Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Ne 21.2.2016 17:12:28

lobotomie (fanik) >> jj sedel a nemuzu za to,ze poradatele udelaj jedno misto 2.5m a druhe male...a preparkovavat auto ,kdyz zacnou zavody taky neni fajn..ale beru👍

    NBrasileiro - Profil | Ne 21.2.2016 10:54:57

    Ladináč >> Souhlasím s Fanikem. V tom Vrchlabí se s tebou domluvit nešlo.

      Nsven - Profil | Ne 21.2.2016 10:48:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ladináč - >> několik obrázků :-)

        Nnoba - Profil | Ne 21.2.2016 9:55:11

        Ladináč >> mýlíš se, v Zemechach uz jsem cistokrevnýho děličkáře vyhrát viděl.

          Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 21.2.2016 0:51:28

          Ladináč >> (vrchlabí) já ti nevím... tuším jsi seděl vedle mě (1.kolo) a byl si docela nerv hned od začátku závodu :D

            NLadináč - Profil | So 20.2.2016 20:42:20

            Muj pes rad chyta takhle

              NLadináč - Profil | So 20.2.2016 20:38:12

              Zemechy 2015.tady delicka 9m metru vubec nefunguje.druhy prut odhoz 30m.byl lepsi.

                NLadináč - Profil | So 20.2.2016 20:33:51

                Tady byla cena za prvni misto prijemna.Mešice 2015.

                  NLadináč - Profil | So 20.2.2016 20:31:59

                  Chytam i z obycejne židlicky

                    Nvundu - Profil | So 20.2.2016 20:27:31

                    Šlapeto >> par jsem jich navstivil....
                    a dokonce jsem na nich parkarat nechal jednoho kolegu profika za mnou.. jezisi jakej jsem mel sam ze sebe dobry pocit, ze jeste neco malo umim .....
                    tak jsem si rekl, ze na takove, kde bude on nepojedu.. jel jsem tedy na jiny gulcmen zavod, o kterem jsem vedel, ze tam dotycny profik nebude... byl a byl zase za mnou .....:-)))))

                      NLadináč - Profil | So 20.2.2016 20:13:10

                      Snazim se vzdy domluvit s kazdym😀vrchlabi feeder zavody.

                        NTomášV - Profil | So 20.2.2016 19:54:42

                        Ladináč >> taky bych ten Hostín zkusil.

                          NTomášV - Profil | So 20.2.2016 19:54:18

                          Ladináč >> no, ono když chytáš na menší vodě kousek od břehu tak tě moc nepotěší, že ti soused věčně kousek od splávku máchá konec 12, protože se sedí ve svahu.

                            NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:44:35

                            Tacud11 >> Dam vedet

                              Nsven - Profil | So 20.2.2016 19:43:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ladináč >> Dík :-) Jak píšeš: také si myslím, že účast ligařů gulášovky spíš pozdvihne a ti kteří chtějí výkonnostně růst, mají šanci odkoukat, jak na to. Minimálně na konkrétním revíru. A pro příští sezónu, si vypracovat úspěšnější strategii.
                              Já se z řadou ligařů znám, žádné mindráky z porážky od nich nemám :-) Prostě jsou lepší a rád se s některými vidím a pokecám . A když některého přechytám, mám samozřejmě radost.
                              Konkrétně na téhle starší fotce, brali registrovaní prvních pět míst.. no co už :-)

                                NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:25:05

                                Takový Jirka wagenknecht.to je špička mezi gulasovyma závodníka .uci se leta...je to super zavodnik a dobry clovek.zeptate se poradí....kam přijede skoro vždy se skvele umístí.proste umí.

                                  NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:21:12

                                  sven >> Napsal Si to uplne presne.delicka ani bedna ani patentka ne vyhrává zavody.nekdy muze byt výhoda.ale zkušenosti ano.jezdim 3roky gulasovky a stale se učím....je na organizatorech,jaka pravidla urci...a co me také vadí spis jsou top fleky obsazene stale stejně.kdyz se chytá bez protihacku,tak se to ma dodržovat...

                                    NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:13:10

                                    Šlapeto >> Dneska se da koupit dobra bedna okolo2tisic a do strmě ho brehu je fakt dobra..křesílko je kresilko😀😀ne olej zadá a da se odpocivat

                                      NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:08:57

                                      TomášV >> Ona ta delicka je kolikrát prd platna.treba na větších revir eco kde jsou ryby dal .treba se měří jen kapr,nebo ryba nad 20cm..taky mam 9m delicku uplne obycejnou Za par korum.na male rybky u brehu je to dobre,ale voda treba jako Zemechy,tam si s delickou nikdo neskrtne...kdo umí číst revir ,tak hned ví...

                                        NTacud11 - Profil | So 20.2.2016 19:08:09

                                        Ladináč >> Kdyz tam budou zavody dej vedet. Mam rad takovy maly rybnicky :-)

                                          Červené karty: splávkař