za stavu kdy není ochotný připustit, uznat a oddělit svoji minulost je zbytečný.
Tak jako ty máš pocit, že zasírám diskusi Gulášové závody 2017 tak já mám pocit, že cokoli se tu ve spojení s RŽ a závody probírá nemá s fenoménem kterým gulášovky ještě nedávno byly nic společného a píšu to proto, že nejsem ochotný těch 25 krásných let hodit za hlavu!
To, že tu mají RŽ takovou podporu přisuzuju tomu, že pro většinu z Vás je samotné dění kolem natolik vzdáleno, že ho posuzujete jen z toho čím se spolek sám prezentuje neb si nedovedu představit, že by jste se jinak zastali třeba pořadatele co nechá hosty na svých závodech v Lejšovce odlosovat a pak si na oba poločasy sedne na schody k rákosí nebo bude chtít být v nějakém žebříčku porovnáván s jedinci co se na cestě za výsledkem absolutně ničeho neštítí a za tou deklarovanou prestiží a trofejemi jdou hlava nehlava doslova přes mrtvoly.
N Ladináč - ® St 18.10.2017 21:36:58
chřenovák >> ok zitra prihlašuju.
N Ladináč - ® St 18.10.2017 21:35:24
splávkař >> je to fakt kamile.my si kadit na hlavu nenechame...zatim jsme proste nic neschledali zavadneho...nam to vyhovuje...tak to uz nereš.proste začni treba psat o zavodech,který sou 👍👍.my prijdem z prace a chceme trochu pozitivní zpravy....tak jestli můzeš fakt uz piš o zavodech...to za chvilku mužem probirat bejvalky ze střední skoly...a tahle diskuse ztrati původní zamer..
N chřenovák - ® St 18.10.2017 21:28:01
Ladináč >> zatím ok🤗🤗
N TomášV - ® St 18.10.2017 21:27:27
Ladináč >> paráda :o))
N Ladináč - ® St 18.10.2017 21:18:00
chřenovák >> romane ,tak nas přihlašují na ty kochanky.ok?
N Ladináč - ® St 18.10.2017 21:17:11
TomášV >> uz mam😏
N TomášV - ® St 18.10.2017 21:16:21
Ladináč >> hele demokrate, koukej si sehnat parťáka na Kochánky. Ať tu máme potom celou zimu o čem plkat :o)).
N TomášV - ® St 18.10.2017 21:13:57
splávkař >> proč mám pocit, že trpíš nějakým stihomanem, či co. Vždyť ty toho o RŽ víš víc než většina řadových členů. Já osobně bych tě navrhl na stínového předsedu, ale takovou pravomoc nemám. Tady tu diskuzi akorát zasíráš věcma, které jsou roky staré. Pokud máš s někým osobní problém, tak se s ním sejdi a vyříkej si to z očí do očí.
My se tu bavíme o tom, kam pojedem, kdo jak nachytal, koho potkal, s kým po delší době pokecal. A ty tu věčně řešíš RŽ. Tato diskuze se jmenuje "Gulášové závody 2017".
Tak si laskavě v rámci demokracie založ vlastní otázku a polemizuj si tam s kým chceš.
Kua, to sem se po dlouhý době ale rozepsal :o)).
N splávkař - ® St 18.10.2017 21:00:35
TomášV >> Nebylo by lepší zapracovat na tom, aby napříště nebylo spolku, kolegům co vytknout namísto snahy umlčet oponenty?
N chřenovák - ® St 18.10.2017 20:58:43
Ladináč >> Pěkné počasí na víkend na parmy https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/452298-ve-​stredni-evrope-konci-babi-leto-orkan-dietrich-prine​se-polarni-vzduch.html
N Ladináč - ® St 18.10.2017 20:56:37
TomášV >> ja vim,ale kdyz je ta demokracie😀
N splávkař - ® St 18.10.2017 20:29:24
bakulebart >> V každém sportu, v každém sportovním spolku by mělo být fair-play na prvním místě. Pokud tu říkáš, že je ti jedno jak předseda podváděl(viděl jsi to na vlastní oči) a nevadí ti ani, že jsi byl mezi podvedenými tak to dle mě není dobře. Stejně tak, jako ti je jedno to jak podvádí kolegové v boji o čelo žebříčku vašeho klubu.
Vrátím se k Hostinnému- tam jsem slušně požádal pořadatele, kamaráda, kterého jsem léta jak sponzorsky tak účastí podporoval aby přepočítal úhledně připravené ruličky než se začne losovat. Tím přátelství skončilo a počítání odmítl. Sedl jsem si tedy ke stejnému stolu a paraelně zapisoval celou prezentaci s losováním- pořadové číslo, jméno a číslo vylosované. Poslední ruličku bral losující s pořadovým č.56 a žádné č. forhondu nebylo mezi vylosovanými čísly.Celé losování bylo natočeno na video, můj seznam se s pořadatelem shodoval. Forhondy mezitím obsadili 4 závodníci co se losování neúčastnili a o pořadatelem připraveném podvodu nebylo pochyb. Nedlouho poté se mi jeden z těch 4 i za bráchu přiznal a omluvil. Další naopak vyhrožoval ukrajincema a lámáním kostí jestli o tom budu mluvit. Věř, že toho prvního si za to vážím a je mi vyhledávaným a respektovaným soupeřem a jsem si jist, že by se už nikdy k podobné věci nesnížil. Abych pravdu řek, po tom jak jsi v Bolehošti kryl Alešovi záda a za zády na vás bučel, pokřikoval naštvaný dav jsem myslel, že napříště se budeš od podobného chování kolegů distancovat. Ty mi tu ale po třech letech píšeš, že je takové chování ukradené a to, že mi to vadí je jen v osobní rovině.
Se nediv, že většina kolegů co zkraje RŽ podporovala se dnes straní, že jsou vaše akce poloprázdné a ti co se nechali zlákat zdrhaj ještě před vyhlášením a stydí se o akci kterou sami podporovali mluvit.
N TomášV - ® St 18.10.2017 19:55:11
je to tady Láďovo, ale nějak mně svrbí prsty ......
N Tacud11 - ® St 18.10.2017 19:03:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ladináč >> Já uz mam letos z leta na kuku 😀😉🎣🐟
N bakulebart - ® St 18.10.2017 19:03:16
splávkař >> takze podle tebe kdo vztoupil do RŽ je podvodnik. Protože se nesneses z Vaškem který je předseda tohoto zdruzeni.Já se u tebe ani u nikoho jineho nepotrebuji obhajovat ale kdyz nekdo lže tak to nemůžu přejít. V Hostinem jsem nevidel na tom jednom zavode na kterém jsem tam byl ze by jsi tam ty rulicky přepočítával takže opět to je jen tvoje domněnka jako vše.v Porici jsem byl 2 krát poprve jsem tam přijel asi cca 15-tý a nestacil jsem se divit jak se v tech liskach vsichni predemnou hrabali a hledali čísla dasi rok jsem tam jel a na ceste do Porici jsem se musel vratit u Ceske Skalice do Hradce Králové nazpatek a kdyz jsem prijel tak to bylo to same v bledemodrem a dalsi rok jsem tam uz nejel. A v tom tvem Náchodě opet listky otocene na stole a opet nic zase klasicke losovani bez prehrabovani odemne. Kamile me nezajima Zadny Janov, kde jsem nebyl zadna precedova Lejsovka ja tady píšeš ani to ostatni.

Jsou to od tebe jen keci ktere tady pises na moji osobu
N Ladináč - ® St 18.10.2017 18:43:23
chřenovák >> no jeste jsem ji letos nevidel🎣🤗
N chřenovák - ® St 18.10.2017 18:30:16
Ladináč - >> Všenorech koušou parmy! 🤗🤗

Červené karty: splávkař

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 260 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | závodní sektor ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut WFT Charisma Senso Pilk 2,70m/620g

Za 2.692
Výprodej. Poslední 1ks skladem!

akce, rybareniLedlenser čelovka MH6

Za 1.590
Nová čelová svítilna Ledlenser MH6 je vyvinuta speciálně pro náročné outdoorové aktivity. Její akumulátor je možné dobíjet přes mikro-USB, ale lze jej také zcela nahradit tužkovými bateriemi AAA.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY

Uherské Hradiště, Nádražní 26