- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Gulášové závody 2020
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
89x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NLadináč - Profil | So 20.2.2016 19:03:22
somozo >> Me taky vubec nevadí lig.zavodnici.pokecam s nima.a ti hodni i poradí...kolikrát se stane,ze se daji i prechytat😀a je pravda,ze maji málo zavodu.tak at si zachytaj.muj subjektivní nazor...
NLadináč - Profil | So 20.2.2016 18:58:13
Tacud11 >> Jj uplne klasické gulasovky.takove velke jezirko.a mraky ryb.
Nsven - Profil | So 20.2.2016 17:49:11
Šlapeto >> Ahoj. Mně osobně registrovaní na gulášovkách nevadí.
Když se někdo na gulášovky přihlásí, měl by s tím počítat, že tam budou i jedinci, kteří tomu prostě dávají víc. Jednak mají natrénováno a druhak technologickou převahu.
Pokud mám ambice na lepší umístění, tak pro to také musím něco udělat. Říká se, že štěstí přeje připraveným. Tedy většinou ....
Víc mi vadí fixlování s losováním, krmení místa v předstihu domorodci, připisování úlovků, ztráta úspěšného startovního lístku při sčítání atd...
I proto, jsem loni na jednom konkrétním revíru, poprve za cca 20let vynechal...
Ne vždy vítězí registrovaní a zázraky se občas dějí. Tedy tam určitě....
Už jsem zažil, že místní dědula s dvěma teleskopy, porazil na hlavu squadru ligařů s děličkami a matchkami :-) Navíc je třeba podotknout, že se ještě měřilo na metry...
Nebo,že někteří mají tak šťastnou ruku, že řadu let po sobě losují jeden flek a ještě jsou tak "předvídaví", že tam několik dní předem krmí..
O to větší radost, tam mohl mít loni jeden zdejší kolega, kterému svatý Petr, nemoha se na to už dívat, nadělil takové úlovky, že si ani fixlíři ani ligaři neškrtli. Prošel jsem kvantem gulášovek a musím konstatovat, že se fixlovalo téměř vždy a všude...
Jediné kde ne byly ty, které jsem řídil sám.
Co se týká cen, posbíral jsem jich slušnou hromadu ale nepamatuji, že by mi některá k něčemu byla. Takže jsem je stejně buď pod cenou rozprodal nebo rozdal. Co se týká rentability, tak většinou náklady přečíslily zisky. Některé ceny byly slušné, některé byly ležáky od sponzorů a ty opravdu kuriozní, jsem všechny rozdal na místě přítomným... jako třeba kolo naštípaných polen na topení, pytel mouky, vyjížďka na konikovi (chudákovi koníkovi bych nejspíš zlomil hřbet), vyhlídkový let práškovacím Čmelákem, fůrku koňského hnoje, večeři pro dva kdesi v Krkonošské tramtárii apod :.-)
Když se někdo na gulášovky přihlásí, měl by s tím počítat, že tam budou i jedinci, kteří tomu prostě dávají víc. Jednak mají natrénováno a druhak technologickou převahu.
Pokud mám ambice na lepší umístění, tak pro to také musím něco udělat. Říká se, že štěstí přeje připraveným. Tedy většinou ....
Víc mi vadí fixlování s losováním, krmení místa v předstihu domorodci, připisování úlovků, ztráta úspěšného startovního lístku při sčítání atd...
I proto, jsem loni na jednom konkrétním revíru, poprve za cca 20let vynechal...
Ne vždy vítězí registrovaní a zázraky se občas dějí. Tedy tam určitě....
Už jsem zažil, že místní dědula s dvěma teleskopy, porazil na hlavu squadru ligařů s děličkami a matchkami :-) Navíc je třeba podotknout, že se ještě měřilo na metry...
Nebo,že někteří mají tak šťastnou ruku, že řadu let po sobě losují jeden flek a ještě jsou tak "předvídaví", že tam několik dní předem krmí..
O to větší radost, tam mohl mít loni jeden zdejší kolega, kterému svatý Petr, nemoha se na to už dívat, nadělil takové úlovky, že si ani fixlíři ani ligaři neškrtli. Prošel jsem kvantem gulášovek a musím konstatovat, že se fixlovalo téměř vždy a všude...
Jediné kde ne byly ty, které jsem řídil sám.
Co se týká cen, posbíral jsem jich slušnou hromadu ale nepamatuji, že by mi některá k něčemu byla. Takže jsem je stejně buď pod cenou rozprodal nebo rozdal. Co se týká rentability, tak většinou náklady přečíslily zisky. Některé ceny byly slušné, některé byly ležáky od sponzorů a ty opravdu kuriozní, jsem všechny rozdal na místě přítomným... jako třeba kolo naštípaných polen na topení, pytel mouky, vyjížďka na konikovi (chudákovi koníkovi bych nejspíš zlomil hřbet), vyhlídkový let práškovacím Čmelákem, fůrku koňského hnoje, večeři pro dva kdesi v Krkonošské tramtárii apod :.-)
Nsomozo - Profil | So 20.2.2016 16:34:49
Šlapeto >> je to jen o úhlu pohledu. Co si zase dědula s teleskopem myslí o profíkovi s kýblem sensasu a 4,5m matchkou s anglanem - ze mu sem přijel vyžrat ceny.
Já chytám ligu a na gulášovky také rád zajedu (loni jsem byl na Lukově a černíči). Když chce někdo lapat ligu jsou to 4 závody a co zbytek roku sedět doma jen pro to, že má děličku? Taky vím o lidech co jezdí jen kvůli cenám (i já jsem tak před 7-8 rokama, když sem neměl prachy jel raději na závod, který se mi mohl z ceny zaplatit než na závod bez cen). Teď už si vybírám podle atmosféry a podle zarybnění.
Já chytám ligu a na gulášovky také rád zajedu (loni jsem byl na Lukově a černíči). Když chce někdo lapat ligu jsou to 4 závody a co zbytek roku sedět doma jen pro to, že má děličku? Taky vím o lidech co jezdí jen kvůli cenám (i já jsem tak před 7-8 rokama, když sem neměl prachy jel raději na závod, který se mi mohl z ceny zaplatit než na závod bez cen). Teď už si vybírám podle atmosféry a podle zarybnění.
NTomášV - Profil | So 20.2.2016 16:04:13
Šlapeto >> mně se třeba líbí omezení organizátorů ohledně max. délky prutu na 5 metrů. No a když mi tihle honiči a sběratelé koukají na záda, je to prima pocit :o)).
Ntuzemak - Profil | So 20.2.2016 16:00:48
Šlapeto >> máš pravdu,gulášovky jen obyč. rybářům,závodníky nebrat,tu taky pár závodníků objíždí kdejaký gulášovky a sbírají ceny....
NŠlapeto - Profil | So 20.2.2016 15:49:53
Kluci, co si myslíte o registrovaných ligových závodnících na gulášovkách? Upřímně mi to připadá trošku trapné. S bednou, deličkou, sponzory se porovnávají s amatéry. Znám pár závodníků, kteří jezdí na gulášovky čistě pro ceny a proto často svůj neúspěch hodně hrotí. Berete je jako vývu, nebo si řekneme že zas přijel je nějaký honič ega a cen? Tímto příspěvkem na nikoho neútočím a konkrétní take nejsem. Díky :)
NTomášV - Profil | So 20.2.2016 15:41:48
Ladináč >> to je tohle akvárko ?
http://mapy.cz/letecka?x=14.5854262&y=50.3418355&z=20&source=muni&id=3868
Neznám.
http://mapy.cz/letecka?x=14.5854262&y=50.3418355&z=20&source=muni&id=3868
Neznám.
NLadináč - Profil | Út 16.2.2016 19:11:38
chřenovák >> Čibuko jsem ted hodne doplnil😀vlastne mi uz zbyl jeden milo italsky bratr.jinak 6kusu trabucco zatim staci😏
Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 18:42:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ladináč >> Na začátku dubna bude někde cejnobraní termín zistím pořada to Sičák☺
Nfish2 - Profil | Út 16.2.2016 18:36:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ladináč >> Ted tam nic nevidím až duben,květen.Ale ono něco někde vyskočí.
Nchřenovák - Profil | Út 16.2.2016 18:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ladináč >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=730722
Červené karty: splávkař
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51140
NKlub fanoušků Trabucco27531
NSpolek pozůstalých GFC110362
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBrněnské jádro364683
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















