Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:03:22

somozo >> Me taky vubec nevadí lig.zavodnici.pokecam s nima.a ti hodni i poradí...kolikrát se stane,ze se daji i prechytat😀a je pravda,ze maji málo zavodu.tak at si zachytaj.muj subjektivní nazor...

    NLadináč - Profil | So 20.2.2016 18:58:13

    Tacud11 >> Jj uplne klasické gulasovky.takove velke jezirko.a mraky ryb.

      Nsven - Profil | So 20.2.2016 17:49:11

      Šlapeto >> Ahoj. Mně osobně registrovaní na gulášovkách nevadí.
      Když se někdo na gulášovky přihlásí, měl by s tím počítat, že tam budou i jedinci, kteří tomu prostě dávají víc. Jednak mají natrénováno a druhak technologickou převahu.
      Pokud mám ambice na lepší umístění, tak pro to také musím něco udělat. Říká se, že štěstí přeje připraveným. Tedy většinou ....
      Víc mi vadí fixlování s losováním, krmení místa v předstihu domorodci, připisování úlovků, ztráta úspěšného startovního lístku při sčítání atd...
      I proto, jsem loni na jednom konkrétním revíru, poprve za cca 20let vynechal...
      Ne vždy vítězí registrovaní a zázraky se občas dějí. Tedy tam určitě....
      Už jsem zažil, že místní dědula s dvěma teleskopy, porazil na hlavu squadru ligařů s děličkami a matchkami :-) Navíc je třeba podotknout, že se ještě měřilo na metry...
      Nebo,že někteří mají tak šťastnou ruku, že řadu let po sobě losují jeden flek a ještě jsou tak "předvídaví", že tam několik dní předem krmí..
      O to větší radost, tam mohl mít loni jeden zdejší kolega, kterému svatý Petr, nemoha se na to už dívat, nadělil takové úlovky, že si ani fixlíři ani ligaři neškrtli. Prošel jsem kvantem gulášovek a musím konstatovat, že se fixlovalo téměř vždy a všude...
      Jediné kde ne byly ty, které jsem řídil sám.
      Co se týká cen, posbíral jsem jich slušnou hromadu ale nepamatuji, že by mi některá k něčemu byla. Takže jsem je stejně buď pod cenou rozprodal nebo rozdal. Co se týká rentability, tak většinou náklady přečíslily zisky. Některé ceny byly slušné, některé byly ležáky od sponzorů a ty opravdu kuriozní, jsem všechny rozdal na místě přítomným... jako třeba kolo naštípaných polen na topení, pytel mouky, vyjížďka na konikovi (chudákovi koníkovi bych nejspíš zlomil hřbet), vyhlídkový let práškovacím Čmelákem, fůrku koňského hnoje, večeři pro dva kdesi v Krkonošské tramtárii apod :.-)

        Nsomozo - Profil | So 20.2.2016 16:34:49

        Šlapeto >> je to jen o úhlu pohledu. Co si zase dědula s teleskopem myslí o profíkovi s kýblem sensasu a 4,5m matchkou s anglanem - ze mu sem přijel vyžrat ceny.
        Já chytám ligu a na gulášovky také rád zajedu (loni jsem byl na Lukově a černíči). Když chce někdo lapat ligu jsou to 4 závody a co zbytek roku sedět doma jen pro to, že má děličku? Taky vím o lidech co jezdí jen kvůli cenám (i já jsem tak před 7-8 rokama, když sem neměl prachy jel raději na závod, který se mi mohl z ceny zaplatit než na závod bez cen). Teď už si vybírám podle atmosféry a podle zarybnění.

          NTomášV - Profil | So 20.2.2016 16:04:13

          Šlapeto >> mně se třeba líbí omezení organizátorů ohledně max. délky prutu na 5 metrů. No a když mi tihle honiči a sběratelé koukají na záda, je to prima pocit :o)).

            Ntuzemak - Profil | So 20.2.2016 16:00:48

            Šlapeto >> máš pravdu,gulášovky jen obyč. rybářům,závodníky nebrat,tu taky pár závodníků objíždí kdejaký gulášovky a sbírají ceny....

              NŠlapeto - Profil | So 20.2.2016 15:49:53

              Kluci, co si myslíte o registrovaných ligových závodnících na gulášovkách? Upřímně mi to připadá trošku trapné. S bednou, deličkou, sponzory se porovnávají s amatéry. Znám pár závodníků, kteří jezdí na gulášovky čistě pro ceny a proto často svůj neúspěch hodně hrotí. Berete je jako vývu, nebo si řekneme že zas přijel je nějaký honič ega a cen? Tímto příspěvkem na nikoho neútočím a konkrétní take nejsem. Díky :)

                NTomášV - Profil | So 20.2.2016 15:41:48

                  NTacud11 - Profil | So 20.2.2016 14:32:44

                  Ladináč >> Ten Hostin u Mělníka to jsou taky gulášovky?

                    NLadináč - Profil | So 20.2.2016 12:56:52

                    Bližkovice u znojma

                      NLadináč - Profil | So 20.2.2016 12:55:29

                      TomášV >> Hostim u melnika

                        NTomášV - Profil | So 20.2.2016 12:22:35

                        Ladináč >> to je kde ?

                          NLadináč - Profil | So 20.2.2016 0:41:32

                          U Mělnika

                            Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 19:19:28

                            Ladináč >> Mam taky jedno Milo i Colmic☺

                              NLadináč - Profil | Út 16.2.2016 19:11:38

                              chřenovák >> Čibuko jsem ted hodne doplnil😀vlastne mi uz zbyl jeden milo italsky bratr.jinak 6kusu trabucco zatim staci😏

                                Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 19:03:33

                                Ladináč >> Zatim mužeš doplnovat pruty z čibuka☺☺

                                  Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 18:42:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ladináč >> Na začátku dubna bude někde cejnobraní termín zistím pořada to Sičák☺

                                    Nfish2 - Profil | Út 16.2.2016 18:36:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ladináč >> Ted tam nic nevidím až duben,květen.Ale ono něco někde vyskočí.

                                      Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 18:19:21

                                      Ladináč >> Mam v plánu tam zajed☺

                                        Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 18:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Červené karty: splávkař